bugün

Bir arkadaşım.

Allah başka dert vermesin, önemli olan sağlık diye teselli ediyorum çocuğu.

Allah sabır versin.
8 yıl sonra ben de böyle olucam ellaam.
Benimdir, elime daha bir adipoz doku bile değmedi, bir milk ductan süt dahi içemedim, bir areola bile ememeden göçeceğim diye korkuyorum.
muhtemelen kızlarla tokalaşırken geliyordur. yazık kimin çocuğuysa.
puffin browser kullanıcısıdır.
Bakir kalmayı tercih eden erkektir.

Kendi tercihi sonuçta kimseyi ilgilendirmez.
muhtemelen seks için aşık taklidi yapmamış olan, şeytanın en koz olarak kullandırttığı şehveti amansız körükleyerek duyguları da alt üst edeceğinden, buna yanaşmadığı için duyguları temiz kalan erkektir. cinsellik ayıp bir şey mi. kesinlikle hayır tabii ki. ama bunu makul olarak yaşayabilmesi, o ilk yaşayışını, o heyecanını, zevkini ayrı kılar işte.
geçen yılki halim.

aktif cinsel yaşam için öncelikle evlenmeyi, evlenmek için de gerekli koşulların oluşmasını (yeterli para, makul eş adayı, vb.) bekliyorum. sabrın sonu selamet olacak inşallah.
Yazik la kimin cocuguysa artik.
inşallah açılışı yapar. Elalemin bakirlik derdini de biz düşünür olduk artık. Bize ne ulan. Sevişecekseniz sevişin bize ne.
kendi yönelimi* ya da etik kaygıları sebebiyleyse saygı duymak dışında bir şey yapamayacağımız kişidir.
fakaat, bence hem kadın hem de erkekler için seks kişiliğin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. para karşılığı girilen ilişkileri hariç tutuyorum*
True sen misin?