bugün

bugün, maçtan sonra yaşanması muhtemel diyaloglardır.

Wenger: Ulan o kadar golü yediniz. Bari 7 tane daha ataydınız amk. Fabregas gitmeyeydi iyiydi.
- en son ne zaman bu kadar yemiştik lan?
-ulan çarşı şimdi ayar da verir lan bize.
-o son golü yemeyecektik.
wenger:eboueyi göndermicektik mınakoyim
arsene wenger : çocuklarım, bu akşam gönlünüzce eğlenin, dağıtın. çünkü bundan böyle hiçbir akşam eğlenmek için gücünüz ve isteğiniz kalmayacak...
(bkz: hoca geliyor saklanın)
arsene wenger: ömer üründül kim bilir neler diyordur bizim hakkımızda...
arsene wenger:robbie o penaltıyı atsa kazanmamamız için hiç bir neden yoktu çocuklar,takmayın kafanıza..
walcott:hoca sikerim ağzını*
wenger: el seyiyle gerdeğe girersem gelir banada 8 tane atarlar ,haydi abbas vakit gitme vakti.
wenger: ne bakıyosunuz? nodu ki nodu ki?
arsenal başkanı; ulan wenger liseli fantezini sikeyim senin!
beterin beteri var beyler şükredelim. allah'tan maç kendi sahamızda değil, düşünsene maç 28 ağustos'ta 8-2 bitti. fenerbahçe bile daha düz bir tarihte takvime göre tarife uygulamıştı.
arsen wenger:boşverin gidenleri çıkın sahaya salın dalı daşşağı. takmayın kafanıza çıkışta işkembeciye götürecem sizi.
arsen wenger: olum hanginiz cenabetsiniz lan diyecem ama hepiniz cenabetmişsiniz.
sercan yıldırım: bugün biraz şanssızdık.
arsen wenger: sen nereden çıktın ulan. hakan arıkan senin ne işin var.
hakan arıkan: sadece kaleden açılmıyorum. yurtdışına da açılıyorum. şaka şaka joke joke. yok sadece ben yemiyorum. onu söylemek için geldim.
arsen wenger: biz daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu. tebrikler beyler tarihteyiz...
arsene wenger : ne oldi size ne oldi boyle (içine karadenizli kaçmış)
Wenger: en azından +7 artı oynadım tuttu da ulan adamlar tek başına 7 yi geçti.