bugün

Yamulmuyorsam ayda 250 kontor yükleyenlere akşam saat 9 ile sabah 6 arasında toplam 2 saat konuşmanın beleşe geleceğine işaret olan kampanyadır. gnctrkcll de olmasa bu turkcll çoktan batardı dememe neden olan kampanyadır.
reklamında sinem kobal'ın oynadığı ve çocuğu maymun ettiği kampanya.
Gnctrkcll'in sunduğu kampanyadadır.haziran ve temmuz aylarında tek seferde yüklediğiniz her 250 ve üzeri kontore karşılık, akşam 21:00-09:00 arası 2 saat tüm turkcell'liler ile ücretsiz konuşmanızı sağlayan kampanyadır.

hattınıza 250 ve üzeri kontor yüklediğiniz zaman her defasında 2 saat ücretsiz konuşma hattınıza yüklenmektedir.Faturalı hatlar içinde Paket 90 üyeliği yaptırdığınız zaman gece 21:00-09:00 arasında tüm turkcell'liler ile 2 saat ücretsiz konuşabiliyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmek için sadece gnctrkcll üyesi olmanız yeterlidir.
Telsimin Cepaile,cepöğrenci veya aveanın mobilöğrenci kampanyalarını kullananlar için güldüren kampanya

"ulen ben 250 kontore 1250 dk konusurum bea" dedirtir
faturalı hatlar için, paket doksan hedesine abone olmayı gerektiren kampanyadır.zaten ayda en az 70 ytl fatura ödeyen bünyeyi bir de 20 ytl karşılığında o pakete abone edip sözde garanti altına alacaklar,gereksiz yere uğraştırmaktadırlar.ulan zaten ödediğim faturalarla bunun bilmem kaç katını hediye etmen gerekir,veriyorsan adam gibi ver yoksa kalk giyin dedirten saçma sapan kampanya.
Halkın gözünü boyama ve cebindeki daha da azalmış olan parayı daha da sömürmek için kullanılan bir düzmece....
telefon şirketlerinin adam kazıklamak için sırayla kullandıkları kampanyalardan biri.
artık bitmiş olan kampanyadır..
cep aile ve cep öğrenci her * üyeleri için karın kaslarını geliştirmeye yarayan hede. bir de ilk dakikadan sonra yüzde 75 hediye gibi bir hizmeti var turkcell'in. yahu hesaplıyorum hesaplıyorum 8 kontöre mal oluyor 5 dakikası, oysa telsimde 5 dakikası 1 kontör cumhur abi.

diğer aboneleri aramada da, kendi şebekesini aramada da en pahalı tarifeyi sunan turkcellin abonelerine müthiş bir kampanya imiş gibi sunduğu temcit pilavı...