bugün

yalan haberdir. milleti gaza getirmek için ortaya atılmış bir zırvadan başka bir şey değildir.

ben diyeyim 1500, sen de 4000.
ülke içindeki sapık teröristleride bir el atsalar ya.
Etkisiz hale getirilmistir diyor yaralilar içinde mi degilmi açiklasinlar.
Atilan bombalara bakilirsa daha fazla gebertmis olmamiz lazim.
ancak koyunlarin inanacagi turden bir haberdir.
Onlar orda geberiyor burda da birileri yalan haber çığırtkanlığı yapıyor. Demek ki giren çıkan bir şey var. Ormancı çocukluğu yapmayın. Neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Dökülen kana saygınız olsun. Sözüm meclisten içeri. Bir damla kan etmezsiniz.
kaç kilometre ileledik ki bu kadar terörist öldürüldü? 5-10 km ilerlemekle bu kadar öldürüldüyse tüm afrin alınana kadar kaç terörist öldürülecek? Pek inandırıcı değil.
Bu sadece leşi ele geçirilen terorist sayısıdır. Resmi olmayan yani leşine dahi ulaşılmadan parça pinçik olan şerefsizler sarılmamış halidir.

Tez zaman da daha yüksek sayılar görmek umuduyla..
görsel

415 tanesi ypg tarafından paylaşılmış. bi o kadar da cesedine ulaşamadıkları var. liveuamap ta her gün şööööhiiiid nööömirin diye uğurluyorlar eşşek cennetine hevalleri fotoğrafları görüyoruz takip edenler bilir :D
Yetmez. Hepsi öldürülmeden operasyonu bitirmek hayati bir hata olur.
Daha çok terörist ölmesi dileğiyle.
küsuratlı rakamlara her zaman daha fazla güven duymuşumdur nedense..

o yüzden ;

yalan haber, şişirme, balon vs diyenleri ciddiye almıyorum.

500 değil, 1000 değil, 1500 değil yani;

net rakam var ortada, bu da mı gol değil amk?!

misal türkiyenin cari açığı;

23 794 681tl mi
15 000 000 tl mi

daha inandırıcı?

bence ilki daha gerçekçi zira küsurat var olm?

ben bi şey demiyorum; görüyorsunuz, şöyle olmuş böyle olmuş falan.. manzara ortada. fazla konuşmaya gerek yok. mükkemmel!
Yalan olduğu rakamdan belli oluyor ak. 1550 + 1
yetmez ama evet.
Gerçekçi olmayan rakam hem gerçel olsa bile 28 günde 1500 küsür ne.?
15 kilometre ilerlenmeden, nasıl sayılmış acaba.
Son zamanlarda hayatımda aldığım en güzel haber diyebirim ve türkiye cumhuriyetinin cumhuriyet olarak kalabilmesi için yapılması gereken bir operasyondu.
On dakikada kapatır o kekolar açığı üremeyle daha iyi metodlar lazım.