bugün

galatasaraylı taraftarların benfica atkısı, portolu taraftarların fenerbahçe atkısı açacağı maçtır.
saat 16:00'da başlayacak maç ama turnuvanın değişik kuralları varmış sanırsam.
Lig TV ve Smartspor'da canlı yayınlanacak maçtır.
Atılan gol sayısı da puan olarak ekleneceğinden ne kadar çok gol atarsak o kadar iyi olacak maçtır.
super kupadan once takimin kendini toplamasi icin onemli bir sanstir.
tarzı bir programdan yüksek kalitede izleyebileyecek miyiz merak ettiğim karşılaşma. bilen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.
nasıl izleneceğini merak ettiğimiz maç.
galatasaray'ın 8 yabancı futbolcuyla sahaya çıkıp türk kulübü olduğunu iddaa ettiği maçtır.
22 futbolcunun sadece 3 tanesi türk
şimdi bu türk takımı mı?
danynin kırmızı kart göreceği maç.
sonunda sneijder odaklı oyun izleyebileceğimiz bir maç olacak. balta-dany ikilisi korkutsa da drogba-sneijder ikilisi rahatlatıyor. umarım güzel, bol gollü maç olur.
izlemeyeceğimiz maç. insan da futbol sevgisi bırakmadılar lanet olası mahlukatlar.
Dany nin yine mükemmel bir performans sergileyeceği maç. En az 1 golle sonuçlanacak hata ve yine en az 1 sarı kart bekliyorum. Ucu açık tabi.
hamit altıntop'un bomba gibi başladığı maç. 50 yaşındaki futbolcu hızıyla oynuyor.
yeni neymar kelvin porto nun en etkili ismi an itibariyle.
hamitin hala ağır çekimde oynaDIĞI MAÇ.
galatasaraylı orta saha oyuncularının çok fazla top kaybı yaptığı maçtır.
beraberlik oynadığım karşılaşma.

yakma beni dany.
an itibariyle melonun "ben hazır değilim", baltanın ise "bana hiç bakmayın, ben futbolcu bile değilim" dediği maç olmaktadır.
galatasaray kazanırsa portekiz'i fethetmiş olmayacağız . yenilsek de porto bize sinkaflı işler yapmış olmayacak. takımın uyumu ,eksikliklerini anlaması ve gidermesi için araçtır bu maçlar,insanlar fanatiklikten galatasaray nefretinden iyice saçmalamaya başlamışlar.hala anlamını bilmeyen varsa onlar için gelsin. (bkz: hazırlık maçı)
martinez' in penaltı kaçırdığı maç.
dany'nin galatasaray'ın hazırlık maçlarında 3. kez penaltı yaptırdığı maçtır.
dany`nin penaltı yaptığı maç.
edit: musleranın penaltı kurtardığı maç.
galatasarayimin 3-1 alacagi mac.
drogbanin golu var.
dany'nin yine penaltı yaptığı maç ahahaha muslera dany sayesinde tecrübelendi tuttu penaltıyı.
(bkz: çare drogba)