bugün

28 temmuz 2011 perşembe tsi 21:00'da gaziantep kamil ocak stadı'nda oynanacak, trt 1'den yayınlanacak, ispanyol hakem cesar muniz fernadez'in yöneteceği 2011-2012 uefa avrupa ligi 3. ön eleme turu ilk ayak maçıdır.
trt-1 veriyor maçı. sorunu yoktur.
D smart'ın izleyici bulamama kaygısıyla hiçbir maçını yayınlamadığı antep'in 3.tur maçıdır.
Gaziantep'in 3-1 kazanacağını düşündüğüm maçtır.
bir fenerbahçeli olarak legia varşova'ya başarılar dilediğim maç.
bursaspor gibi gaziantepsporunda 3.tur maçıdır. fakat pek siklenmeyen maç olmuştur. üstüne bir de trt-1 veriyor maçı. neyse maç zamanı dolar burası sanırım. ya da galatasray maçı da var. neyse lan ben bir şey demiyorum amk.
başlayan maç. tolunay hocaya güvenimiz tam. türkiye'nin yüzünü güldürecekler inşallah.

iç hesaplaşmalar ligde kalır. bir takım taraftarı olarak değil bir tük olarak gaziantepspora başarılar dilediğim maç.
bir türk olarak gaziantepe başarılar dilerim umarım bi aksilik yaşamazlar.
gaziantepspor'un şu dakikaya kadar gayet etkili oynadığı maç. hangi dakikaya kadar derseniz tam bilemiyorum gözlerim bozuk biraz. gözlerimi kısıyorum, ama göremiyorum, üzgünüm. ama antep gümbür gümbür geliyor yani.
gaziantepspor'a bakarak şu denilebilir: bu takım adam olur.
maç tamamen legia yarı sahasında oynanıyor. rakibin çok boş bir takım olmadığını da belirtmek istiyorum, gaziantepspor geçen sezon kaldığı yerden devam ediyor. umarım bu maçta bir kaza yapmazlar.
aklı selim, normal bir vatandaş olarak, zekası geri olmayan biri olarak ve bu ülkenin vatandaşı olarak gaziantepspora başarılar dilediğim maç.
maalesef legia 1-0 öne geçti.
gaziantepspor'un turdan gittikçe uzaklaştığı mücadele.

maçı izlemeden yorum yapan tabelacı arkadaşların çok yanılıyor inanın.

o da değil de bir cenk tosun vardı noldu o?
legia varşova'yı tebrik ettiğim uefa ön eleme maçı. 1-0 tur bizim için yeterli bir sonuç..
gaziantep'in turu geçtiği sürece misafir her takıma yemek ısmarlayacağını gördüğümüz maçtır.*
kültürel tanıtım dediğin böyle olur.

http://www.gaziantepspor....aber_detay.asp?habid=2745
gaziantep'in sikinin sadece turk takimlarina kalktiginin gostergesidir. uzuldum antep adina.
güncel Önemli Başlıklar