bugün

adam adama savunmanın olacağı maçtır.
alamyaspor'un alacağı maç.
(bkz: adana demirspor)
alanya yenerse iki tane antalya şehri takımı olacak süper ligde ,adana demirspor olursa da 2 adana takımı olacak. her halükar da 2 tane aynı şehrin takımı olacak süper ligde.
başlığı açıcam diye adamın eli ayağına dolanmışya la.
süper lige çıkacak olan 3. takımı belirleyecek maç.
z. kömürspor taraftarı olarak adanayı destekleyeceğimiz maçtır.
Süper lig'e son katılan akdeniz takımının belli olacağı maç.
umuyorum ki demir yeniden süper lige çıkacak. deplasmana gidilecek, kebap yenilecek. belki dayak da yenecek ama lige renk gelecek.
Adana dellendi şampiyonluk istiyor. Geliyoruz olum. Adana demirsporludur.

iki gündür tam adana demirsporun play off maçları olduğu tarihte yağmur yağdı ve çakan şimşekleri görmeliydiniz.

Kaç sene bekledik.bu sene iki adana birden süper lige çıkacak.

Sallayacaz ulan süper ligi.
adana demirspor olursa süper ligde adana derbisi izleriz ama alanya olursa da tarihinde ilk kez süper lige yükselen bir ilçe takımı daha lige renk katar. iyi olan kazansın.

skor tahminim, normal süre 1-1,
uzatmalarda eşitlik bozulmaz
penaltılarda demir alır süper lige çıkar.
Adana demirsporumun inşallah yenecegi maç.
demirspor'un yeneceği eşleşme, beşiktaş başardı sıra sizde. Adana Demirsporludur.
ayyite vs pote
kimin zencisi gününde olursa o kazanacak.
Bu sefer şeytanın bacağını kıracağız gibime geliyor.

Osmanlı çıksın diye satılan maçları unutmadık.

Adanasporun karabük ve alanyaya yattığını unutmadık.

Her takımla şanssızlık yaşayan yılmaz vuralı teknik direktör yaptık.

Şanssızlığımızı kıracak şeyin bu olduğunu düşünüyorum.

Çünkü eksi ile eksiyi çarpınca artı olur.

Adana demirsporludur.
çok kötü bir final. biri kazansa ligde iki adana takımı olacak, diğeri kazansa iki antalya takımı olacak. bir izmir takımı çıksa daha iyi olurdu.
alanyaspor'un 2. olarak doğrudan çıkmasını, adana demirspor'un da play-offlardan çıkmasını istiyordum açıkçası. 2 -elazığ değil*- antalya, 2 adana takımıyla akdeniz esintileri görmek güzel olurdu bence.

gönlüm alanyaspordan yana olsa da hakedenin kazanması temennim.
umarım adana demirspor bu turu geçerek , süper lige çıkıp, adanasporla derbi heyecanını süper ligde yaşatıp,derbinin sadece istanbulda olmadığını, anadoluda da bir derbinin olduğunu gösterirler.
not:gs
sonuna kadar alanyasporu destekleyeceğim maçtır. alanya da doğmak bunu gerektirir.
Bir Trabzonsporlu olarak gönlümün alanyadan yana olduğu maçtır. Deplasmana Adanaya 2 kere gitmek yerine Alanyaya 1 kez gitmeyi tercih ederim. Hele ki maç eylül,ekim,nisan,mayıs aylarından birine denk gelirse ohh tadından da yenmez.
Su anda konya stadinda kuzey alt tribununde baslamasini bekledigim mac.
çok bekledik , çok göz yaşı döktük uğruna, çok sesimiz gitti ama o sene bu sene saldır adana demir !
(bkz: yeni bi derbi için saldırın)

Adana DEmir spor yenerse Adanasporla

Alanyaspor yenerse Antalyasporla

sonuçta iki sonuçta da bizi derbi bekliyor.
Demirspor'a basarilar diliyorum.

Alanyali mhk baskanina inat serefinizle, onurunuzla insallah super lige cikacaksiniz.
Bu aksam için hasta siempre diyoruz
Mavi şimşekler.