bugün

kelimelerin tükendiği nokta. bir insan küçücük çocuğu niye öldürür lan? insan mısınız siz ?
Daha önce pedofili suçundan yalnızca evet yalnızca 1.5 yıl hapis yatmış eski bir hükümlü tarafından yapılmış.
Ülkemizde adalet var mı tartışılır. Kendi içimde cevabım elbette tartışmasız. Lakin konuşamıyoruz. Günden güne susturuluyoruz. Sonumuz hayrolsun.
insan/lık kelimelerini duyduğunuzda midenizin bulanmasına sebebiyet verecek türden bir olay.

(bkz: hayattan soğuma nedenleri)
ajan smith morpheus'u sorguya alırken harika bir düşüncesini paylaşıyor seyirciyle.
"Seninle burada geçirdiğim süre içinde öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum.
türlerinizi sınıflandırma fikrine kapıldığım bir günümde, aslında sizin memeli olmadığınızı anlayıverdim. Bu gezegendeki her memeli içgüdüsel olarak kendilerini çevreleyen ortamla doğal bir denge oluştururlar. Ama siz insanlar bunu yapmıyorsunuz.

Siz belirli bir alana yerleşip çoğalıyorsunuz, sonunda bütün doğal kaynaklar yok olana kadar buna devam ediyorsunuz. Hayatta kalmak için yapabileceğiniz tek şey olaraksa başka bir alana yayılmak kalıyor.

Bu gezegende aynı yöntemi kullanan bir başka organizma daha var.
Ne olduğunu biliyor musun?
Virüs...
insan türü bir hastalık, bu gezegende bir kansersiniz, bir tür salgın ve biz de tedaviyiz."
sonumuzun makineler ya da kendi ellerimizle gelmesi inanın önemli değil.
tek bildiğim şey, insanoğlu olarak gerçekten de yokolmayı hakediyoruz.
Karaktersizliğin , hastalıklı kafanın, derhal işkence ile imha edilmesi gerektiğini apaçık kanıtlayan vahşi eylem.
müge anlı yerine orada ben olsam mikrofonu götüne sokup canlı yayında kafasına sıkardım ibreti alem için. ulan şerefsiz ne istedin lan bebekten, içeride seni yalvartmadan gebertmesinler lan.
En safından, böyle en el değmemişinden orospu çocukluğudur elbette. şeytan temiz, melek kalır bu şerefsizlerin yanında.
Edit: kızcağızın babası olsam bu herifi parçalardım lan, biz o yaştaki çocuklara dokunmaya kıyamıyoruz. Tekrar söylüyorum, orospu çocukluğudur.
Kelimelerin tükendiği, insan olmaktan utanç duyduğunuz, bozulan asabınızla apışıp kaldığınız rezalettir.
Ne çok duyar olduk bu rezaletleri ne yazık ki...
Ağırlaştırılmış caydırıcı cezalar verilmediği sürece, duymaya devam edeceğiz gibi görünüyor. Heyhat!!!
Kimi canlılar, sadece peçetede kalmalı... Embriyoya dönüşmesine bile izin verilmeden...
Artık adalet yok demeye gerek bile yok bu ülkede. daha dün markette 53 yaşındaki kadını düzgün yürü dedikten sonra sopayla tanınmayacak hale gelene kadar dövdüler. ve bunu yapan şerefsiz tabi ki hemen serbest bırakıldı. böyle olaylar beni şaşırtmıyor.
bunu böyle televizyonlarda izleyince gerçek değilmiş gibi geliyor ama bu insanlar içimizde, aramızda yaşıyor.
bir odaya kapatılıp hayatı boyunca güneş yüzü gösterilmemesi gereken şerefsiz beyanıdır.
153 buçuk yaşında be erkek bile olsa vahşiliktir.

edit: eksilenmek önemli değil de nasıl bir orospu çocuğu eksiledi lan bu yazılanı? neyini beğenmedin şerefsiz?
yeğenime dışarda kadın erkek olsun dokunmalarına tahammül edemiyorum.sevmeye çalıştıklarında izin vermiyorum çünkü bizi bu psikolojiye soktu sapık şerefsizler. bu adamı hapishaneden çıkaran hukuk sisteminin allah belasını versin.
(bkz: Cennetimden bakarken)
Ne yapsak da ölen yavru geri gelmeyecek,çocuk veya bebeklere tecavüz son bulmayacak. iş kıyamete kalmış.

Ya çocuk yapmayacaksın yada gözün gibi bakacaksın. insan olarak tek elimizden gelen bu.
biz çocuklarımızı severken ilciltirmiyiz diye korkarken, böyle şerefsizlerin yaşamaya ve nefes almaya hakkı olduğunu düşünmüyorum...
hani yeşil yol filminde, gardiyan süngeri ıslatmadan kafasına koyuyor elektrikli sandalyede idam edilecek mahkumun ve elektrik verildiğinde dakikalarca acı çekerek, cayır cayır yanarak ölüyor, orada bulunan herkesin midesini bulandırıyor ya; o sahnedeki gibi ve aynı yöntemle öldürülmesi gereken orospu çocuğudur.