bugün

o konuda 25 yaşa bende kırgınım.

Ne ara yıllar akıp geçiyor. Durdurabilmek imkansız gerçekten.
piremses yaşam koşulları, gamsızlık, iyi beslenme+spor birliğiyle 36 ya kadar yolu var.

25 ne ya? daha ne ki?
Sırf sevgilisizlukten yanıyorsan fena.Hiç mi bir idealin, işin olmaz? Hayallerin için çalış çabala bu yolda karşına çıkanları ölç tart bir şeye çevir yoksa elin sikinde kanepede bekleyerek bir şey olmaz.
La millet 25 yaşında 80 milyon nüfusa sahip ülkeyi dolandırıp, 5.000.000 TL ile kaçıyor.

Siz ne diyorsunuz?
fiziksel yaşa indirgenmiş olduğunu düşündüğüm genel geçer olmayan önerme. "kendini ne kadar genç hissediyorsan o kadar gençsin." demişti bir büyüğüm. o geliverdi aklıma birden.
Bir söz vardı, insanın kendisine verdiği zararı, hiçbir kimse ona veremez, arkadaş bunun örneği yaşı genç olmasına rağmen orta yaş psikolojisine girmiş, 35 yaşına geldiğinde, 70 yaş sendromu yaşar, sonra burda mezara 5 dk diye başlık açar ilginçtir.
Çözüm: sağlıklı yaşa, kendine saygın olsun, spor yap, kitap oku
Devlet gözüyle de aynı şekilde bakılan gerçektir.
Devlet de kişileri 25'e kadar genç olarak tanımlar.
Sonra da aldığınız nefesten bile vergi ister.
doğru tespit lakin eksik.

25 yaşında gençlik biter, gerçek başlar. kaçırmamak gerekir.
bakın yalan söylemeyin

daha 15 senem var

kendimi ona göre ayarlayacam.
ızdırabını skyim senin yeter ya. dızo daha 22 sinde. hemen bir tribe girmeler. resmen cedric terk. entrylerini cedric tonlamasıyla okumaya başladım. @12 yazar arkadaşa katılıyorum. çözüm: sağlıklı yaşa, kendine saygın olsun, spor yap, kitap oku. psikolojinin iyi olmadığına kani oldum. en başta şu ezikliğine acil bir çözüm bul, kaybettiğin özgüvenini topla, kendine saygı duy ve kendine değer ver. toplumda ne sorunlar var bunu okusalar derdini skerlerdi eminim.
bütün bunları seni sevdiğim için mi anlatıyorum. umrumda değilsin. ama bu kadar anormalliğe dur demeli.
Hadi oradan sikikler.
millet 30 da 35 te evlenıyor amına kodugumun ergenlerinin kendılerını büyük gösterme çabasına bak, ben 28 yaşındayım hergün counter oynayıp 31 çekiyorum şimdi benım genclıgım bıtmıs bu mallara göre, olum bizim gençliğimiz bitmemiş siz çok bebesiniz daha.
görsel
35 e kadar biteceğine inanmıyorum.
Bu kadar çok gülersem 25te kırışmaya başlayacağım.
Ruhum 15 yaşında kaldı.
Doğru anasını satayim.
(bkz: sakin ol şampiyon)
işler güçler, aşklar meşkler derke 25 yaşında tükenmişlik sendurumu yaşıyorlar bırakın birtirmeyi yeni başlıyoruz.ruhunuzu genç tutun gençler,amacalar teyzeler....
34 senelik tırnağım olamazsın genç.
35 demediniz mi lan?
2 sene önceydi ellerime baktım dedim yaşlanıyosun be bi tuaf oldum ondan sonra birden değiştim. 25 yaş zulümdür.
(bkz: tamam dostum sakin ol seni iyileştireceğiz)
her yıl bir önceki yıl bittiği sanılan şeyin 1. yıl dönümüdür.
Kafa siken tirrek ifadesi. Abi bunu günde 1500 kere tekrarlamana gerek yok. Anladık gençlik bitti. Git psikolojik tedavi al.
doğrudur ancak yine 18 yaşına dönme şansı verseler yine zamanını boşa harcayacak kafada bir karakter olduğundan çok da önemsemezsin. bu kafayla genç olsan ne yaşlı olsan ne açık ve net.
Öyle zannedeceksin...

30 unda bir sonraki güne bakacaksın..

35 inde bir sonraki güne bakacaksın umutların olacak hala

Sana tek koyan 40 olduğunda ne zaman geçtiniz gittiniz aq diyeceksin..

40 size vereceği tek ders

Sonraya bakma anı yaşa olsun...