bugün

adamlar oynadığı gibi golüde attılar. hakkını yememek lazım gol geliyorum dedi.
beşiktaşın bu sezon yalan olacağı gerçeği.
pardon balon, millet çok şişirdi.
umarım besiktas o eski hantal oyun anlayışından kurtulmuştur schuster sayesinde. eğer aynı tas aynı hamamsa bu maç yalan olur.
ilk yarım saat itibarıyla 5-0 olma ihtimali olan maç. bir beşiktaşlı olarak keyif maçı diye oturdum ekran başına, ancak, korku dolu gözlerle izlemeye devam ediyorum.
dün bize götüyle gülen bjklilerin güldüğü yerlerin yusufladığı maçtır.
(bkz: gülme komşuna gelir başına)
beşiktaşın savunma yapmayan 5 hücumcu ile oynamasının dezavantajlarının net olarak görüldüğü maç. ayrıca üzerine her düz kırmızı forma geçiren beşiktaşı bu hale sokacaksa işimiz var.
bakın zamanında ne demişiz. (bkz: #8696055)

yazık fazla heveslenmişti beşiktaşlı arkadaşlar büyük takım olacaz falan diye.
beşiktaş beraberliği yakaladı.
rahat bir nefes aldığımız karşılaşma. kendimize gelmemiz gerek artık.
hakemin gutinden uydurdugu penaltiyla besiktasin beraberligi yakaladigi mac.
bjk'nin beraberliği yakaladığı maçtır. ama hala iyi oynamamaktadırlar.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
quaresma yine kalitesini göstermiş sözlük sazanları acayip morarmıştır.
böyle giderse beşiktaşın dejavu yaşayacağı maçtır.
ilk yarısı an itibariyle bitmiş maçtır. hakan kalede devleşti, savunmada kanatlar çok kötüydü bana göre delgado ve hilbert de çok iyi değildi nobre bjk santraforu olcak biri değil. deplasmanda gollü beraberlik tur için avantaj sağlar. başarılar beşiktaşa.
bu takıma guti değil messi gelse ne olur diye düşündüren maç.
ilk yarısı 1-1 biten maç. futbol olarak ise çok kötü bir beşiktaş izlemekteyiz. penaltı büyük piyango oldu , umarım ikinci yarı da futbol namına birşey ortaya koyarlar.
noluyo lan viktoria plzen mi türk takımı dedirten maçtır. ne olursa olsun avrupa maçı bu. sonsuz desteğimiz beşiktaşla. maça gelirsek beşiktaş çok kopuk. savunmacılar ve hücumcular diye ayrılmış sanki. bir tek ernst iki tarafta da oynuyor sanki.penaltı da ilaç gibi geldi.(tıpkı dün fenerbahçenin attığı ikinci gol gibi). umarım ikinci yarı daha iyi bir beşiktaş izleriz.

peşin not: bursasporluyum.
bjk'nin bu maçı yenilsede kısa bir taşak geçmeye maruz kalıp rovanşta turu atlayacağını düşündüğüm fakat ilerde işlerinin bir sonraki turda zor olacağınında sinyallerini vermiş olan maçtır.
tabata oyuna girerse gol atar bjk, bi de hilbert yerine holosko girsin, bi de bobo girsin, istiyorum bunları çabuk sarı kafa!
renkli ezikler plazeni tutuyor lakin beşiktaşımız ilk yarıyı 1-1 eşitlikle kapattı futbol ezikleri ile 90 dakika sonunda tabelada görüşülecektir, quaresma kayar rahat olun.
hakan arıkan'a nazar değmesin.* çok iyi kurtarışlar yaptı. ikinci yarı daha derli toplu beşiktaş olursa karşımızdaki takım zaten tırt galibiyetle ayrılmamız süpriz olmaz.
pas oranı bindelere düşmezse yeneriz maçıdır. ayrıca orta yapar ve şayet şut çekersek neden olmasındır. biraz da pres uygulamamız gerektir.
(#8819439) bu entrymı kanıtlayan maçtır.
lütfen herkesin okumasını istiyorum.
bjk direkleri dövmeye başladı sözlük renklileri kayboldu yazık.
evet son samuray tabata oyuna girecek birazdan.