bugün

açıkça başka bir ülkenin iç karışıklığına dolaylı yoldan müdahale etmek bizim kanunlarımıza göre de suçtur, hukuki olarak haberin niteliği de suç teşkil etmemektedir.
kesinlikle art niyet taşıyan, bir yerlerden aldıkları talimati uygulayan gazete haberidir.

erdoğan hesabının sorulacağını söyledi.
küççük tayyoşcukları kudurtan olaydır efendim.
yarın türkmenler davutoğlu nun sözlerini yalanlayacak bakalım sonra ne olacak?
kimilerine koyan olaydır efendim, tayyoşun kankasıydı esad efendim. tayyoşcular hiçbir zaman, türkmenleri falan da düşünmemiştir.
inanınır gibi değil sanki ilaç taşıdığına inanmışlığımız gibi...
ooo oratalık karışmış yine.

hemen "idam ile yargılanması" gerek olmuş bütün siyasiler.
can dündar için neler yazdığımı şuradan((#20746365)) görebilirsiniz. hatta biri buna "abi varsa kanıtın söyle" demişti. kanıtı bu haberde a dostlar.

can dündar'ın nereye hizmet ettiğini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. akp hükumetinin güçlendiğini gören zat-ı muhteremler hemen oturup ellerindeki görüntüleri medyaya sızdırmıştır.

şu noktadan uzaklaşmamak lazım. şu an pc başında memleket kurtarma çabasında olan akp,türk,müslüman düşmanı arkadaşlarımıza tamda istediği gibi bir haber gelmiştir. "mit tırlarının içinde silahlar var" olmadığını iddia etmek zaten dangalaklık olur. senin sınırının 10 km ilerisi cehennem, ya taraf olmalısın ya da bertaraf. biz taraf olma yolunu seçtik. yani ösö ye silah yardımı yaptık ki yarın bir gün problem çıkarsa suriye yi içerden bitirelim diye. buna bu duruma getirenler utansın.

any-el arap da abd "silah ve mühimmat" yardımı yapmasaydı taş üstünde taş kalmayacağını bilip ve buna "demokrasi için hacı" diye milletin gözüne gözüne sokan; buna hiç bir şey olmamış gibi "hacı adamlar direniyor yeaaa" diye ağzının suyu akan zihniyet mit tırlarını gördü mü "katiller" yaftasını yapıştırmış. merak etmeyin akp nin oyu düşmez can dündar denilen dangalak ters ayak ile çok güzel orta yapmıştır. ve maalesef tayyip erdoğan da buna öyle yükseldi ki havada asılı kaldı adeta. çok güzel gol olaca gençler hep beraber ağır çekimde izleyeceğiz...

bunu görememek siyasete politikaya doğru gözlemle ile bakamamaktır. sizi suçlamıyorum. gayet doğal akp ye yüklenmek.

sürece bakalım.

-NY tayyip e giydirince sandılar ki "susar la bu adam bizimle uğraşmaz" diye düşündü. unutmayın batılı ülkeler bir daha türklerin güçlenmesini asla ama asla istemezler. atarını kabul eden NY ve "gizli servis" derhal ruhunu satmış bir adet gazete ve göt yalamaktan bir sıkıntı görmeyecek ulusalcı , kemalist , anti militarist , solcu birini aramaya koyuldular. durun durun aklınıza geldi değil mi can dündar.

bundan sonrası ise çok daha kolay zaten ötekileşen bir halk var. twitter, facebook, ekşisözlükgibi mecralara da haberi servis edince içimizdeki bütün türk, müslüman düşmanları kusmaya başladı.

sınırında savaş varsa ilaçta yardım edersin, silahta yardım edersin...

o zamn şunu düşünmekte fayda var.

pkk ya abd , ingiltere, almanya, fransa, yunanistan,israil, ırak, hatta iranneden desteklediler... pkk bu kadar desteği görmese 30 yıl nasıl terör estirecekti.

