şampiyonlar ligi 3. ön eleme maçıdır. tahmini tarihtir. uefa açıklayacak. evet.
Shaktarın zayıf rakibini yeneceği maçtır .
kadrolara bakmadan skor tahmin etmek güç. kadrolar açıklansa bile takımın oynayışı felen ters köşe olmanız muhtemeldir. lakin kadrolar az çok bir şeyleri belli eder. şahsım adına lucescu türk futbolunu çok iyi biliyor ve kendisi şampiyonlar liğinde taşşakları takımlara pandik atıyor. feneri yenecektir. he fenerli olsamda doğruyu söylemek gerek. avrupada ben takım ayırt etmeksizin "türkleri" desteklerim. umarım fener oynar ve kazanır bizde güzel bir futbol görür ve seviniriz devamı geleceği umuduyla.
donetsk in iç güveysi olarak kadıköy e geleceği maçtır. donetsk feneri pompalayıp gider aga.
2 yıldız alınca götü kalkan fenerbahçe taraftarının 4 atarız 5 atarız sikeriz sokarız diye ortada dolandığını görüyorum aklı başında fenerbahçe taraftarı kardeşlerimizi tenzih ederim ama güzel kardeşim rakibin shaktar adamlar cl'nin gediklisi hocaları luce ve oturmuş sistemleri var en iyi oyuncularını kaybetseler de velhasılı kelam benim nacizane tavsiyem beklentilerimizi çok yüksek tutmayalım sonra büyük hayal kırıklığı olur.
fenerbahçenin sahaya,

---------------volkan------------
--g.g.---kjaer---bruno---erkin--
--------------topal----------------
--------------------diego------------
---nani----------------stoch(sow)--
----------rvp----fernandao-------

şeklinde çıkması gereken maç.
görsel

Şu kadro veya türevleriyle çıkmamız gereken maç. Rvp tek forvet oynar yoksa iyi performans sergileyemez. Orta saha da kalabalık olmalı ki top çevirelim.
shaktar donetsk'imizi destekleyeceğimiz karşılaşma.

beline kuvvet shaktar.
Amına koduğum fransız döllerinin gavur rakibi destekleyecekleri karsılasma.
maça başlayacağımız muhtemel kadromuz. volkan, caner, kjaer, alves, gökhan, topal, diego, meireles, nani, sow ve fernandao.
ezeli rekabeti milli başarının önüne taşımak gerizekalılıktır. fenerbahçe'ye büyük büyük başarılar diliyoruz.
ben de bu maçla ilgili bir yorum yapmak istiyorum.
öncelikle kafamdaki kadroyu yazayım.
volkan/gökhan kjaer alves caner/topal alper nani sow diego/fernandao
shakhtar donetsk güçlü oyuncularını kaybetmiş olabilir ancak ekol bir takım.
sistemleri var.
hocaları lucescu.hepimiz tanıyoruz kendisini ve ülkemizde neler yaptığını çok iyi biliyoruz.
lig maçının özetini izleyebildim.
anladığım kadarıyla defans arkasına yerden top atmaya çalışıyorlar.
havadan çok ataklarını göremedim.
genç ve dinamik oyunculardan kurulu bir kadro var.
takım genç olmasına rağmen 11 senedir aksatmadan şampiyonlar ligine gittikleri için hepsi yaşına göre kupada çok tecrübeli oyuncular.
dikkat edilmesi gereken en başta srna var.
adam bildiğin yaşlı kurt.
ne yapacağını ezberlemiş artık.
şampiyonlar liginde 57 maça çıkmış bir oyuncu.gerçekten dikkat edilmeli.
alex teixeira ve bernard hücum hattında büyük tehlike olacak.
bernard fizik olarak zayıf bir oyuncu.onu savunmanın durdurabileceğini düşünüyorum.
ama alex için aynı şeyi söyleyemeceğim.iyi bir dribblingi var.
fenerbahçe sahada neler yapmalı?
bence hücumda üretkenlik olarak diego'ya bu maç çok iş düşecek.
şut yerine kanatlara pas verme fikrindeyim.
fernandaoya kanat oyuncuları güzel toplar göndereceklerdir.
nani sol kanatta olursa karşısında srna olacak,sağ kanatta oynamasını tercih ederim.
defans biraz daha çakılı oynayacak gibi duruyor.
önde kalırsa arkaya çok top kaçırabilir.maalesef iki defans oyuncusu da ağır.
güzel ve çekişmeli bir maç olacağına benziyor.
fenerbahçe'ye başarılar diliyorum.
dileğimiz bu görüntülerin tekrar yaşanmaması yönünde..

http://s7.directupload.ne...mages/110721/t3b32nc8.swf
iki yıldız transferiyle rüya alemine isinlanan fenerbahçe taraftarinin gercek dunya ya döneceği karsilasmadir. yazık lan..
3-3 biter.
Fenerbahçe'nin turu geçmesi ilk maçta gol yememekten geçiyor.

