bugün

Fenerbahçe nin panathinaikos u 3 izmir marşıyla göndereceği çeyrek final 3. Maçı.

Son çeyrekte Fenerbahçe farkı bayağı açmış olsun istiyorum. Son 3-4 dakikada tüm Ülker sports arena artık maça konsantre olmayı bırakıp hep bir ağızdan izmir marşı nı söylesin.
zafer haftasının ilk ayağı.
yine futbolda sikilip basketçi olan tayfa dolar burası puhahah.
Ülkerspor'un bir adım önde olduğu maç.

Basarılar ülker.
görsel
görsel
Efendiler bugün pana'nın içinden geçecez.

Edit: efendiler pana'nın içinden geçtik
bazılarını üzecek maç.

görsel
hangi kanalda bilen varmı?

edit : hangi kanalda diye sordum adam artı oy vermiş.
13-12 devam eden maç.
Sırf bu skoru bugün böyle önemli bir maç olduğunu hatırlatmak için yazdım amk.
hücumda iyiyiz. savunmayı biraz daha sıkarsak rahat kazanırız.

edit: bu arada ülker'le anlaşmamızın yıllar önce bittiğinden bihaber olup hâlâ o olmayan aklıyla ülker esprisi yapan beyinsiz odeabank'lılar var. ilginç..
ya cidden ''bağırmayan taraftar siktirsin gitsin''.
sloukas'ın yine sikip atmakta olduğu maç. ne oldu bu adama amk, nazar mı değdiler anlamadım gitti. maça iyi başladı ama arka arkaya 3 pozisyonu piç etti ilk yarının sonlarında.
Bir ara skorun 18-22 olduğu fakat sonradan fener in potayı kapatması ve daha doğru hücum organizasyonları yapmasıyla devreyi 37-30 üstün kapattığı maç. Son çeyrekte izmir marşı görkemli olsun. Unutamasınlar şu Yunanlar.
Fişi çekme maçı.
Adım adım finale.
ilk yarı, ikinci yarı fenere verdim keyifle bekliyorum maç sonucunu.

canlıdan isteyen ikinci yarı fener e basın. 3000 gömdüm ben tatlı para kazandıracak maçtır.

editimsi : tamda dediğim gibi canlı fena para kazandırdı maç bana eyvallah fener.
sloukas yine top kaybedip üstüne faul yaptı. olum seni çok severim, çok da iyi adamsın ama bu sene cenabetsin amk.
yunan piçlerine sokup sokup çıkardığımız maç.
(bkz: içinden geçmek)
(bkz: süpürmek)

fark son yedi dakikada 20 ye çıkıyor.
fenerbahçe'nin şov yaptığı maç. evet.
OAKA'da biraz da Ülker arena'da hiç çekilmiyor bunlar yav. Ayak uyduramıyolar fenere.
79-61 bitmiştir.
kadir mısıroğlu'nu üzmüştür.
Fenerbahçenin eurolig tarihinde saha avantajını elinde bulundurmadan 3-0 ile * Final four'a çıktığı maçtır.
yaşaaa mustafa kemal paşa yaşaaaa.
fener tersten saplamış galiba. tebrikler!
Obradovic'in askerleriyiz.