bugün

fenerbahçe'nin takım oyunu ile yendiği müsabaka. maçı seyredemedim, buradaki yorumlara bakarak söylüyorum. iyi maç olmuş her iki takıma da alkışlarımı yolluyorum. koyduk mu muhabbeti yapmıyorum, çünkü koyduk!*
yolunuz açık olsun çubuklu bize emanet!
söke söke aldığımız maç ah bu cincon vah bu cincon ne zaman yüzünüz gülecek. ne işiniz var eurolig'de amısını ya.

iş bu entry 97. sıradadır. garantiye almak lazım.
ilk yarı kötü oynadık. ama 2. yarıda eze eze koç farkı ve takım oyunu bariz belli oldu. birsel vardarlı için ne söylense azdır. size kupa yakışır kızlar. o kupayı istiyoruz. aziz başkan için...
görsel
potanın kraliçelerinin tadından yenilmez armadayı yediği maç oldu. ahlaksız gs taraftarı da mağlubiyeti hazmedemeyerek o müthiş standardını gösterdi var olun.
fenerbahçemizin neden en büyük olduğunun göstergesi olan maç.
bunlara koymanın zevki hiçbir şeyde yok. ilk yarı o mutlu suratlar maç sonucu ağlıyorya zevkten dört köşe oluyorum. anlamayanlar için şöyle izah edeyim seksten aldığınız zevki 4 ile çarpın. ha işte öyle çılgın bir şey. açık söylim şimdi avrupa şampiyonu olmasakta olur.. bunları kendi evlerinde düzenlediği şampiyonadan eledikya artık hiçbir şey sikimde değil.

tanım: 6s'yi inlete inlete siktiğimiz maç.
görsel
finallerin, biletlerin, hayallerin ve balonların patladığı maç olmuştur.

görsel
--spoiler--
Galatasaray taraftarı, Basketbol'da beraberlik olmadığı için neyi kutlayacaklarının sıkıntısını yaşıyor.
--spoiler--
görsel
final için alınan biletlerle başka isimler giremeyeceği için karaborsa yapma durumu olmayan galatasaray taraftarına çağrı;

gelin şampiyonluk görün. giymediğiniz forma desteklemediğiniz takım kalmadı. ortalık malı oldunuz. bigünde fenerli olun. zaten hepiniz bigün fenerli olacaksınız belki o gün bugündür.
potanın yamuk olduğu maç.* tadından yenilmez armada.
maç sonunda galatasaray taraftarının, çirkefliğiyle avrupaya da ne olduklarını gösterdikleri maç. bu kadar çekememezlik olmaz ki.
ulan bildiğin bağırıp çığırdım evin içinde..
güzel maçtı,
tribünlere hayvan yerine insan alsalardı daha bir güzel olacaktı o ayrı konu...

yurolig finaline çok az kaldı.. sadece bir adım..
galibiyet iyi güzeldir fakat şu fenerbahçe kulübünün güzelliğine bakar mısın ya.

euroleague de nağmağlup bir takım sahada, voleybolda şampiyonlar ligi şampiyonu tribünde onları izliyor.

(bkz: türkiye nin en büyüğü fenerbahçe)
şunun gibi yaran bir tweetin ortaya çıkmasına vesile olmuş maçtır ayrıyeten;

"Bazen Alex bazen Birsel, Nasıl koyduk AMa Botokslu Aysel ?" *
tamane'nin skora katkısının unutulmaması gereken maçtır.

bir de o babkina ne kadar güzel ne kadar tatlı öyle ya.saçları ve ten rengi bitirdi beni.
fanatizmin giderek kökleştiği ülkemde sporun saygı, centilmenlik, fair play boyutunun çoook uzaklarda olduğunu bir kez daha gözler önüne seren maçtır. Yok nasıl koyduk nasıl geçirdik. Korkarım Bu gidişatın sonu artık mahalle araları taşlı sopalı kavgalar olacak ve belkide önüne geçilmezse ölümler olacak. Şu başlığın altında yazanları okurken bile insanın tüyleri ürperiyor. Klavye arkasında Kelli felli göbekli adamlar, gencecik delikanlılar, yazarken ve konuşurken ağzından salyalar saçıp mutlu oluyorlar. Neyin kafasını yaşıyorsunuz beyler ? Bir spor müsabakasıyla deli gibi mutlu olup yine bir spor müsabakasıyla hayata küsmekte neyin nesi? Galatasaraylı' sı fenerbahçeli' sı ayrımı yapmadan her yıl hep aynı şeyler yaşanıyor. Eskilerin anlattığı Takım elbisesiyle tribünde oturup maç sonu beraber ayrılan taraftar portrelerine kim inanabilir ki? Hadi Varın eksileyin şimdi..
Abdurrahim Albayrak'ın bu sefer deliremediği maç. *
http://www.hurriyet.com.t...or/basketbol/20234744.asp
hala futbol üzerinden mal mal sevinen fenerbahçelilere inat tebrikler fenerbahçe.
yenildik ama umarım kupa istanbul da kalır.
maça gelince biz ilk maçta havlu atmıştık.
prestij maçıydı.
bu gecenin özeti için.

http://a7.sphotos.ak.fbcd...0_900080_2104699175_n.jpg
şampiyonluk adayı cinconun ilk 4e giremiyeceğinin kesinleştiği maç. alem takım. *
fenerbahce'nin avrupa fatihi galatasarayi avrupada da iteledigi maç.
ceyhun yıldızoğlu'nun bir haftada iki kez istifaya davet edildiği maçtır.

hocam, sana kötü söz söylemek benim galatasaraylığıma yakışmaz, zira bir galatasaraylıya kötü söz söylemem fakat istifa et. paraysa para, transferse transfer, taraftarsa taraftar. ne eksik? olmuyor işte...

bir de özellikle ışıl alben'e ve yerli oyunculara bir sözüm var...

fenerbahçeli yerli basketbolcu birsel vardarlının tek başına yaptığının yarısını 3 yerli basketbolcumuz yapamadı.

yazık... size olan güvene yazık.