bugün

Recep Tayyip Erdoğan isminin de alternatiflerde olduğunu öğrendiğimiz anket.

az bile. ülkenin adını rte yapın direkt.
CB nın Recep Tayyip Erdoğan ismini kabul edeceğini sanmıyorum, Yunus Emre, mevlana, ibni sina, evliya Çelebi vb gibi dünyaca meşhur isimlerden biri olabilir.
Recep tayyip erdoğan han hazretleri havalimanı.
ciddi ciddi m.k. atatürk'ün de şıklarda bulunduğu anket.
mahmut olsun. rahmetli dedemin adı.
3. Havalimanı olsun.
muhsin yazıcıoğlu olsun. o hükümet bir kez olsun adam gibi birşey yapsın kalıbına tükürdüklerim.
Sonuçlara bakarsak hepiniz malsınız amk.

istanbul da zaten bir tane Atatürk havalimani var 2. Si de Atatürk olur mu beyinsizler.

Mevcut cumhurbaşkanının adının havalimanina verilmesi için ülkenin sscb deki komünist parti diktatörlüğü yaşanan dönemlere götürmek lazım. Oldu olacak Rize nin adını da recepgrad falan yapalım amk ?

En mantıklısı kesinlikle vecihi hürkuş tur.

He bi de eklemek istiyorum. Her yeni yapının adında tarihten bir kişi koymak isteyen sevgili devlet büyüklerimize bir hatırlatma: her yapının adını Atatürk koymak ne kadar büyük mallık lan ? Ya da her yeni yapıda fatih sultan Mehmet ismini kullanmak falan ? Ulan bizim tarihimizde sadece 2 tane mi adam var ? Madem çok Türkçüsünüz yeni bir şeyin adını da mete han ya da Teoman koyun amk. Mesela ben oğlum olursa ismini Bumin kağan koyacağım ! Şu yaptığınız mallığı gören bir yabancı diyecek ki 16 devlet kuran osmanlı nin devamı olan Türkiye de her yere 2 kişinin adı veriliyor, ulan tarihi ile bu kadar övünen Bir milletin hepi topu 2 adamı mı var ? Az akıllı olun amk.
Albert Einstein Havalimanı.
recep tayyip erdogan s.a.v.
Marie Curie havalimanı.

Nasıl yakışır ama...

birincisi, gerçek bir bilim insanıdır.

ikincisi, bilim şehididir.

Üçüncüsü, evrensel düzeyde kabul görmüş insandır.

Dördüncüsü, kadındır. kadına saygımızı göstermek açısından da, şıklık arz eder.

Beşincisi ve en değerlisi, hayata ve insana bu kadar değer katmış bir insana, adıyla bizim de katkımız olsun.

Altıncısı ve sonuncusu, hiçbir ülkede Madam Marie Curie havalimanı yoktur.
Madam Marie Curie Havalimanı.
Madam Marie Curie.
Yakışmaz mı?
Madam Marie Curie.
Yakışmaz mı?
Israrla marie curie.
yakışmaz mı?
Vecihi Hürkuş.
Marie curie havalimanı olsun.
(bkz: istanbul ismet kim ki zaten hava limanı)

Kafiyeli falan, oldu bence.
kadir mısıroğlu havalimanı olsun akmalların gönlü hoş olur.
Ulan Marie curie olsun da hiç düşünmüyosunuz bu millet nasıl okur bunu.
(Bkz: Aziz Sancar)
Yeni Havaalanı ismi ne olsun diye bir link var katılın derim. Ben ATATÜRK seçeneğini işaretledim. Benim gibi düşünenlerle şimdilik %51 ile "ATATÜRK seçeneği" önde görünüyor.
Siz de çevrenize bildirin oyunuzu kullanın.

http://www.3havalimaniism...avaliman-ismi-anketi.html

Şöyle de bir gerçek var , tamamıyla katılıyorum . Kapatılacak olan zaten ATATÜRK havaalanıydı aynı isimle yeniden açılmalı değilmi? Oylama yapmak da neyin nesi.
Halk değişiklik istiyor diyecekler ha? Tutmaaz sayın RTE tutmaz. Bu halk gerçek liderini Cumhuriyetinin kurucusunu unutmaaz. Onun isminin olduğu yerde başka birinin kendi ismini listeye koymak da Hayaa ister ama koymuş işte. Halk cevabını verecek de sen bu anketin sonuçlarını çarpıtırsan.... Hadi devamını demiyeyim...
(bkz: recep tayyip erdogan hava külliyesi)
şüphesiz olması gereken 2. abdülhamid han havaalanıdır.
istanbul Grand Airport mis gibi işte. Yabancılar için söylemesi de kolay. Fsm Rte ne ya ?
güncel Önemli Başlıklar