bugün

büyük ortadoğu projesi'nin resmen yürürlüğe konduğunun kanıtı olan olası müdahale. şimdiden belirteyim; akan tek bir damla kandan türkiye cumhuriyeti sorumludur. hiçbirimiz masum değiliz, hatta cellat gibiyiz. en azından kendini ''evde zor tutulan %50'' olarak tanımlayan göt kılları öyle. cellat hepsi. sahte gözyaşlarıyla, rabia işaretleriyle günah çıkarttıkları günler çok kısa sürecek anlaşılan. kına yak tayyip, kına yakın göt kılları, kına yakın medya patronları. keser döner sap döner, gün gelir dünya size ve sizin yüzünüzden bizim gibi sıradan vatandaşlara düşman kesilir. o zaman sikeriz ecdadınızı sizin.

edit: medine'ye varamadım, ben eksi oya doyamadım.
Her ne kadar esad eli kanlı bir katil olsa da taraflarından birinin Abd olduğu savaşta safımız bellidir..
zamani gelip gecen saldiridir. oruspu evladi esad bikac gune kalmaz meydanlarda sallandirilir. tipki saddama oldugu gibi.
ırak durumundan sonra demokrasi yalanını söylememesi temenni edilendir.ya da söylesin bu kadar çirkinlik içinde güleriz belki neyse ne olursa suriyeli çocukların, sivil halkın sonu hayrolsun nasıl olacaksa artık !
muhalifler diye tanımlanan gerçekte hatay'da eğitilip suriyeye salınan teröristleri destekleyen akp yandaşlarının cevap vermesi gereken müdahaledir.anlatsınlar bize coninin taşeronluğu nelere mal oluyor. 2 yılda 100 binden fazla insan öldürdü bu taşeronluk ama emperyal plan tutmadı. hizbullahı israil karşısında dayanaksız bırakmak için suriyedeki rejimi değiştirme planları tutmadı.şimdi tutsun diye tıpkı ıraktaki gibi 1 milyondan fazla insan ölmesi isteniyor belliki.bu akan ve akacak kanın sorumlularından biri de akp'dir.sözün özü bop suriye safhasında tıkanmıştı.emperyalizm bu tıkanıklığı açmaya çalışıyor.ne yazık ki türkiyedeki ihanet odakları da bu insanlık ayıbına ortak ediyor Türkiye cumhuriyetini.
muhtemelen mekanize birlikler ile olmayacak olan müdehaledir.
akdeniz'de bulunan savaş gemilerinden iki üç insansız hava aracı havalanıp, güyya belirlenen askeri hedefleri vurup dönecektir.
siviller ölecektir yine.
ama bırakın mekanize birlikleri ve asker sokmayı, suriye üzerinde uçak uçurmak abd, nato, israil ve türkiye'nin haddine değildir. o iş göt ister.
maalesef kötü günlerin habercisidir. Irak'ta olduğu gibi bu sefer Türkiye sessiz kal(a)mayacaktır.
(bkz: suriye nin kimyasal silahları)
Amaç müslüman toplulukları yok etmek .
muhtemelen insansız hava araçlarıyla uyarı niteliğinde olacak müdahaledir. çünkü yıllar önce israil, sadece hava kuvvetleriyle suriyeyi folloş ettikten sonra suriye hava savunma sistemlerine olağanüstü yatırım yapmıştır. bu yatırımın arkasında rusya ve çin olduğundan dolayı batı nasıl bir hava savunma duvarıyla karşılaşacağını tam bilemeyeceği için insanlı uçaklarla yaklaşmaz diye tahmin etmekteyim. deniz kuvvetleri açısından çok yetersiz olan suriye'ye karşı bir deniz harekatı ve çıkartma yaparak güvenli bölge oluşturma çok düşük olasılıkla da olsa imkan dahilindedir.
Allah ım elimden birşey gelmiyor ahirzaman iktidar sahipleri kafirin yanında birlik olmuş müslüman kanı dökmek için.. ve kutsal mekke ve medine şehirlerinin koruyucuları bile kafirlerle birlite olmuş..

sevgili peygamberim ahirette senin yüzüne bakacak yüzüm yok çünkü uğruna savaştıgın islam topraklarının sahipleri kafirlerle işbirliğindeler ve kafirlerle yatıp kalkıyorlar
beraber karar alıyorlar..

