bugün

Yaşanan her saniye bir umut demektir. Allah acil şifalar versin umudunu yitirme. 3.5 ay sonra tekrar burada yazacaksınız. Hislerim çok kuvvetlidir.
muhtemelen yanlış teşhis koyuldu kardeşim sıkma canını.
senin beyin tümörüne yakalanman bir erkeğin regl olması gibi bir şey, donanımsal bazı eksiklerin neticesinde imkansızlık söz konusu.
şayet doğruysa da tövbe et, benim hakkım helal olsun ama o karmanın hesabını veremezsin ahirette.
neyse, yine de allah şifa versin diyeyim. yalnız 3 ay sonra hâlâ burada olup trollük yaptığını görürsem pis söverim.
3 ay ömrüm kalsa 1 saniyeliğine bile olsa kimse sözlüğe sokamaz beni.
Öyle bir durum işte...
ben bunları haketmedim yazmışsın, herkes hakettiğini yaşamıyor bunu ne senin ne benim sorgulama hakkımız yok kaderimiz ne ise onu yaşıyoruz. gelip sözlükte bu feryadı etmen aklima deprem esnasında geçici musluman olan ateisti getirdi. burada geldin bazen sacmaladin bazen milli duygular milli değerler ile dalga geçtin bizde sana kufur ettik. şimdi gider ayak özür diliyorsun, milli değerler ile her ne sıfatla olursa olsun dalga gecen biri sikimde olmaz. cehennemde görüşürüz.
Trolllerin anasına bacısına tecavüz ederek öldürseler yine üzülmem. Zaten bu bir yalan ama gerçek olmasını inan bana çok isterdim. Keşke gerçek hayatta ölsen.
açıkçası hiç inandırıcı gelmedi, hele nicki görünce keşke hiç okumasaydım dedim. umarım doğrudur da hevesimiz kursağımızda kalmaz.
hemen başlığı kim açmış baktım ve okumadan çıkıyorum.
Başlık alanı göremediğime göre sen benim için zaten çoktan ölmüşsün.
böyle bir mesele üzerinden bile trollük yapacak kadar düşmüş olmak ?
hem ben olmayan bir organda hastalık oluşmaz diye biliyorum.
keşke gerçek olsa. ama malesef değil. öldüğün gün sözlüktekilere pideler benden. ilgi arsızı seni *
Merak ettiğim şey beyin varmışki tümör olsun.
çabuk öl be hacı..
Cok uzundu okumadım. Gerçekse Allah şifa versin. Kimin ne zaman öleceğini de Allah bilir.
doğru olup olmadığından emin olunamayan mevzudur. doğru ise her ne kadar yazdıklarını beğenmesek bile allah şifa versin inşallah sağlığına sıhhatine kavuşursun. doğru değilse ve 3-5 ay sonra o ölüp sonradan tekrar dirilen lavuk gibi veya tümörüm var deyip insanların iyi niyetleri ile oynayan sivri zekalı gibi buralarda görünürsen diye masamın üzerinde bulunan minik ajandaya küfür listesini hazırlıyorum haberin olsun. hoş böylesine şeylere giren tipleri küfür ede ede delik deşik etsen gene banamısın demezler ya neyse.
dünyada güzel şeyler de oluyor dedirten hikayedir.
Buna şükür en çok dinamo sevinecek.
bu adama inanan sıkıntılıdır.
Sözlüğe yeni olduğumdan, yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla troll olan bir başlıktır.
Gerçek de olabilir, eğer gerçekse umarım yaşarsın.
"mafolmus"tan sonrasını okumadım.

allah rahmet eylesin şimdiden.

ayrıca kendinden alıntı ile bir şey söylemek gerekir ise;

(#40541530)
ŞiMDi ARKADAŞIM;
BENiM 3 AYLIK ÖMRÜM OLSA SÖZLÜKTEKiLERDEN Helallik ALMAK YERiNE GERÇEKTEN TANIDIĞIM ÜZERiMDE HAKKI OLAN iNSANLARDAN ALIRDIM.

hem hikayen de sanki biraz neyse ya tamam.
Trollükte nirvana. Birader 3 ay ömrün kalsa seni silah zoruyla bile sözlüğe sokamazlar bu kadar işsizsen sen zaten ölmüşsün demektir.
Lise de bir sınıf arkadaşım vardı. Oturduğu yer lisemize baya uzaktı son iki sene okul değiştirecem diye bütün hocalardan puan isteyerek okulu bitirmişti o geldi nedense aklıma.
öncelikle hiç bir beyin kanserinin surveyi 3 ay değildir kardeşim. Öyle düşünüyor olsa bile doktor bir kaç kanser dışında öyle bilgi vermez kimseye .
3 aylık ömrü kaldığını öğrenen kişinin aklına sözlüğe yazmak gelir mi ? düşündürücü...
görsel
on senedir buradayım maalesef daha hiçbir trollü gömemedik.
güncel Önemli Başlıklar