bugün

19 yaşındaki bir kız bildiğin ergendir çocuktur beyni basmaz.

bırak ilişkiyi aynı masada oturup çay bile içmem amk.
Erkek zenginse toplum tarafından normal karşılanır. Aksine zengin değilde toplum tarafından taşlanır sübyancilikla suçlanır.
ikisi de genç. olur neden olmasın.
burada şöyle olmaz böyle olmaz diyenlere bakmayın. kızlar/kadınlar olgun erkek seviyor ve erkekler geç olgunlasıyor gayet yürür.
Olmaz yürümez. Kız büyüdükçe etrafa bakıp çekip gider erkek kalır ortada.
reşitlik açısından bir sıkıntı yaşanmaz ama karakter, olgunluk ve hayata bakış açısından büyük farklılıklar olacaktır mutlaka. yürütmek için baya çaba sarfetmek gerekir.
her şeyi geçtim de o yaştaki bir adam 19 yaşındaki bir kızla anlaşabiliyor, bir şeyler paylaşabiliyorsa muhtemelen geri zekalıdır. aksi halde uyum sağlayamamaları lazım, 19 yaş dediğiniz daha kafa olarak çocuk.
Yasal sınırı geçince sıkıntı tınne denilen durum, yalnızca takılmak için tabi.
19 yaşında kız dediğiniz şey daha 2 sene önce sigara alamıyordu marketten bu ne kepazelik...
Bu ikisi mi muazzam?
Olay nerede? Ben göremiyorum.
Evlenmemiş olursam, hayatımda ciddi kimse bulunmazsa bu ben olacağım.

Kendimden 7-8-9 yaş küçük kızlarla günümü gün edeceğim.

Baktım yaranamıyoruz, keyfime bakarım.
Biraz fazla adice oldu ama insanlık, sevgi, bağlılık kazanamazsa böyle. *

Ne saçma bir entry oldu bu böyle. *
olasi iliskidir.

kim neden catlasin ki? bu tipler instoda tanisma, nisanlanma ve dügün tarihlerini yazar altinada kisnanlar catlasin diye bir ibare koyar.

degisik.
Din’en caizdir.
Şu an içinde bulunduğumuz ilişkidir. Size ne amk. Birbirimizi seviyoruz ve kanunen de bir sakıncası yok.

Çatlayın amk.
2 insandır.
19 yaşındaki kız hala büyüme çağındadır benim için yani olgunlaşmamıştır. reşit olmak bir şeyi değiştirmez en az 22 yaşında olmalı herkesin görüşü farklıdır. 19 yaşındaki kız için 27 yaşındaki erkek fazla. kız 22 yaşında olsa erkek 28 veya 29 normal derdim.
Ben de 22 yaşındayım memnun oldum.
Tanım: insanlardır.
yahu kafası uyuşuyorsa birbirlerine uyum sağlıyorsa neden olmasın ki, arada 20 yaş fark olup evlenen ve hala mutlu bir evliliği olan insanda var arada yaş farkı olmamasına rağmen 1 sene bile evli kalamayıp ayrılan da,yani anlicanız iş yaş farkı değil karşındakini anlayabilmekte bitiyor.
eksileyen ilişkiyi yürütememiş olandır.Kafan uyuşmuyorsa zorlama.
bana göre evlenilebilecek çifttir. 27 yaşındayız diye gidip 27 yasında kızla mı evlenicez ? kızın küçüğü makbul 8 yaş fark şukela.
şöyle düşünülmesi gerek. erkek ilkokul 2. sınıfa giderken bu kız daha yeni hayata gelmiş. çocuk matematik işlemleri yapmaya başlarken bu kız daha konuşamıyormuş bile. aradaki jenerasyon farkı oldukça bariz. kafalar nasıl uyuşuyor ona anlam veremiyorum. ulan 8 yaş küçüğün bacın o senin, afedersin nasıl o gözle bakabiliyon ona.
vajina taze olunca iyi. gerisi hep aynı zaten.
anlam veremedigim iliskidir erkek 8 yasinda kucuk olsa ahanda milfcisin olum sen derler. kizlarda ise olgun kel hafif gobekli erkekleri birde cuzdani kalin evi arabasi varsa o adam tadindan yenmez hemen yamanmaya calisilir.
Böyle ilişkilere anlam veremiyorum bir türlü, dengedir mühim olan... birisi gençlik dönemindeiken diğeri çocukluk yıllarını yaşamıştır. tercih meselesi tabii...
aşkın yaşı olmadığına en büyük kanıttır ki zate 8 yaş gibi uçuk sayılmayacak bir fark vardır. Bu ülkenin gördüğü eşler arası yaş farklarının yanında gayet normal bir durumdur, neler gördük be.
Neden olmasın? Gayet de güzel olur. Kafa yapısı uyuyorsa, birlikte eğlenmeyi biliyorlarsa ve özellikle de aşk varsa neden olmasın? Olur olur bal gibi olur, çok güzel olur. Bizim gibi 3. Kişilere de Afedersiniz b.k yemek düşer anca.