Gerçekten iyi bir kadro kuran Fenerbahçe henüz takım değil , hazır olması da mümkün değil..,Karşısında da makina düzeniyle çalışan kurt hoca Lucescu'nun Shaktar'ı var.

Belki de Avrupa ligine gitmek daha hayırlı olacaktır.Bu sene bu kadro Avrupa ligini çok rahat alabilir.Takım olduktan sonra da şampiyonlar ligi takımı olurlar...
lucescu nun neler yapabildiği malumunu düşünüp,

"amaaan canım bir sürü oyuncu kaybettiler" gözüyle bakılmaması gereken maçtır.

sonuçta bizim sülalemiz rahat,

biz doğrudan katıldık ama siz de dikkat edin yani.

yoksa stsl de oynarsınız nani yle persie yle.
galatasaray taraftarının fenerbahçe taraftarının ona verdiği gibi avrupa desteğini tam olarak neden hala sağlamadığı ve başlığında neden alakasız imrenme göndermelerinin yapıldığını anlamadığım maçtır.
shakhtar donetsk in gülerek kazanacağı maç. yaşasın fenevbahçe.
biletimiz hazır, formamız hazır saraçoğlu'nda buluşmak üzere. evet.
fenerbahçe'nin boru döşeyeceği maçtır.

(bkz: fenerbahçe nin shaktar donetsk e döşeyeceği boru)
Hangi kanaldan veriliyor bilen yeşillendirsin.
Türkiye saati ile 21:00 da başlayacak Fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadında oynanacak Portekizli hakem Manuel Jorge Neves Moreira de Sousa'nın yöneteceği ve her iki kulüp için de zor olacak şampiyonlar ligi 3. eleme turu maçıdır.
Fenerbahçemizin allah'ın izniyle hem shaktar'a hem de fransız göt oğlanlarına boruyu haşırt diye sokacağı maç. Mına koduklarım bi' de gavatasarayın avrupa maçlarında bizim kendilerini desteklememizden dem vuruyorlar. Neden destekleyelim kanı bozuk bi taraftar güruhu olan vergi hırsızı takımı?

Analize gelirsek, gönül isterdi ki rvp'yle başlayalım ama adamın daha takımla tek hazırlık maçı dahi yok. Yine de koy ileri uca, gelen toplara vursun yeter diyorsun ama pereria reyizin risk alacağını sanmıyorum. Hem fernandao'ya da ayıp edilmiş olur. Adam canavar gibi. Sow'la birlikte müthiş uyum yakaladı. Rakibin de çok kısa olmasından dolayı hava toplarında oldukça etkili olacaktır.
Diego kilit isim olabilir. Hem göbeğe vereceği katkıyla, hem oyunu ileriye açmasıyla, hem de pasları ve şutlarıyla çok önemli işler yapabilir. Zaten bu sene oldukça formda.
Nani reyizden shaktar defans hattına ali-cengiz oyunları yaparak feleklerini şaşırtmasını bekliyorum.
Gökhan ve caner'e çok iş düşüyor. Sık sık bindirme yapıp ceza alanına orta kesmeliler. Geriye hızlı dönüp boşalan alanı kapatabilmeliler. Güvenimiz tam.
Mehmet topal'ın yanında josef değil, kesinlikle meireles bAşlamalı.
Alves ve kjaer'den ikilisinden birinden bir gol bekliyorum
Rakip kısa bi takımdan oluşuyor. Hava toplarında hakimiyeti rahatça kurarız. O yüzden sık sık korner ya da ceza alananına yakın yerlerden serbest vuruş kazanmamız gerekiyor. En az iki gol sallarız gibi geliyor. Gol yemeden alacağımız galibiyet bize rahatça turu getirir, gol yemeden alacağımız galibiyetle ukrayna'ya gidersek, onları orda da yeneriz. Ama buradan net bir skorla ayrılamazsak orada bizi oldukça zor bir maç bekliyor olur.
Özetle, inşallah istediğimiz skoru elde eder, tur için avantaj yakalarız.
Fenerbahçe'nin Shakhtar ile birlikte bazı sözlük yazarlarınada gönderme yapacağı müsabaka olacaktır.

Nasıl içerlenmişsiniz arkadaş, salyalı ağızınızda sürekli nani rvp 3 yıldızlı takım..

Ne büyük takımsın Fenerbahçe!