bugün

fenerbahçe'nin avrupa ligi play-off turundaki rövanş maçı.
saat 19.00'da başlayacak avrupa ligi play off rövanş karşılaşması.

ilk maçı kadıköy'de muhammed'in golüyle 1-0 kazanmıştık. o maçta forvetsizdik ama artık valencia olacak. bir aksilik yaşayacağımızı düşünmüyorum. turu geçer gruplara kalırız. hatta maçı galip gelerek turu geçeriz. şu 11'le başlayacağımızı düşünüyorum.

altay

tisserand, serdar, szalai
nazım, zajc(sosa), gustavo, ferdi
osayi, mesut
valencia.

başarılar fenerbahçe. vitor hocama güvenimiz tam..
Maç muhtemelen 0-0 , 0-1 , 0-2 gibi skorlardan biri olarak bitebilir. Fenerbahçe Valencia'nın dönmesiyle ağır favori konumunda. Fenerbahçe'nin turu geçmemesi için Kadıköy'deki boğa heykelinin canlanıp yokuş aşağı yardırması gerekli.
Fanatik bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe'li oyuncuların özgüvenlerini kaybedecek farkı yemelerini dilediğim maç.
Fenerbahçe şansa ilk maçı kazandı bu başarısız oyuncularla fark yemesi kesin olan maç.
Besiktas imin iki sene sonra yine direkt sampiyonlar ligine gidebilmesi icin fener in bu maci kazanmasi sart.
30 dakika sonra başlayacak olan maçtır. Muhtemelen bugün turu sadece fenerbahçe geçecektir, kalan türk takımlarının maçları zor. Belki galatasaray da geçebilir.
Fener içerde bu 3. Formayı zaten giymişti deplasmanda bari çubukluyu giyseydi. 2 maçta da aynı forma mı giyilir be.
Gooooooool valencia .
Valencia yine yazdı. Ligin en iyi forveti lan adam resmen. her maç yazıyor helal olsun.
Lan noluyo hahahahahahahahaha gooool.
Adam ligin en iy forveti lan resmen yazdım, ceza sahası dışından 2.yi attı. Atom karıncam benim.
fenerbahçe’nin bu sezon resmi maçlarda ilk kez gol yediği karşılaşma.

gustavo stoper oynuyor olmasaydı muhtemelen yenilmezdi bu gol.
Şu anda ilk yarı için gayet iyi oynadığımız bir maç böyle giderse Avrupa ligine gideriz umarım diğer takımlarda Avrupa ligine katılır yoksa kalite iyice düşmeye devam edecek.
Ülkede futboldan anlayan adam kalmamış fenerbahçenin bu takımdan fark yemesini bekleyenler mi dersin mesutun nasıl madridde futbol oynadığını söyleyenler mi dersin mal dolu ortam. Fenerbahçe ligin en iyi takım savunması yapan takımı. Bu takımın ihtiyacı olan şey ilerde pas organizasyonu yapabilen ve skora katkı sağlayan bir sağ kanat, ayakları iyi ve adam eksiltebilen pivot santrafor. sakatlarının dönmesiyle bu ligi de perişan eder avrupa liginde de yarı final potansiyeli var.
Valenciaaaaaa üç yaptı .
Adam hattrick yaptı helal olsun.
Mesut ziyadesiyle kötü on kişi oynuyoruz.
Fenerbahçe'nin şov yaparak 5-2 kazandığı maçtır. Fenerbahçe spor kulübü uefa avrupa ligi gruplarına kalıyor bu sonuçla birlikte.
Köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı dedirtti bugün takım.
4. Golü atan oyuncu daha 18 yaşında helal olsun.