Allah ım lütfen beni affet islam dininin tebliğ dini oldugunun farkındayım ve bende bu kafirleri ifşa etmek zorundayım ama çağımız müşriklerle dolu ve o cesareti kendimden bulamıyorum affet beni.

sevgili peygamberim aynı şekilde ahirette senden şefaat dileyecek yüzü bulamıyorum bu ümmetindeki müslümana şefaat et..

suriyede akacak müslüman kanına ortak olanlar bu kanda boğulurlar umarım amin..
amerika birleşik devletlerinin son 30 yıllık planını gerçekleştirmeye çalışmasından başka birşey değildir ve bunu yapacak da zaten.

müslüman devletler kendi içinde bölünüp savaşmaktan başka bir şey yapmıyor inanın o siyonist lider ben olsam bende girerdim.
öldüren ha esad ha abd, yine masumlar ölecektir ve yine zalimler işbaşındadır!
şaşırtmayandır. bahane çok.

http://inciswf.com/esadreyiz.swf
müslüman müslümannmi katlederken şimdi kafir müslümanlari katledecek,üzerine biraz işkence tecavüz eklenir anca.
allah yolundan sapan,azan müslümanlardan kafirlerle intikam alır.
bu habere en çok bizim pilavcı sünnullah abi sevindi.
yeni bir 1 mart tezkeresi ile karşı karşıya kalmamamızı diliyorum.
kimse kusura bakmasın ama kimsenin götü yemez. tüm bunlar lafta kalacaktır. eminim.
olmamasını temenni ettiğim hadisedir. fakat bununla beraber esadı da desteklemediğimi ve nasıl durdurulacağı konusunda daha akılcı bir çözüm de görünmediğini düşündüğümü belirtmek isterim. bugün yapılacağı haberi de asparagasdır. zira abd saldırmayı düşündüğü bir ülkeye " bak sana saldırmaya geliyorum ben, hazırlığını ona göre yap haa.. " demez. google verilerine göre de perşembe olduğu söyleniyor nitekim.
görsel görmeyenlerin sevindikleri hadise.
Gündüzden söyleseydi ibneler, dolar alırdık.
Suriye'ye Batı müdahalesi gündeme düştüğünden bu yana irancı çevrenin dilinde "kurtarıcı Batı mı olacak ? " gibi sözler yükselmeye başladı. Müslümanlar Suriye'de bir ümmet olamamanın sıkıntılarını yaşıyor. Batıdan medet umuyorlar diye direnişi karalayanlar, iran islam Cumhuriyeti katilin safında olunca haliyle denize düşen yılana sarılıyor. Aslında kimsenin Batı'dan da yardım istediği falan da yok. Batı vicdanını rahatlatmak adına ve devrimi çalmak için Suriye'ye girmeye hazırlanıyor. Hiçbir Müslümanın Batı'nın Suriye'nin acılarını dindirmek için orada olduğunu düşündüğünü zannetmiyorum. Fakat bir halk kitleler halinde katlediliyor ve siz sadece seyretmekten başka bir şey yapamıyorsanız ahkam kesip "onlardan yardım alma" demekte en az Batının vicdanına sığınmak kadar ahlaksızcadır ve aynı nefreti bu kişilere de duyuyorum. (bkz: denize düşen yılana sarılır) (bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
Esed katliam yapsın.Kimse ses çıkarmasın.Sonra amerika vurunca uuuvvv.
amerika insanlık için değil yine kendi çıkarları için saldırcaktır.ırak savaşında olanlar gibi.
Amerikanın parçala-böl-yönet taktiğinin son bölümüdür.Araplar biraz akıllı olsa oyuna gelmese-üstelik önlerinde ırak ve afganistan gibi örnekler varken- amerika bunu yapamazdı.En azından bu kadar erken yapamazdı.Amerika bu sinsice sokulur,kanını alır,sonra da yönetmeye başlar.Suriye de gitti.Allah ülkemizin sonunu onlara benzetmesin.