bugün

ligin başında bir derbi. bu ne acele lan. neyse kasımpaşa dan sonra da bjk a patlarız. iç saha dış saha fark etmez.
bayram telaşı bilmemnesi derken kaynayacak, muhtemelen yapış yapış leş gibi sıcakta oynanacak derbidir.
geçici durumdan ötürü hor görenlere kapak yapacağımız maçtır. o kadar seviniyorum ki diğer takımların bu sene bizden iş çıkmaz düşüncelerine. daha ne olduğunu anlamadan ilk 4-5 haftayı güzel geçireceğiz gibi geliyor. hatta ilk maç ibb ikinci gs ile olması daha bir güzel. yıllardır bizden senede minimum 4 puan çalan ibb'ye koyarsak peşine transfer sarhoşu gs'yi de yeneceğiz inanıyorum. başarıya giden yolu engelleyen en büyük şey küçümseme, başarıya en çok destek olan şeyse zorluğu yenme hırsıdır. 2-1 alırız.
idda'da herkesin galatasaray'a vereceği maçtır.
iddaa da herkesin yatacağı maç.
yaklaşık dört buçuk saat sonra başlayacak ligdeki ilk derbidir.
inönü stadında oynanacak maçta favori taraf galatasaraydır.
her ikimi takıma başarılar.
sabırsızlıkla beklediğimiz maç.
3-3 berabere biten bidaha zor rastlanabilecek derbilerdendir.
beşiktaş'ın gol yemeyeceği maç.

tahmini skor : 2-0

bülent yıldırım'ı tutamadık, çocuklar da haklı umut elmander burak'a çalışırken, bülent yıldırım süprizi ile yıkıldık.

(bkz: tek forvet bülent)
galatasarayın 0-3 alacağı maç.
eboue nin oscarlık performanslar sergilemesinin muhtemel olduğu maçtır.
galatasaray'ın farklı kazanacağı maç.
beşiktaş'ın şansına 2. Haftada oynanacak maçtır. Lige tamamen ısınmış olmamız işlerine gelmezdi.

Edit: yalan mı amoğoduklarım?
beşiktaş'ın kazanacı maçtır. şayet puan alamazsa bir daha bu sözlükte yazmam. bu kadar da iddialıyım, aynı performansı zall'da da bekliyorum.
nasipse yeni açık'tan beşiktaş'ımızı destekleyeceğim maçtır. ilk defa şeref bey'e gideceğim. çocuklar gibi heyecanlıyım sözlük. *
GENE OFSAYTAN YEMEZSEK ALIRIZ.
ZORUNLU EDiT: GERÇEKLER ACIDIR.
EDiT 2. : BU SEFERDE PENALTI!
beşiktaş alır diyenleri de gösteren maçtır.
çarşı'nın 30. Yıl kutlaması ile galibiyet kutlamasını birleştirip çifte bayram yapmayı ümit ettiğimiz maç.
(bkz: saldır beşiktaş ım oley)
4-6 gol arası bitecek olan maç. ilk haftalarda iki takımında lige ısınmamasına rağmen çokta zevkli bir maç olacak buraya yazıyorum.
Kağıt uzerinde Galatasaray in favori olduğu ancak Beşiktaş iÇin dönüm macı da olabilme ihtimali olan mac eğlenceli geÇeceği kesin mac.
beşiktaş-galatasaray maçı 26 ağustos pazar günü saat 21.45'de inönü'de.Muhtemelen saat 23.40 gibi sahadayız.
Sonuç ne olursa olsun ertesi gün maçın hakemine bütün sosyal platformlarda küfür edilecek olması şaşırtmayacaktır.
Edit:imla
Bu 2 dev çınarın(!) kendi kalelerine attıkları gollerle 1-1 sonuçlanacak maçtır. *
bana para kazandırmayan maç. galatasarayımız alacaktır. en büyük temennimiz bu yönde..
Her ne kadar kadro kalitesi ve motivasyonu yönünden galatasaray ağır bassa da bu bir derbi'dir.
Beşiktaş'ım inönü'de kaybetmez ama taraftar galibiyet beklediği için ertesi gün sosyal ortamlardan birtakım kişileri hedef alan eleştirileri rahatça görebiliriz.
beşiktaşlıları hayallere daldıran maç.
ama cimbom affetmez.
Galatasaray'ın öyle yada böyle kazanacağı spor müsabakası.