bugün

45+ mature değil miydi ya? ne ara çıta 25+'a kadar düştü...
katılmadığım konudur. yaş kavramı resmi işler için kullanılan rakamlardan ibarettir. her insanın biyolojik yaşı farklıdır. kimisi 20 yaşında çökerken kimisi 40 yaşında 20'li gibidir.

tek gerçek olan konu ise herkesin bir gün yaşlanıp ölecek olmasıdır.
25 yaş daha çocuktur lan ne gençlik bitmesi. ergenliğin son demleridir.
25 yaşında gençlik bittiyorsa biz ölelim o zaman.
Aristo'nun bir lafı vardır.
Ne yaparsan yap boş yapma, diye.
Siz boş Yapiysunuz.
26 yaşındayım ve hep yaşlıydım ben. bunun yaşla değil, enerjiyle ve yaşama sevinciyle alakalı olduğunu düşünüyorum. bu ikisi yüksek ise yaşlanmıyor, sadece yaş alıyorsunuz.
An itibariyle 31 yaşındayım taze 30 yaş bunalımından çıktım, insan hissettiği yaştsjwpmfveo hadi siktirin ya tatilde 57 yaşında bi amcayla tanıştık hala genç adam, ben öyle dans edemiyom ve gayette ortamdaki herkese ayak uyduruyordu.
25 yaşında gençlik bitmez ama belli bir evre geçilmiş olur. ama bu evre bir şeylerin tamamen bitişi değildir. 25 yaşından bahsediyoruz yahu. tamam kabul ediyorum, "dur hele daha" yaşı değil ama "ohooo" yaşı da değil. hem şöyle bir şey seziyorum. 25 ve üstünde ki hatta 35- 40 yaşlara kadar, iş olsun aşk olsun istediği yaşam olsun mutluluk olsun kişisel başarı olsun vs bu süreçte insan bu gibi şeyleri daha iyi oturtuyor sanki. kafasında değil, bizzat başarı olarak yaşayarak yani.
zaten 25 yaşına kadar yaşamıyoruz, 25 yaşından sonra da yaşayamacağımız gerçeğidir. evet hatta 25 çok 17 diyelim.
25 yaşında gençlik yeni başlar... Ondan öncesi gençlik değil, çocukluktur.
(bkz: Genç yetişkin)
devlet bile kabul ediyor bu gerçeği.

ne demek gençlik merkezine girmem yasak kardeşim daha 29 yaşındayız ya.
güncel Önemli Başlıklar