önce kabul gören düşüncelerinizle bir düşünün sonra karar verirsiniz...

akp nin %50 oyu hayırlı olsun.
ilk olarak içişleri bakanı ala milletvekilliği yarışından çekilmelidir. bu baskını yapan savcı ve hakim ( kolluk kuvvetlerinin suçu yok ) vatana ihanet ile yargılanmalıdır. yapılan olayın olduğunu ve çok yanlış olduğunu kabul ediyorum ama bu hükümeti değil devlet olarak bizi zor duruma sokan ne kadar düşmanımız varsa eline koz veren bir hareket. bir de bu yayını yapan gazetenin tüm sorumluları içeri alınmalıdır. ( mümkünse yayın hakları elinden alınmalı )

son olarak böyle bir olayı yapan ( yanlış olduğu halde ) ; yakalanan başta dönemin başbakanı, içişleri bakanı, milli savunma bakanı ve mit müsteşarı istifa etmelidir. ( yargılanmalı )

artık bu olayın sırf paralel yapı işi olmadığı dıştan cia kaynaklı olduğu , nasıl bir dinleme sistemi varsa bir türlü önüne geçilemediği görülmektedir. bu konuda gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir.

ayrıca tüm dünyaya bir yanıt olarak bir hamle yapılabilir ama burada açıklanmaz.
erdoğanı bırakın türkiyede ukuslarası mahkemede yargılanmasına sebeb olacak durumdur.Ulan 13 yıldır güzelce yönettiğin ülkeyi son 13 aydır dikene çevirdin.işler tayyip için iyiye gitmiyor.Biraz içerden biraz dışardan bir gün senin için dananın kuyruğu kopacak.Geriye türkiye için adı hiç de iyi anılmayacak olaylar bırakarak.
suriyede dökülen kanların, tecavüz edilen kadınların vebali akp ye oy verenlere kaymaktadır.
aynı olayı chp esad için yapsaydı neler olurdu.
allah büyük silinip gideceksiniz,size oy verenleride bu halk dümdüz edecek
cemaat ile ulusalcı pezevenklerin sikişmesinin bir meyvesidir bu haber. Vatana ihanetten dava açılıp yargılanmalılar.
bu silah olayı gerçekse biline ki, şuan ışid'in elindeki, çatır çatır adam öldürdükleri silahlar bunlardır.
bu silah olayı gerçekse biline ki, şuan ışid'in elindeki, çatır çatır adam öldürdükleri silahlar bunlardır.
dünyayı sarsan ama türkiye'deki bazı malların ''esed halkına zulmediyordu yeaa'' diyerek tınmadığı haber.

sana mı düştü esed'in zulmü. sandık sandık diye geberiyorsunuz esed'in oyu senin efendini ikiye katlıyor.
senin ideolojik rrospuluğun yüzünden milyonlarca insan zaten öldü.
esed kötü de ışid çok mu iyi. o senin müslüman dediğin çete pazarlarda esir kadınları satıyor, sen de pezevenkliğe ortak oluyorsun. hayırlı işler.

sen kolayı lavaboya döküp israil protestosu yaparken akp döneminde israille ticaret hacmi 5 kat büyüdü. böyle mi filistin'in hakkını hukukunu koruyorsun.

herşeyiniz göstermelik, yapmacık. ama yolun sonu göründü.
Cia ve mossad'ın nükleer silah taşıdığı, taşeron terör örgütlerini organize eden bir dünyada türkiye bunlara karşı elbette tedbir alacak.

Haber doğruysa gurur duydum helal olsun dünyayı ne kadar korkutmuşsanız baronların satılık adamları 1 yıl önceki haberi tekrar ortaya atmışlar ellerinde de başka hiçbir şey yok zaten.

Siz önceden insanları fişleyen, ülkede iç savaş çıkaran, mossad ve cia için çalışan mit'i özlüyorsunuz ama devir değişti.

Zaten rahatsızlık da bu yüzden.
Türk mit'i ellerinden kayıp gitti.

