bugün

fb yönetiminin son 3-5 ayda yaptığı en mantıklı iş.

yüzüne tükürsen " yarabbi şükür " diyecek yüzsüzlükte olan şerefsizlere kapak niteliğindedir bu açıklama.öyle göte böyle yarraktır.
adnan öztürk'ün basitliğini unutturmamak adına yerinde bir açıklamadır.
esas tükürenin galatasaray yönetimi olduğunu ve bu tükürüklerini nasıl yalayacaklarını soran tarihi bir ayardır.
açıklamanın kısa özeti 'belhanda transferi kredi işlemleri yüzünden kısacası paramız çıkışmadığı için uzadı siz şimdilik bununla idare edin' dir

hahahahahaaaaa..
adnan öztürk ün başkanlık dönemine rastlamasından, melo nun yüzü beşiktaşlı oyuncuya dönük olduğu halde çaktırmadan hakeme tükürmesinden ve olayın gs-fb maçında meydana gelmesinden dolayı son derece yerinde bir açıklamadır.
Melo ile ilgili açıklama yapmaları anlamsız olmuş. Halbuki onlara golü melo atmadı ki küçük melo attı.
yönetimi şike yapmış kulubün utanmazlığı.
galatasaray yönetiminin anında cevap verdiği açıklamadır

http://inciswf.com/1291572284.swf
bir galatasaraylı olarak basiretsiz fenerbahçe yönetiminden böyle bir açıklama beklemezdim ben.* kaldı ki takındıkları konuda haklıdırlar ama adnan öztürk konusunda değil. o adam tükürmeye değil sizin "okey işareti yeeaah o" hareketine atıfta bulunarak sarfetti o cümleleri. ama yine de tebrik etmek lazım. nasıl onların oyuncusu o hareketleri yaptığında itin götüne sokulup zor durumda bırakıldıysa aynı şeyi karşı tarafa da yüklemeleri mantıklıdır.
ben sadece ergen melo'ya kızıyorum. bu basiretsizlere söz hakkı doğurttuğu için.
Melo ile Meirelles nasıl bir tutulur. Adam milyonların gözü önünde ahlaksız hareket yaptı, defalarca tekrarladı. Çoluk çocuk izliyor o maçı nasıl açıklanır o hareket. Yalnız fenerbahçe kulübü iyice ergen takılmaya başladı. Yakında üff neyse ben kaçtım gündemi değiştiremeyeceğim galiba .s.s diye açıklama yaparsa şaşırmam.
meirelles olayı gs-fb maçında olmuşken, melo olayı gs-bjk maçında olmuştur. e demezler mi adama seni geren nedir? gs-fb maçında çıkan olay yüzünden gs'li yöneticinin açıklama yapması normaldir. gs-bjk maçında çıkan olay için fb'nin açıklama yapması abestir, çekememezliktir.
"meyrelez kimlerin çabasıyla aklandıysa meloda o kişilerin çabasıyla ceza alacaktır. sanırım bu fenevliler evlerinde lama gibiler tükürerek konuşuyorlar ondan meyrelez tükürmedi diyorlar meyrelezin yaptığını ben burdan bütün fenevli arkdaşlara yapıyorum" gibi bir açıklama yapmamı gerektiren bir açıklamadır.
(bkz: felipe melonun 2 maç ceza alması gerektiği)
fenerbahçe'nin resmi sitesinden yapılan açıklamadır. yerinde ve güzel noktalara değinilmişdir. bakalım trol adnan öztürk nasıl kıvıracak sorulara cevap vermeden şike deyip kapatacak mı?

--spoiler--
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, doğrudan tarafı olmadığımız hiçbir konuya müdahil olmama konusundaki kararlılığımız aynen sürmektedir. Masumiyet karinesinin bir gereği olarak suçluluğu kanıtlanana dek kim olursa olsun bizim için suçsuzdur.

Bununla birlikte;

- Sayın Adnan Öztürk'ün önceki açıklamalarından yola çıkarak ilgili oyuncunun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, benzer şekilde süreç boyunca ilgili kulübün tesislerine girip giremeyeceğini,

- "Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk'ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını,

- gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır, sözünü doğrularcasına tükürük konusunda masumiyeti Tahkim Kurulu tarafından onanan oyuncumuz Raul Meireles ile ilgili malum dönemde, taraf olmamalarına karşın, yoğun hassasiyetle, çocukların bundan sonra nasıl maç izleyeceğini düşünen Sayın Öztürk'ün şuan da aynı hassasiyette olup olmadığını,

- Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan Sayın Ali Dürüst ve Sayın Refik Arkan'ın ikinci Başkan/ Başkan Yardımcısı sıfatlarıyla, tüküren oyuncuları hakkında özel program yapıp yapmayacağını,

- Brezilyalı oyuncunun tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını,

- Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp'in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama / röportaj yapıp yapmayacağını,

ilgi ve merakla bekliyor olacağız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.
--spoiler--

kaynak: `http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=33052`
Aynısını kendi klübümdende (beşiktaş) beklediğim açıklamadır. Meireles olayından sonra açıklama yayınlayan klüpler neredeler.
Fenerbahçe türk futbolunun teminatıdır sözünü bir kez daha kanıtlamıştır.
gündem değiştirme açıklamasıdır.
ama yerindedir.
daha adnan öztürk'ün ne dediğini anlayamamış ergen ağzıyla yapılmış açıklama

bari bir kaç gün geçseydi cidden bu kadar mı zor durumdasınız lan hahahaaaa..
transfer yapamadık malzemede varken iki çift laf edelim de taraftarın gönlünü alalım türünden açıklamadır. siktiniz attınız lan türk futbolunu. bi doyamadınız....
Fenerbahçe'ye sempati duymamı sağlayan açıklamadır.
Sadece Fenerbahçe taraftarına değil aynı zamanda Beşiktaş taraftarına da göz kırpan açıklamadır.
söylenebilecek tek söz http://s14.directupload.n...mages/130111/wpi5ktpp.swf

not: melonun hak ettiği cezayı alması gerektiğini savunan bir galatasaraylıyım.
galatasaray spor kulübünün cevabını gün bitmeden yapıştırdığı açıklama

http://cdn.galatasaray.or...ges/giris/5175_drogba.jpg
an itibariyle konuşulmayan açıklamadır. drogba transferinden sonra yarın yeni bi saçmalık beklenebilir.
bir beşiktaş'lı olarak, fenerbahçe denen mecradan yapılan içi boş açıklamaları genelde önemsemem. ama adnan öztürk kişisine verilen ayar, uzun zaman unutulmayacaktır.

--spoiler--

"ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur." diyen sayın öztürk'ün, rakip takım
oyuncusuna tükürdüğü sanılan brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını."

--spoiler--

(bkz: tükürdüğünü yalamak)
taraflı tarafsız herkesin takdir ettiği açıklama.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar