bugün

sinan erdem spor salonunda oynanacak olan euroleague top 16 ikinci maçıdır.maçın başlama saati 21,45 olup ntv den naklen yayınlanacaktır. *
ezer geçeriz.
vip,maraton tribün biletleri tükenmiş olan ve diğer tribün biletlerininde maça 3 gün kalmasına rağmen tükenmek üzere olan maçtır.
yeni bir seyirci rekorunun kırılacağı euroleague top 16 2.maçı.
her maç tribünlerde yerimi aldığım gibi yine tribünlerden izleyeceğim maçtır.
bir basketbol sever olarak, çok keyifli bir maç olacağını düşünmüyorum. fenerbahçe ülker kendine göre vasat bir savunmayla çok rahat galip gelecektir.

edit: beni yanıltan maç olmuştur. zor olmuştur ama iş kazası olmamıştır
fenerbahçemizin ispanyollara tecavüzü edeceği maçtır. iddaanın verdiği handikap aşılabilir.
canlı canlı izleyeceğim maçtır. sinan erdem'de hep destek tam destek sloganını yerine getirip takımımıza destek vereceğiz.
pazartesi biletini aldığım maçtır. iyi savunma yaptığı takdirde yenemeyecek rakibi olmayan fenerbahçemizin yine savunmasıyla kazanacağını düşündüğüm maçtır. Ayrıca mirsad da dönüyor bu maçla.
şu ispanyol hakem olaylarından sonra fenerbahçemizin ezmesini beklediğim takım.
turkish airlines euroleague top 16 ikinci hafta maçı. ilk hafta olympiacos'u yenen fenerbahçe ülker, zalgiris kaunas'ı deviren power electronics valencia ile oynayacak. p.e. valencia'yı ilk tur maçlarında efes pilsen'in olduğu gruptan tanıyoruz. başlarına svetislav pesic geçtiğinden beri bambaşka bir takım haline geldiler. kadro olarak asla fenerbahçe ülker seviyesinde değiller. zaten hücum konusunda sıkıntıları var fakat savunma konusunda inanılmaz pislikler yapıyorlar ve rakibi uyuta uyuta maç kazanıyorlar. istanbul'daki maçta fenerbahçe ülker'in kaybedeceğini düşünmüyorum açıkçası. yine de belli olmaz bu işler. p.e. valencia'yı küçümsememek gerekir. geçen haftaki maçın anlam kazanabilmesi için bu maç kesin kazanılmalı.
15 bin seyircinin mal gibi izlediği maçtır maalesef.
ilk yarısının 37-33 fenerbahçe ülker in üstünlüğü ile biten maç.seyirciye lafım ise "sessiz sessiz izleyecekseniz siktirin gidin evinizde izleyin maçı" olur.
ilk yarı itibariyle fenerbahçenin yoğun top kaybı yaptığı maç olmuştur. basit hatalar yüzünden ikili hanelere ulaşabilecek bir farkı yakalayamadı. ancak valencia adam adama savunma yüzünden pota altında çok açıklar veriyor. ikinci yarıda kapanırlarsa fenerin işi zorlaşabilir.
Fenerbahçe nin yenilmesini dilediğim maç.
kaya peker'in şuan sayı atmadığı halde 12 verimlilik puanıyla oynadığı maç. bunu nasıl yaptığını sorarsanız; 5 rebound, 5 asist, 1 blok yapmış ve 1 faul aldırmış. bunu neden söyledim, euroleague fantasy challenge oynayanlar bilir, her şey sayı değildir. şuan kaya fenerbahçe ülker'in en çok verimlilik puanı olan oyuncusu. 13 sayısı olan ömer onan'ın ise 9 puanı var.
tehlikeli giden maç. daha önce bu maçla ve power electronics valencia'yla ilgili belirttiğim bir konu uyutarak maç kazanmalarıydı. şuan valencia fena halde uyutmaktadır fenerbahçe ülker'i.
3. periyot itibariyle tam anlamıyla kilitlenmiş maç. çözebilen kazanacak. maç ortada.
jasikevicius un 5 kişinin arasından turnikeye girerek basket atmasıyla coşan maç.
fenerbahçe ülker in fena ıkınmaya başladığı maç.maç ortada valencia koparabilirde.54-52 3,periyot fb ülker in üstünlüğü ile geçildi.
şimdi reklam ama başladı başlayacak..
jasikevicius devreye girdi 4 sayı 1 asistle maçı tekrar fenerbahçe ülkere çevirdi. özellikle süre dolarken yaptığı asist görülmeye değerdi.
ömer onan iyi gaza gelmiştir. sayı, top çalma ne ararsan var.

edit: hatalı yürüme de dahil.
murat kosova'nın hakem veryansınları yüzünden izlemekten soğuduğum maç. yeter be adam. sırf şu huyu yüzünden anlattığı maçlara tahammül edemiyorum.
ulan kosova. yeminle kulağımı tırmalıyorsun. evinde seyrediyor sanki maçı. sus, parası neyse vereyim. komşular uyuyo lan.