Bir de ezikler var ki tam ibretlik. Yok dünyaya rezil olduk yok bittik.

Gidin cia mossad ın yaptıklarına bir bakın sonra yorum yapın.
hala akp'ye oy atacakların mutlak suretle izlemesi gereken videoya sahip haber.
evet siz dine bağlı bireylersiniz ve her fırsatta yere göğe sığdıramadığınız akp'nin neler yaptıklarını görüyorsunuz.
adamlar işid'e bile yardım ediyor yahu, az uyanın be.
son zamanlarda ak parti den soğumuş biri olarak hem de saadet e oy atmayı düşünürken böyle haberleri görünce ak parti ye oy veresim geliyor. önümüzdeki pazar seçim olsa veririm oyu, çok net. daha önce de suriye toplantısı sızdırılmıştı. hiç unutmam dershane hocam sırf bu toplantı sızdırıldığı için ak parti ye oy attığını beyan etmişti ak partili olmamasına rağmen.

çoğu ak partili de öso ya silah gitmesi taraftarı. bunlarla kararsızların oyunu alamazsınız maalesef. iç siyasete yönelin.
iki gün konuşulur, üçüncü gün unutulur
zaten bilinen bir gerçek üzerine yapılmış haber.ancak bu millet duble yollar yapıldığından dolayı ve çalıyor ama çalışıyor mantığını benimsediğinden fazla bir etkisi olmayacak haber diyebiliriz.
ermeni soykırımını savunan atatürk aşığı can dündar haberi.

(bkz: vatana ihanetten yargılanmalı)
Bu görüntüler durdurulan TIR lara ait görüntülerse , görüntüyü çekenlerin kendi ihanetleri belgelediklerinin resmidir. Türkiye'nin zaten Suriye'deki muhaliflere silah , mühimmat ve insani yardım yapmasını istiyorduk. Suriye'de sadece Kürtler değil Türkmenler de zulüm görüyor ve bu insanlarla hem dini hem milli bağlarımız var. Gönderilen TIR ların içindekilerin IŞiD'e gönderildiğini iddia etmek , bir yanlışı deşifre etmek değil kendi ülkesini terörist göstererek ihanet etmektir. Suriye'de silahlı tek muhalif gurup IŞiD değildir kaldı ki IŞiD in derdi suriye rejimi değildir. Esat'tan kaçanlara kapımızı açtık , mücadele etmek isteyenlere ise yardım ettik. Hepsi bu. Bunu da zaten resmi ağızdan belirtmişlerdi. Suriyenin sıkıntısı muhaliflerin birlik olamamasıdır.
Siz gidin önce Esat'a tek kurşun sıkmamış , sözde Kürt halkının haklarını koruyan YPG ye çemkirin.
Sadece delillendirilen gerçek.

Zaten biz ülke olarak yardım yapsak bunun reklamını yaparız. Kimse duymadan bilmeden yardım yapmayız. Belli işte bi boklar var.

Hazır herşey delliliyken muhalefet bunun üzerine gitmeli. Böyle fırsatlar zor gelir.
e biz bunu biliyorduk zaten efendim.

mit tırlarında ne olduğunu herkes biliyordu. ancak işid mi yoksa öso mu onu bilmiyoruz.

bu arada makarna alıp oy veren kişiler bu haberi pek önemsemez.

ne zaman savaş çıkar, o zaman korkular başlar.
Bu haber dünyanın gelişmiş her ülkesinde büyük skandaldır. Hükümetin düşmesini sağlayacak suçların açığa çıkmasıdır. Suç varsa ceza da olmalıdır.
Ancak ülkemizde medyanın çok büyük bir bölümünde yer almayacak ve bu sayede çoğu kimsenin yalnızca CB'nın ağzından kendisinin nasıl mağdur edildiğiyle ilgili kısmını duyacağı haberdir.
Şu faşist iklimde Cumhuriyet gazetesini cesaretleri ve ödün vermeden gerçek gazeteciliğe devam etmeleri nedeniyle tebrik etmek gerekiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar