bugün

bugün güzel olan program.
rasgele dolaşırken denk geldigimde davet edilen adam norveç dünyanın en çok intihar edilen ülkesi dedi. sunucularda iskandinavya dedi bu millet harbi bilmeden konuşuyor.
https://tr.wikipedia.org/...re_%C3%BClkelerin_listesi
Şuanki konukları irem Derici üçünden de daha adamdır.
biri bunlara komik olmadıklarını söylesin.
midem bulandığı için hiç bakmadığım bir program.
acun ılıcalı'nın ünlü yaptığı oluşum.
adam değillerdir.
Bu geceki konukları , sarkıcı bengü.
ibrahimin mal gibi giyindiği program.
çok güzel hareketler bunlarda , mükemmellerdi."eser hariç".sempatiklerdi ve ekranda görünce izleniyordu.

ama canlı yayına geçince, biraz afalladılar.çünkü canlı yayın farklıdır, hep espri zorlamak ve komiklik kasınca tuhaf oluyor.

okan bayülgen'i düşünürsek, sunucu budur diyebiliyoruz.ekranda çok rahat ve bir tarzı var.

bu yüzden 3 adam'I bitirip, tiyatro,müzik,senaryo,film tarzı işlere girerlerse başarılı olurlar.bence yetenekliler. (eser hariç)
ilk zamanları sıkmayan, her gece beklenen bir program iken, şimdi tam tersine giden programdır.
serkan kaya ve oğuzhan'ın düeti çok iyidi valla.playback'siz ne güzel valla .
Eser ve ibrahim gibi 2 tane komik olduğunu zanneden malların olduğu program.
(bkz: 3 idiots)
arkadaş ortamında espri ve skeç yapabilirler, bunda sıkıntı yok. ama bunu halkın izlediği, canlı yayınlanan bir platformda yapmayın. olmuyor yani. iticiliğinde bir sınırı var.
(bkz: 3 idiots)
daha iyi tarif edilemezler yani.
Üff biri tv8'i basıp şunları ve şunlara gülenleri rehin almalı, deruhte etmeli. çok kötüüüüüüü püff istemiyorum bunları.
şuanda kanalı değiştirdim. bu kadar dayanabildim.
5 dakika önce açtım ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.Psikolojim bozuldu.
halen devam eden ve asla komik bulmadığım dandik program.. bir de canlı yapmıyorlar yaa işte bu çok komik dünyanın her yerinde bu tarz programlar canlı yayın olur, bunlar yapmacık olduklarını bir kez daha kanıtlıyorlar hal böyle olunca sıradanlaşıp sıkıcı bir hal alıyor.. hoş zaten iki türlüde izlemiyorum.. bir an önce yayından kalkması dileklerimle.. teşekkürler.
cuma günü rakipleri karşısında düşük reyting alınca çarşamba günü saat 20.00'ye alınmış program.
iyi bacak var begendim az daha kudursa sikecek eseri.
Kerimcan denen cinsiyetsizi konuk etmesiyle halatları kopmuş asansör gibi gözümden düşmüştür ne kadar samimiyetsizlik kokan şeyler bunlar ya.
Komik olmayan, denk geldiğimde 3 saniye bile bakmadan kanal değiştirmeme sebep olan fuzuli program.
yapamadıkları halde skeç yapmaya çalışan 3 kişi. niye zorluyorlar ki. evet.