bugün

Galatasaray'ın bittiği maç. Yazık amk. Hiç mu ruh yok bu ibnelerde. Bir yandan oh olsun diyorum götü kalkmıştı gslilerin.
Anderlecht'in, dortmunt ve arsenalın'in izinden gittiği maç.

Galatasaray istikrarını koruyor.
Anderlecht'in galatasarayın içinde gezdirdiği maçtır. Bakın bakın da utanın la biraz.
bir malsaray klasiki. *
$edjunun son dakika golü olmasa grupta belki de 0 çekecek takımın maçı.
mature galatasaray'ın teen anderlecht'e sikildiği maç. re re rörö yok. baya baya siktiler.
avrupa fatihanın yenildiği maç.
Galatasaray'ın başına ya hikmet karaman ya da bülent korkmaz'ın gelmesine vesile olmuş maç. Her halükarda, en azından bizden biri batırdı deriz. Ha sen dersin ki, "kardeş, bu takımı daha nereye kadar batırabilir bu isimler", "haklısın üstat" der, susarım.
Galatasaray'ın ilerleme kaydettiği maç.

4 ile başlayan gol serüvenini önce 3, sonra 2'ye indirdi adamlar. Tahmini 3-5 maç sonra kâra geçerler.

Edit: şaka lan. Nasıl koydular ama.*
Halı saha maçından farkı olmayan ve sonucu önceden belli olan maçtır.
yine tokatlandık sayın yazarlar. evet. galatasaray ın yerine sözlük yazarlarından karışık bir takım çıkarsaydık uefa ya bari giderdik amk.
galatasarayımın bir takım ruhsuz herifler ve kazma bir teknik direktör yüzünden beklendiği şekilde yenildiği maçtır. yalnız maçı yabancı bir ülkenin kanalından (galiba belçikaydı) izledim, adamlar maçın bir kısmında maçı bırakıp galatasarayın uefa kupasını kazandığı sezondan bahsettiler, dortmund, mallorca,leeds, arsenal falan dediler, fatih terim dediler, hasan sas, hakan sukur falan dediler... göğsüm kabardı lan, bir an için o günlere döndüm. sonra tekrar maça döndüm, baktım; selçuk ayağında top geveliyor. melo top ıskalıyor, burak ofsayttan çıkamıyor, en güvendiğimiz muslera bile tuhaf goller yiyor falan. herhalde adamlar "bakın bu galatasaray bir zamanlar nerelerdeydi, şimdi ne halde" manasında konuşuyorlardı.

olabilir, her takımın düşüşü, yükselişi vardır. takımın kalitesi yetersizdir vs. anlarım. biz fleurquinli, perezli dönemleri biliyoruz. christian diye kazma bir forvetle oynadığımızı hatırlarım. geretsin bir tane futbolcu transferi için (onun da adı vogel miydi neydi) kıçını yırtıp yine de yönetimin nah çektiği zamanları bilirim. ama anlamadığım şey şu, eğer şu anki takım o zamankinden daha kötüyse, neden o adamların aldıkları paraların üç dört katı para kazanıyorlar lan bu herifler?
en azından yenilerek iddayı tutturup bi sikime yaradı *
Yenildik yine maçıdır. Şaşırdım mı Hayır.
(bkz: iki girdiniz var)
olsun uefa Kupaları var.
prandelli ile devam kararı alınırsa, bu günlerini bile arayacağı aşikar spor kulübü.
galatasaray için çok hayırlı olmuş gibi görünen mağlubiyet.
gesenin küsküyü yediği maç.
gol olur