bugün

Litre başına 30 kuruş olarak yapılan zamdır.
Soygundur.

Hırsızlık ya seyid.

Az kaldı amk.
Asgari Ücretle geçinen bir insanın maaşına bir yılda yapılmayan zammın lpg ye bir günde yapılmasıdır.
ekonomi tarihine geçmesi gereklidir. Bir hükümetin, halkınının cebine ne kadar ortak olduğunu gösterir.
( nezaket kuralları ile yazınca böyle,yoksa neler yazılır neler )
sene sonu merkez bankası dolar kur tahmini 1,94 olan ülkede,

sivas'ın doğusunda akaryakıttan, sigaradan, içkiden, dükkanlardan vergi toplanmayan ülkede,

geçen ekimden beri reel olarak %40 yoksullaşmasına rağmen hala maç geyiği, kim kimin karısını sikti derdinde olanların bulunduğu ülkede....

az bile olan zamdır...

beter olalım hep birlikte...

not: bir başka beklenti için mikrozede ikaz etti 1,89 dedi. ha benim koçuma, akp'me... bir de bu bir ayda 17 milyar dolar satarak gelinen nokta...

mikrozede'ye teşekkürler...
güne sinirle başlamamıza sebep olmuş zamdır. allah devletimize ve yolunan vatandaşımıza zeval vermesin.
soygun akepe ile devam etmekte, asıl komik olan biz tamamen sizi düşünüyoruz açıklamalarıdır, yaptık birde dalga geçiyoruz anlamındadır.

yüzde 12, tam tamına %12 zam yapmıştır akepe geçmiş olsun, bin bir güçlükle çalışıp kazandığımız paraları cebimizden söküp almaktalar ve birde suratımıza bakıp dalga geçiyorlar.
oh oh yarasın allah'ın fakirlerine.

açlıktan geberip siyasi lidere tapmaya devam edersen, az bile. hadi zengin adamın umurunda olmaz da, lan fakir sen neye hala siyasi lider üzerinden sevicilik yaparsın. çocuğunun karnı aç lan...

her defasında pompayı araçla birlikte hisedenlerin, hissiyatını arttıracak zam.

edit: şimdi uluslararası dengeler, artan akaryakıt ve doğalgaz fiyatı geyikleri de başlar...
hakkında bir akp yetkilisinin çıkıp "sokuyoruz ama utandırmıyoruz" demesini beklediğim zam.
akp nin unutulmaz icraatlerinden biridir.

tayyip sayesinde enflasyonlu dönemleri özlemek hallerini yaşıyoruz.
hala bazı akepe çocuklarının "zam yaekkiii, o aslında öyle değil yeaaa, varsa bilem bizim için yapmışlardır gesinn, ama başbagangil namaz kıliii" diye diye ağladıklarını göstermiştir.

(bkz: akepe çocuğu)
Akp delidumrul olmuş sesini çıkartan yok 3 5 ağaç için yapıcağımoz eylemi yoksulluğa karşı yapsaydık şimdi farklı konumda olurduk .
Sahi yetmez ama evetçileri göriyim bi nerdeler onlar.
Yaptıkları yollar bozulmasın diye arabaların daha az trafiğe çıkmasını sağlayan eylemdir.
a.q.p nin vergiyle çalışan araba modeline bir kez daha inanmamı sağlayan harekettir.
Güneş enerjisiyle çalışan araba yapsak aylık kol gibi vergi alır bunlar.
güpegündüz adam soymanın, adam vurmanın, tecavüz etmenin serbest olduğu bir ülkede gerçekleşen 'olağan' bir olaydır.
"biz eşek olduktan sonra semer vuran çok olur" atasözünün daha ne kadar, nerelerde, ne durumda ve neler için kullanılabileceğini sorgulatır.
ben hep 50 liralık benzin/motorin/gaz alıyorum diyen beyinsizlerin umurunda olmayacak zamdır. neticede onların alış kapasitesi 50 lirayla sınırlı!

düzeltme notu:
lirala yazmışım sehven, araya y ekledim.
hep diyorum arkadaşım bu millet eşek semere alışmış. 10 tl. yapsınlar yine alırlar, yine sesleri çıkmaz.
bugün işe gelirken bir aracın benzin kapağının üzerinde "vergi deposu" yazıyordu. ehehe iyiymiş diye gülüp devam etmiştim ancak bu haberi aldığımdan beri o aracın sahibini alnından öpmek istiyorum. insanlar 3 kuruş parasını yetirebilmek için dişinden tırnağından arttırdığı parayla aracını bozmak pahasına gidip lpg taktırsın, sen tut ona da zam yap. dünyanın en pahalı benzinini kullanırken "-dur ulan nasıl olsa sesleri çıkmıyor bir de lpg'ye basalım" diye mi düşündüler acaba pek sevgili devletimiz?
şaşırtmamıştır.

yalnız önceden gıdım gıdım geliyordu. ufak ufak millet anlamadan geçiriyorlardı milletin sesi çıkmıyordu. şimdi resmen hart hurt geçirdiler amk gene milletin sesi çıkmıyor.

(bkz: bizim millet böyledir söylemez söylenir)
allah hükümetimize zeval vermesin, ekonomi çok iyi, halk refah içinde, işsizlik yok denecek kadar az, işçi mutlu, çiftçi mutlu, vergiler çok az, eğitim çok kaliteli, kişi başına düşen gelir 35.000 dolar, türklük den bahsedilmiyor, pkk partisi türk bayrağını indiriyor, oh oh hayat ne güzel....

nasıl olsa milletin sesi çıkmıyor, geçirin bakalım geçirin, savunun göt kılları her şeyi savunun bu zammı da savunun...
zamcıklıktır.

simite yüzde elli, benzin 5 lira, lpg zamlandı. yetmez ama evet evet.
Bunlaaaar sadizmi hortlattılar sadizmi.

Dedigim zam. Insan kendine giren zamdan zevk alir mi demeyin...

Eksileyen mübarek: sanane lan Benim sadistligimden? Sahi siz ozel hayata mudahale etmiyordunuz dimi...
yasak değil düzenleme, kapatma değil dönüşüm ve elbette aslında zam değil sadece bir fiyat ayarlamasıdır.

beter olalım.
(bkz: zam değil güncelleme)