bugün

gaziantep ve kahramanmaraş depremleri nedeniyle ertelenen 6 şubat tarihli maçın tff tarafından duyurulan yeni tarihi. saat 19.00'da başlayacaktır.
vurduğun gol olsun fenerbahçem başarılar.
Vurduğun dağlara taşlara aut olsun f.bahce.
Kazanırız diye düşünüyorum. Konya ilhan palutu göndererek seviyesini belli etti. Güzel bol gollü galibiyet bekliyorum.
Futbola yeniden döndüğümüzü gösteren erteleme maçı.
Vay be ligler başlıyor.
tarihin en büyük depremlerinden biri yaşandı maalesef ve on binlerce insan hayatını kaybetti, yaralandı, yakınlarını kaybetti, evler yıkıldı. gerekli tepkiler gösterildi mi, gösterilmedi mi şüpheli. ama hayat bir şekilde devam ediyor. maç izleyecek, maça gidecek, maç hakkında yorumlar yapacak insanlar olacak ve maçlar oynanmaya devam edecek. buna tepki gösteren insanlar olacaktır belki ama az önce de dediğim gibi hayat devam ediyor. maç izlememenin veya hakkında konuşmamanın yararı yok, zararı da yok. insanlar bu boktan günlerde bir şekilde 2 saatliğine de olsa kafa dağıtmak istiyor. ve bu sektörden geçinenler var. eve ekmek götürebilmek için atkı satanlar var stat yakınlarda. köfte ekmek satanlar var. onların suçu yok. ve futbolculuk bir meslek. nasıl ki bankalar açılıyor, restoranlar açılıyor, taksiciler çalışıyor, mimarlar çizim yapmaya, işçiler fabrikada üretmeye devam ediyorsa, futbolun devam etmesi de gayet doğal.

maça gelirsek, kazanmaktan başka çaremizin olmadığı bir maç. konya çok kötü ama çıkış maçı olarak görüyorlar bu maçı. her türlü zor geçecek. kolaylaştırmak bizim elimizde. ne yapıp edip 3 puanla dönüp, 6 puanlık farkla takibi sürdürmeliyiz. daha çok hafta var. en basiti gs vodafone'a gidecek. bizim de gs ile maçımız var. daha bir sürü maç var. kazanıp takibi sürdüreceğiz. statta da yerimizi alacağımız her zamanki gibi. başarılar fenerbahçe.
depremzedeleri ve yaşadığımız acıyı asla unutturmayacak olan maç. öte yandan hayata devam etmemiz gerekiyor. her şeyi sonsuza dek ertelemeyiz. bazı şeyleri yapmamız bazı acıların yüreğimizi dağladığı gerçeğini asla değiştirmez.
Hükümet istifa sesleri yankılanıyor..

görsel
Siyaset yapılan maç. Stadta her yer kamera.
Ortalık zaten karışık. Şırıngayla kan çekerler.
Siyaset yok vatan millet meselesi pozisyon Temiz oyna devam .
Szalai ile 4-0 olan maç.
Maç sonunda şu an bir başkadır benim memleketim parçası çalıyor. Muazzam bir atmosfer var.

Edit: şimdi de ölürüm Türkiyem çalıyor.
Fenerin yobiş spora, taraftarın hükümete fena döşendiği maçtır.
Bu sözlükte tam bir kolej havası var.

FB maçına 14 entry girilmiş. Ne sıcak bir ortam
fenerbahçe'nin 4-0 kazandığı maçtır.
görsel
Valencia'nın 2. Golü sezonun golü olabilir.
Kötü bir oyunla 4-0 kazanılan maç.

Jesus umarım, sevilla maçlarında bu kadar salmaz.

Valencia ve arda hariç pozisyon yaratabilen oyuncu yok.

Konya 10 kişi kalmasa farklı olabilirdi mac.

Arda güler mutlaka düzenli olarak ilk 11 oynamalı.

Takıma acilen 1 kaleci, sağlam 1 tane 8 numara sağlam.

irfan can ilk 11 oyuncusu değil.