bugün

Fenerbahçe'nin alt yapısından yetişen Ertuğrul Taşkıran yaptığın kurtarışlar için seninle gurur duruyoruz. Başkalarına karşı, kurtarabileceği topta elini çeken kaleciler varken ahlak abidesisin. Elini çekme! Ertuğrul çünkü Fenerbahçe ahlakı bunu gerektirir.

Şaibeli gol nasıl yenir hatırlamak istemeyenler için
(bkz: )https://www.youtube.com/w...C3%B6kt%C3%BCrk%C5%9Eahin
Bazı elizabetçi sanco'lara aldırış edilmemesi gereken maç.

Kendilerine bu akşam 3 tane kobra girdi. Şimdilik bunlar yeter. Ahahaha.
Fenerli topçular sahada o kadar özgüvenli ve rahat ki bu da oyuna yansıyor. Tabi bu özgüvenin altında yatan şey şu, Paşalı topçular da dahil sahadaki 22 adam sonucun ne olacağını biliyor. Onun için gazozuna maç kıvamında devam ediyor. Maç başlamadan Kasımpaşa bu maça 0 yazıp haftayı düşünmeye başlamıştır
5leyeceğimi maç ne halde, puh allah kahretsin. Her hafa aynı şey, yine son 10 dakika gerilim. Halbuki Sosa bile hücumda basıyordu. Mert Hakan ya da Ozan yerine Pelkas değişikliği gerekiyordu, manasız güçsüzleştik ortasahada.
irfan Can 84 dakikadır sadece bunu yaptın. Topu aldın bir sağa çektin bir sola çektin ve düştün. Seni allah kahretsin ya. Ve kenardaki cüce sana 90 dakika katlanıyor aq.
Bitiriciliği olan forvetimiz yok, bir Rodallega bu haftadan şampiyon yapmıştı bizi, puh beceriksiz herifler.
Fenerbahçe şampiyon oldu. Şu an seviniyorlar ya o yüzden
Sosa'nın bu kadar iyi oynadığı maç hatırlamıyorum ben. Hem hücumda hem savunmada kusursuza yakın bir maç çıkardı.

Gustavo ve Sinan'ın artık yedekten de olsa oyuna girmemesi lazım.
ilk 11 iyi, farkı açtıktan sonra merkezi değil kanatları değiştirmemiz lazım. Ferdi & Osayi lazım.
kasımpaşa'nın verilmeyen penaltısı

Szalai üstte izlediğiniz pozisyonda golü değil, Harun'un penaltı yaptırmasını önlemiştir.
Bu penaltı verilmemişse beşiktaş'a verilen niye verilmiş aq ikisi aynı.
Fenerbahçe'nin ilk yarı iyi ikinci yarı kötü oynadığı maç. Veya Kasımpaşanın ilk yarı kötü, ikinci yarı iyi oynadığı maç.
kadıköyde kara gece diye hashtag açılıp toplu ağlama eylemine sebep olmuş karşılaşmadır.

yukarıda paylaşılan pozisyona net penaltı diyorlar mesela, buna penaltı diyen bence bale falan izlesin, futbol biraz ağır gelir diye düşünüyorum.

bir çizgi skandalı var dün akşam, buna katılıyorum. ama gördüğüm kadarıyla bu çizgi skandalı ilk kez fener lehine çekildi, şimdiye kadar hep fenerin başı yanmıştı bu çizgiler konusunda, kimse de fenerin yanında olmamıştı bu şikayetlerini dile getirirken, şimdi neyin tantanası ki bu?

ben pozisyonu izlerken demiştim zaten ofsayt diye, sonra çizgiler falan geldi ama fikrim değişmedi, verilmeyen gol zaten ofsayt. kaldı ki ben zaten fb gs maçında da verilmeyen gole ofsayt diyen tayfadandım, o gün yaptığım yorum ile bugün yaptığım yorum arasında fark yok, ancak ağlayan gslilere baktığım kadarıyla onlar net gol yendi falan diye yorum yapıyorlar, aynı söylemleri kendi galibiyetleri sonrasında da yapsalardı şu söyledikleri anlam bulabilirdi, ancak açık açık yapılan yavşaklığı sikleyecek halim yok.

kalan son 5 haftada fenerbahçe'nin şampiyon olma olasılığı çok düşük, ancak dün ilk yarıda oynanan futbol fenerbahçe taraftarının 4-5 senedir görmeye hasret kaldığı futboldur.

gidip de son yılların en iyi futbolunun oynandığı karşılaşmaya gölge düşürmeye çalışmak gerçekten ancak sizin acizliğinizi gösterir.

yani maçta kural hatası var, maçın kasımpaşa lehine tescil edilmesi gerekir diye söylemlerde bulunup, bunun böyle olması gerektiğine de kendisi başta inanan kıt akıllar var.

ne diyelim ki,

yazık.
Kaleci Ertuğrul tarihi farkı önledi.
topa ilk hamle yapan szalai, adamın dizi hemen sonrasında szalai'nin dizine çarpıyor. szalai bunlara göre faul yapmış oluyor. ahaha. yazık kafanıza.

trt spor'da bile ali gültiken ve ayhan akman penaltı değil dedi.

her zamanki gibi kadıköy'den koyunca florya'dan hopluyorlar.
Verilmeyen penaltı, neden oynatılmadığını bilmediğimiz futbolcular,
Çok fazla gariplik içeren maç.
Fenerli kardeşlere bir beşiktaş’lıdan hediye olsun bunlar da, az önce önünden geçtim.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel