bugün

melo'nun tükürük olayı ile ilgili yapılan ve adnan öztürk isimli provakatöre sağlam kapaklar takan açıklama.

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=33052
"Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk'ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını."

komedi lan bu türk futbolu, hakkaten.*
gs li biri olarak yerinde bulduğum açıklamadır.

eğer melo tükürdüyse .iktirip gitsin ülkesine. bize yürekli adam gibi oyuncular lazım.
ince ve naif göndermelerle bezeli açıklamadır. nokta. isteyen alır ve havlar bunun üzerine, isteyen de almaz bakar dalgasına.
dip not: kontra açıklaması lütfen yavşak modunda olsun, rica ediyoruz.
"..masumiyeti Tahkim kurulu tarafından onanan oyuncumuz Meireles.." adlı komediden sonrasının okunmasına gerek olmayan açıklama

abilerdeki kafa neyse bende aynısından istiyorum lan hahahahaaa..
Yerinde açıklamadır...

ayrıca bizim buralarda göte göt derler...
anlatim bozuklugu iceren ergen zirvasi.
Kendi taraftarına yönelik açıklamadır. Fener'in ne işi olur melo ile. Amaç gündem değiştirmek. Tipik Aziz hareketleri.
"bizim ufaklığa dayılanmışsınız" açıklamasıdır. resmi site değil köy kahvesi üslubu maşallah.
bir boru değildir, ayarı alıp mevzuyu anlayan güruha daha da fazlasıdır.
(bkz: nassı yani)*
sonunda fb yönetimi g.te g.t demeyi öğrendi. basiretsiz yönetimimizden böyle sağlam bir açıklama beklemiyordum. asrın kapağı diye buna denir. sayın adnan öztürk bakalım çocuklarına bunu anlatabilecek mi? ama siz yine de onu çekmeyin bunu çekin.
elinden oyuncağı alınan bebenin annesine hezeyanından daha da komik olan açıklama. komiksiniz lan.
(bkz: spor toto süper lig galatasaray ı haketmiyor)
gerzekçe ve adnan öztürkün açıklamalarını çarpıtmaktadır. klasik taktik yani

adnan öztürk bakın ne demiş sayın embesiller

https://pbs.twimg.com/med...BBtI58RCUAEyGlp.jpg:large
şike yaptıgı kanıtlı olan bir kulübün üstelik halen 2 lige gitmemesi tartışılması gerekirken bu kulüp galatasaraylı oyuncunun tükürüp tükür memesini tartışıyorsa federasyon zaten ölmüştür arkadas başka bir sey değil.

-şike yap
-oyuncun hakeme tükürsün
-başkanın hapishanede yatsın (hala başkan)
-kadıköyde rakibim kupa almasın diye lig tv kablolarını kes sahanın ışıklarını kapa hiç bir sey yok
-devletin polis araçlarını yak hiç bir sey yok

sonra vay efendim melo tükürmüştür adnan öztürk böle dedi şöle dedi arkadaşım nasıl bi ülke burası yahu ?? 2 lige gitmesi kesin olan kulüp halen süper ligte oynuyor ve takımları eleştirmeye kalkıyor federasyon nerde ?
Fenerbahçe taraftarına verilmiş bir oyuncaktır. 'Fenerbahçe taraftarının ilgisi yine Galatasaray'a dönsün ve kulübün ebesini nasıl siktiğimizi taraftarlar görmesin' mantığıdır. Yoksa galatasaray'ın her galibiyetinde ilk çığlığı fenerbahçe'nin atmasının açıklanabilir bir yanı olmazdı. Mazlum edebiyatından başka bir şey değildir bu.
"olm adamlar sneijder'in üstüne drogba'yı patlattı, hemen gündemi değiştirmezsek bu taraftar siker belamızı"

Anlamına gelen açıklama.
türkçe meali; "transfer filan yapamadık, sizin de 6 puan gerinizdeyiz fırsat bu fırsat bari sizle cebelleşelim de taraftar bize sarmasın" olan açıklamadır.

taraftarı bir müddet bu olay oyalar.

konu edilen olaya gelirsek meirelles olayı neyse bu da aynıdır. fener yönetiminin şuna karar vermesi gerekir. melo'nun yaptığı kötüyse meirelles'in yaptığı da kötüdür. yok meirelles masum ise melo'da masumdur. beşiktaşlılar bu açıklamayı yapsa "aga baştan sona haklısınız" derdim ama fener yönetimi yapınca biraz komik kaçmış.

not: evet anladın sen onu galatasaraylıyım.
bir fenerbahçe yavşaklığı daha efendim. hakeme ibne diyen adamla rakibine tükürme olayını aynı seviyede gören şikeci insanların ahlaktan edepten bahsetmeleri gayet ironiktir. ben fenerbahçe taraftarına da ayrıca üzülüyorum . bu şikeci insanlar yüzünden birbirlerine düşmüşler büyük görüş ayrılıkları meydana gelmiş ve büyük kavga gürültüler meydana gelmiştir. her ne kadar rakip takım olsa da fenerbahçe kendi üzerlerin de ki baskıyı bu tür mesnetsiz şeylerle örtmeye çalışmak yakışmıyor efendim. şahsi menfaatler yüzünden koca bir kültür ayaklar altına alınıyor.
Drogba yi nasıl içimize alacaz diye düşünen kişilerin hazimsizliginin belgedir.

Alırsınız canım siz neleri almadınız ki.
sayın embesillerin köpürdüğü açıklama. zaten bir arada yapılmış bu kadar göndermeyi anlamanızı beklemiyorduk!
tabi 3-5 cenaha ve mevzuya aynı anda ince ayar çekilince arkadaşlar kilitleniyor! hayırlı olsun! dediğim gibi cevabı bekliyoruz! (bkz: hahahahaha)
küçüğünü tokatlayınca, büyüğü geldi "hayırdır, sorun mu var" diye.

bunlar var ya, babadan oğula nesil amına koyim.

rica ediyorum, biri fenerbahçe camiasına adnan öztürk'ün tükürük konusunda değil, meireles'in çektiği hareket konusunda açıklama yaptığını söylesin.

gerçi söylesin diyoruz da, anlamazlar ki amına koyim.

https://pbs.twimg.com/med...BBtI58RCUAEyGlp.jpg:large
http://www.youtube.com/watch?v=Dqf458naELQ meireles tükürdü diyen arkadaşlar bu videoyu izlesin. melonun tükürdüğü ortada halâ tükürmedi diyen varsa bir göz doktorundan randevu alsın.
http://www.youtube.com/watch?v=Dqf458naELQ meireles tükürdü diyen arkadaşlar bu videoyu izlesin. melonun tükürdüğü ortada halâ tükürmedi diyen varsa bir göz doktorundan randevu alsın.
biz bir orospu çocukluğu yapıp orospu çocuğu olan futbolcumuza ceza filan vermedik bakalım galatasaray da bizim gibi orospu çocuğu mu değil mi, orijinli bir basın açıklamasıdır. biz de merak içindeyiz. melonun bir değil iki değil. bekliyoruz.
biz cezayı da sikeriz, 12 maçı da açıklamasıdır. hadi sizi de görelim diyerekten de hodri meydan ayarı çekmiştir.
buyrun beyler bekliyoruz amk!