bugün

alt sıraları ilgilendiren önemli maç. küme düşmeme mücadelesi veren fener için kritik maçlardan da biri. 2.5 alt biter.
Ankaragücü'nüm zayıf rakibine acımayacağı maç.
Sarı lacivertli ekip küme düşme mücadelesi veren zayıf rakibine acımayacaktır.

Edit:acımadı.
Yallah kümeye!
Sarı lacivertlilerin kazanacağı maç olacaktır.
ilk 11'imiz!

görsel

haydi fener!
Fenerbahçe'nin haftaya kız evinde gerdeğe girmeden önceki bi nevi bekarlığa veda partisi maçı. Önce burada "golü" atıp, haftaya da kediciğe tak tak postayı atacağız inşallah.
gerçek sarı-lacivertliler, küme düşmeme mücadelesi veren yeşilden bozma sarı-mordan bozma lacivertlileri deplasmanda zorlanmadan geçecektir.
Ankaragücüm yenerse 6. Sıraya çıkıyoruz. Bifuma götürür, el kebir çakar 90'a.

Djedje ve faty nefes aldırmaz fener orta sahasına.

Ne demiş ünlü düşünür; gururluyuz güçlüyüz Ankaragüçlüyüz.
(#40490252)
Fenerbahçe alır bu maçı.2-0 gibi bir skor ile.Ayew ile Skertel.
faty'nin attığı golle ankaragücü'nün deplasmanda 0-1 öne geçtiği maçtır.
Düşüyor muyuz böyle?
Ah ulan ah olacaktı su an bi Lugano madem bu kadar yatma meraklısısınız deyip birinin ayağını eline verecekti.
Ankaralılar o kadar yattı ki, dakika 52 hâlâ ilk yarı bitmedi.
Cocu hocama hala güveniyorum bizi küme düşüreceğinden en ufak bi şüphem yok.
ankaragücü önde olmasına rağmen oldukça dandik bir oyun sergiliyor. koca maç yattılar zaten bir de yalçın'ın yerine safra bir tip girdi ikinci yarı fener garanti alır keşke 2'den 1 oynasaydım maçtan önce açık ve net.
görsel
islam'ından ne hayır gördük ki Slimani'sinden görelim.
Frey ve Baris isiniyor.
Ulan şu feneri 2. Lige koy sırıtmaz valla.
Beyler, türk futbolu bitmiş, cenazesini kim kaldıracak? Olay sadece fener, galatasaray olayı olsa yine iyi!
ilk yarının özeti olarak hakemin görselini paylaşmıştım. fikrim sabit; bu insan müsvettesi fener düşmanı bir orospu çocuğudur.
mustafa el-kabir'in golüyle ankaragücü'nün deplasmanda 0-3 öne geçtiği maçtır.
can çırpınıyor olan fenerbahçe'ye ağır bir vuruş olup, fener'in 1. ligdeki yerini garantiliyecek maçtır.
Oguz kagan gibi gencler bu maclarda olmamali cunku ligdeki durumun kritik. Bu birinci hata.

Ismail yine ilk on birde. Bu da ikinci hata. Elif baris valbuena niye yok amk.

Cocu cikardigin kadroya sokayim afedersin.