bugün

spor toto süper lig 2016-2017 sezonu 19. hafta karşılaşması. saat 19:00'da başlayıp kayseri kadir has stadyumunda oynanacaktır.
Sergen'le bir ivme yakalamaya çalışan kayserispor'un puan kopartabileceği bir maç.
Kayserispor zayıf rakibi karşısında zorlanmayacaktır.

Ayrıca azize maç sonu yine ağlayacaktır.

Edit: tutamıyoruz gayseriyi.
Aziz yıldırımın aciklamalarindan sonra hakemin katledeceği maçtır.
fenerbahçe yarıştan kopmasın diye hakemler elinden tutacak orası belli ama kadro farkını da göz önüne alırsak 4-1 gibi bir skor şaşırtmaz.

ama gönül ister ki 1-1 berabere kalsınlar da biraz gülüp eğlenelim şu fenerlilerle.
kayseri çok istekli oynuyor, fb ye sürpriz yaşabilir.
görsel

edit: görsel
Umut bulut'un gol orucunu bozduğu maç.
Eskiden devre arası en sevdiğim şey Rıdvan Dilmen'i izlemekti. An itibarı ile Rıdvan Dilmen izleyen OROSPU ÇOCUĞUDUR.
Fenerbahçe maçlarını izlerken ilk 11'den 4 oyuncu sakat, 2 oyuncu kart cezalıymış da mecburen bu kadroyla çıkmışız gibi hissediyorum.Ama öyle değil, ideale yakın 11 bu. Sow'u inanılmaz özledim ama bu ortsaha ile şampiyonluk kovalanmaz. Bir tane YILDIZ 10 numara ŞART.
FERNANDAO TOPUN KENDISINE CARPMASINI BEKLESE DAHA ÇOK GOLÜ OLUR HEP VURMAYA ÇALIŞIYO AQ HAYVANI.
salihin Attığı şut kaleye bile gitmedi ama sakatlandı amk.
koçum benim umut bulut.
Eskiler bilir büyük ümitlerle Tarık Daşgün'ü almıştık.. ondan sonraki en büyük hayal kırıklığı Salih Uçan..
Açtım gol oldu.seviyorum bu feneri.
görsel
fenerbahçe'nin zirveden koptuğu maç. sizin oynayacağınız oyunun amk şerefsizler.
sizin gibi oyuncuların ben amına koyayım hayatımı siktiniz hayatımı.
taraftarın her top sonrası oley çektiği karşılaşma...
bi de üç üç falan diyolar..takımın kendine güveni geldi.
ama pardon ya anadolu takmları hep fenere karşı oynuyordu dimi.
şu iğrenç futbolun tek açıklaması bu mu??
şampiyonluk yarışına elvada diyin.
Volkan yarak kürek işlerle uğraşacağına topunu oynasan keşke..
Bu saatten sonra sorunu görüp çözüm bulmayan yönetimin çağrısına uyupta taraftarı maça çağıran herkes net orospu çocuğudur.
Her şeyi anlarımda umut buluttan nasıl gol yiyor fenerbahçe adamların stoperleri kahvaltıda köpek balığı yiyor.
Kayseri taraftarı üç üç üç çekiyor, oley çekiyor. Hadi Aziz Yıldırım, maç sonunda basın toplantısı yap da cemaatten, referandumdan bahset.
Fenerbahçe bu sene yine beliktaşı şampiyon yapacak anlaşılan.

Artık yıllardır söylemekten dilimizde tüy bitti.

Yönetim istifa!!!

Bu aziz yıldırımdan kurtulmalıyız. Ne yapıp yapıp kurtulmalıyız. Başka yolu yok.
hakem maçın sonuna eklenecek kayıp zamanı gösteriyor sayın seyirciler.

evet. 90+ fener atıncaya kadarı işaret ediyor yardımcı hakem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar