bugün

manchester'in sağlam defansından dolayı 0-1 gol arası maç olacaktır. o golü büyük ihtimal manchester atar ve korur skoru.
bu oyunu sadece tv başında izlememiş, amatör ya da profesyonel olarak oynamış insanlar bilir ki; bir messi olmak, uluslararası dev şirketlerin ceo'su olmak kadar zordur. bu durum benzer örnekler için de geçerlidir. messi teknik ve zerafetinin, ferguson kendini beğenmişliğini yenmesini temenni ederim.
manchester united'ın üstün deha sayesinde kazanacağı maçtır. guardiola da iyi bir hoca ama bi alex değil.*
edit: ayrıca medya fazla bahsetmiyor ama manchester united barça'dan daha iyi pas yapıyor. barcelona 100 tane mustafa sarp tipinde paslar atarken** united 50 tane ileri atıyor.
barcelona'nın büyük olasılıkla kazanıp kupayı alacağı maçtır. Ama gününde olacak bir manchester, sahada fırtına gibi esebilir. Maçın ingiltere'de, manchester'ın daha alışık olduğu bir sahada oynanması da avantaj.
türk hava yolları'nın kupayı almasını beklediğim maç. şaka bir yana, süper reklamları oldu ve olacak.
kalbim manu'dan yana ama kalple olmaz bu işler barca kazanır. sir ferguson kapanır umarım.
d smart tan 3 boyutlu olarak izlenebilecek maç.
real madrid maçı kadar keyif alamayacağım maçtır.kazanacak takım belli .
manu nun kapanmayıp hücum futbolu oynadığı takdirde barça yı zorlayacağı karşılaşmadır.

aksi halde mourinho nun katı defansını bile açmayı başaran barcelona, manchester savunmasını rahat geçer.
klişelerin bıkkınlık getirdiği maçtır.yok neymiş efendim barcelona'ya hücum oynarsan fark yermişsin ya bi siktir gitderim o kişiye.

2009 chelsea barcelona maçı: chelsea barcelonayı hücum oynayarak sikertmiştir chelsea'nın 4 penaltısı verilmemiş iniesta'nın yaradana sığınıp vurduğu son dakika topu barçanın balıyla gol olmuştur.

bu sene kral kupası finali ilk yarısı:real madrid ilk yarı hücum oynayarak gayet sikertmiştir barçayı direkten dönen toplar ve karşı karşıya ronaldo'nun kaçırdığı pozizyonlar var.

eğer doğru düzgün derli toplu hücum oynarsan gayet boy ortalamsı 1.5 metre olan cüceleri yenebilirsin.
mourinho denen yürüyen egonun kendi takımından daha iyi iki takımı evinde ağlayarak izleyeceğini düşündüren karşılaşma. biralar çerezler alınılsın, oturulunsun izlenilsin maçıdır.
umarım iki takımda aşırı temkinli oynayıp futbolun seyir zevkini düşürmezler. malum finallerde ağır defansif oynayıp hata yapmamaya çalışıyorlar. futbolun güzelliklerini seyretmek istiyoruz. *
fazlasıyla heyecanlı geçecek olan 2011 şampiyonlar ligi final maçı. ingiltere'de, wembley stadium'da oynanacak. 28 mayıs 2011 saat 21:45'te başlayacaktır.
maçın wembleyde oynanması barca için buyuk tahlilsizlik.
Ferguson bu sefer kaybetmeyecek. Kupa Manchester'a gidecek.
oynanmasına bir gün kalan maç.
bu sefer manchester unitedı yenmek güven özveri tecrübe isteyecek.

(bkz: ayrılıkçı katalanlar)
messi üst biter.
star tv ' de finalin cumartesine denk gelmesi sebebiyle büyük bir kaosa neden olan maç .

ayrıca necati usta ' nın sakatlığı sebebiyle barcelona kadrosunda olmadığı maç . maçı tribünden izlemesi bekleniyor .

son olarak ;

(bkz: star tv nin papatyam yavşaklığından utanıyorum)
yüksek ihtimal maçta pek gol olmayacaktır, 0-1 gol arası bitecektir. manchester united'ın savunması gerçekten kolay geçilecek gibi değil. ama olur da çok gol yerlerse bu entry'de bana girer artık.

edit: girdi bile.
ferguson'un barca'yı yenebilmesinin tek yolu tam saha yüksek tempoda prestir. eğer 3 futbolcuyla barcelona defansına pres uygulanırsa hem pas trafiği bozulur hem de kazanılan toplarla goller bulunabilir. yok ama ''ben bekliyim de barcelona gelsin'' denilecekse yine sabaha kadar sıkıcı paslaşmaların izlenip, barcelona'nın bulduğu tek golle kupayı kaldıracağı maç olur.
barcelona yenilebilecek bir takım. bunu bu sezon arsenal başarmıştı. bugün de aynı şey olma ihtimali yüksek görünüyor.
barcelona - manchester united adını almış finaldir.
manchester ın yenmesini umduğum maçtır.
bu akşam saat 21:45'te oynanacak finaldir. barca her ne kadar favori gösterilse de, manu'dan bir süpriz beklediğim finaldir ayrıca.

maç skoru tahminim; barcelona 2 : 2 manu.
bana göre olabilecek en iyi ve zevkli eşleşmeyle, barcelona-manchester united arasında oynanacak olan final. ağır barcelona taraftarı olarak tabii ki barça'yı tutuyorum ama içimden barcelona'nın işinin bu sefer hiç de kolay olmayacağı geçiyor açıkçası.