bugün

büyük bir rezalettir. şöyle ki;

bugün 14:00'da randevum vardı gittim sağlık ocağına vurun dedim bekle dediler ana baba günü diye ses etmedim bekledim bu ilk rezaletti. tam 20 dakika bekledim sıra gelsin diye sonra çağırdılar girdim oturdum sol kolunuzu açın dedi ben hemen sol cebimden telefonumu çıkartıp hemşireye uzattım. hemşire başta afalladı ne bu dedi ? bende dedim önce fotoğrafımı çekin storyme atıcam. hemşire bağırdı dalgamı geçiyorsun diye aç kolunu dedi sapladı iğneyi koluma.

sizin anlayacağınız fotoğrafa izin vermeyerek skandala imza attılar.
işte gerçek rezalet bu. işte fazilet işte feraset işte rezillik.
Hemşire sana bildiğin yürümüş. Büyük skandal.
vaaaaayyyyyyyyyyyyyyyy şşşokkkk şoooook ne büyük skandal bu YARARBBiM..
büyük geçmiş olsun. eski doktorlar, hemşireler olsaydı o telefonu bir yerine monte ederlerdi.
Bu da olabilirdi iyi gene koluna yapmış.
(img:#2163582)
(bkz: sen aşı olma ulan ayı).
ben böyle bir rezillik görmedim insan hakları mahkemesine başvurmalısın bence dostum yoksa bizi daha çok ezerler.
acilen cimer'e yaz bunu kardeşim yardımcı olurlar.
Genelde hastalar hic sormadan cat cut resim cekiyorlar, benim itirazım saç bas dağınık halde cekmeleri, itirazım bu yönde. Onlar da sizi cekmedik diyerek savunma yapıyorlar. Artık o anda neremi denk getirdiler bilemiyorum. Güzel ellerimdir diyerek teselli buluyorum zira arkamdan cekmemis olmalarını temenni ederim.
aşıyı dik koyup üstüne oturtmadıkları için minik çapta kalmış olan rezalettir. işte bizi bu yüzden kamuya almıyorlar. işin esprisini yapmış arkadaş ama her gün bu kafada olan onlarca adam/kadın geliyor kamu kurumlarına düşünsene. hadi 1-2 tanesini idare edersin ama bu kafada 15-20-25 olunca ne yapacaksın anasını satayım..