bugün

yine tokatlandık sayın yazarlar. evet. galatasaray ın yerine sözlük yazarlarından karışık bir takım çıkarsaydık uefa ya bari giderdik amk.
iki takım için de önlerinde 2 maç, dolayısı ile 6şar puan var. Yani 2 maçı da kazanırsa Galatasaray 7puan yapar. Anderlecht kazanırsa 8 puan yapar.

bu ihtimaller dahilinde realiteye bakarsak. Anderlecht in 8 puan yapma ihtimali varken, gs nin 2 puandan fazla toplama ihtimali hiç yok, umut da yok.

velhasılıkelam Galatasaray grup sonuncusu olur.
Fanatik bir galatasaray'lı olarak çoğu zaman maç tahminleri için galatasaray gömer, sokar, diker filan demiştim. Ama artık benim de umudum kalmadı.

Galatasaray daha evinde ts ye 3-0 yeniliyor. Başakşehir e 4-0 yeniliyor. Anderlecht e nerdeyse yeniliyordu.

Anderlecht deplasmanda arsenal e 3-0 yenilirken 3-3 yaptı. Peki ya galatasaray arsenal da ne yaptı?

3-1 Anderlecht alır. Ya da
2-0 Anderlecht alır.

Daha rezil bir ihtimal ise

Anderlecht 4-0 Galatasaray

Eğer öyle bir rezillik olur da prandelli istifa etmezse... görev taraftara düşer.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
ulan arkadaş galatasaraylıyım ama hiç umudum yok. 4-5 yemesek bari.

(bkz: sikmeseler bari)

inşallah utandırırsın beni galatasaray.
Galatasarayin yenmesini ümit ettigim mac. La yensinde su ulke puani denen mereti yukseltelim.

Ek: trabzon ve besiktas ile beraber tabii ki.

Not: beşiktaşlıyım.
Anderlecht takımından 4 gol beklediğimiz maç.
mature galatasaray'ın teen anderlecht'e sikildiği maç. re re rörö yok. baya baya siktiler.
Anderlecht'in galatasarayın içinde gezdirdiği maçtır. Bakın bakın da utanın la biraz.
galatasaray 1-3 andrelecht olarak bitecek maç.
anderlecht'in 3 gol daha atması gereken maç.
skor tahmini yapmayacağım. ama iddaacılara tavsiyem üst oynasınlar. gs nin savunmada zorlanacağı maç olacaktır
ünal aysal'ın anderlecht'i destekleyeceği maç.
anderlecht'in an itibarı ile yeni slogganı: tut şunun ucunu döşeyelim abi!
an itibari ile bruma nın oyundan ayrıldığı maçtır.
avrupa fatihanın yenildiği maç.