bugün

1 - 0 olan maç. Fener bu saatten sonra sürpriz yapabilir.
Devam devam.
Fenerbahçenin Çılgın Golcü ramseyi marke edemediği karşılaşma.
fenerbahçe'nin yemeden atacağı 4 gol ile sadlkasdklasjd..

azrail'in oğlu ramsey'in yine gol atarak götlerimizin 3.5 atmasına sebebiyet verdiği karşılaşmadır.
Bu kadar acemi bir futbol görmedim ben. Sanki hayatlarında ilk defa Avrupa'da oynuyorlar.
fenerbahçe'nin düşüşe geçeceğinin iyice kanıtlandığı maçtır. zira ramsey in golünden sonra fener in tur umudu kalmamış ve yine şampiyonlar ligine gidemeyerek büyük bir maddi gelirden mahrum kalmıştır. şampiyonlar ligi gelirinin fenerbahçe gibi bir takım için çok önemli olduğunu, azize piçinin takımın içine sıçtığını, iyi niyetli ama yetersiz bir teknik direktörle lig şampiyonluğunun bile zor olduğunu düşünürsek fenerbahçe büyük sıkıntılara gebedir.
atamayana atarlar önermesinin en hızlı örneğini gösteren maçtır efenim.
egemennn... kaçtı gol.
Egemenin aşırtma kafa vuruşu kallecinin ellerinde kaldı.
caner orta yapmayı unutmuş.
Bruno alvesin ronaldo olduğu maçtır.
bu dakikalarda sanki gezi sloganları duyar gibiyiz...
çok oyundan düştük takım dağılmayla dağılmama arasında gidip geliyor. böyle takımlar acımıyor liverpool örneğinde olduğu gibi elin oğlu acımız amk... attıkça atar bu piçler.

eğer ilk yarı 2-3 olursa ikinci yarı...

oha emenike vurdu direkten döndü.
An itibariyle Direklerin dovuldugu mactir.
dünya yıldızı(!) cristian baroni'nin bos kaleye atamadigi golu izlememize sebebiyet olan mactir. hos, ofsaytti da, olmasaydi onu da atamayacakmis. kutluyorum.
fenerbahçe'nin beraberlik arayışına caner'in bir son verdiği maçtır.
maçtan önce ihtimal vermediğim ama ilk yarıdaki arsenal ve fenerbahçeyi görünce "fenerbahçenin turlayabilme ihtimalinin kuvvetli olduğunu" düşündüğüm maç. bence fenerbahçe biraz inanarak çıksaydı olabilirdi.
fbnin yerden orta sayısının 45e çıktığı maç.
"Fenerbahçe tur atlarsa oramı buramı açarım"cı kızları görmememizi sağlayan maç. durum demek ki cidden umutsuz.
caner'in 85 metreden vurdugu sutun her seyi anlattigi mac. ruh yok inanc bitmis... ne sikime para aliyor bu futbolcular biri de bana anlatsin.

not: emenike emenike diyenler ahanda emenike... karabuk'te sivasspor'a hat-trick yapmaya benzemez tabi...
spikerden şu sözcükleri duymak mümkün; "belki de o oyuncu orada olmasaydı, golü bulacaktı fenerbahçe..."

ulan taşşak, adama sorarlar, "sen neyi yaşıyorsun?" annemle aramızda şöyle bir konuşma geçti:

-aslında ne var biliyor musun anne? arsenal'in kalecisi olmasa, belki de fenerbahçe gol atabilecek.
-şöyle de bir şey var, arsenal pres yapmasa, fenerbahçe belki de maçı alacak.

edit: taşşak'ın tek ş ile yazıldığının farkındayım. vurgulu olsun istedim.
Sow ve emenike nin arasi bozuk herhalde diye ister istemez dusunduren mactir.

Yarin bunu yazmasalar bari.
(bkz: türk basını)
"ersun yanal tartışılmaz" tartışmadan da biz seni... neyse oynat sen oynat.
FenerbahÇe yenermiş teeeheyy.
galatasarayımızın kasasına bir 10 milyon eurocuk daha koyan maç. allah bereker versin, fb'li futbolcu kardeşlerimiz sağolsun.
Ilk yarısı bır sıfır arsenal ustunlugu ıle bıten mac benzerı karsılasma.
azizin kirli paralarının avrupada geçmediğini gösteren maç.
güncel Önemli Başlıklar