bugün

türkiye basketbol ligi play-off yarı final eşleşmesi ilk maçı.

normal sezonu 2. bitiren fenerbahçe ile 3. bitiren galatasaray odeabank arasında oynanacak maçtır.

fenerbahçe ülker arena'da saat 20:00'da başlayacak.
fb, gs arasında 3 gün üst üste oynanacak olan derbilerin ilkidir.

yarın futbol maçı, sonraki gün yine basketbolda serinin 2. maçı var.
Fenerbahçe'nin 3-0'la küsküyü dayayacağı serinin ilk maçıdır.
Galatasarayım deplasman sever ve yener. Eğer lasme faule girmez Ekpe ve vesely'i tutarsa farkla yeneriz.

Edit:Faule girdi.
jan jan vesely uçalım vesely gs ye koymadan duramıyoruumm.
tbfb nin hakemlerinin rezil yönetimleri devam ettirdiği müsabaka. klasik fb peşkeşi ki sanki ihtiyacı var o kadronun buna! ama alışmış bu itler yardım görmeye ve devamlı istiyorlar!
schilb 38-36 başa baş giden oyunun dengesini bozdu yaptıkları ile!
Arasında klasman farkı olan iki takımın maçı. Fenerbahçe ter atıyor. Evet.
kupa kazandık diye güya avrupanın en iyi takımına artislik taslıyordunuz. Seviye farkı var dediğimizde he deyip geçiyordunuz.

an itibari ile ilk yarı sonucu size dediğimiz seviye farkını gösteriyor, anlamanız için illa eyleme dökmemiz lazım.

büyük ihtimal ikinci yarı farkı fazla açmayacağız sakin oynayacağız fark tahmini 8 sayı falan olur.

Siz yine euroleaguede averaj takımı olacaksınız beyler kaçışınız yok biz ise yine finale oynayacağız.
kazananın sevincini adam gibi, akıllı uslu kutlaması gereken maç. boşalmak, boru döşemek gibi iğrenç ifadeler kullanmadan sevinin. ne olur rakibinize saygı duyun.
o değil de ezeli rakibe karşı alınan galibiyet hangi spor müsabakasında olursa olsun çok keyif veriyor be.
Kennerman yaktın bizi.
Milyon dolarlık basketbolcuların paspas sapıyla, potaya sıkışan topları kurtardığı maç.

Fenerbahçe'min güzel oyuncularını ve obradovic'i tebrik ediyorum.
ipekçide'ki maçlarla seri 2-2 olacağından bir önemi olmayan maç. son maçta hakemler feneri tutmazsa başa baş bir maç olur. aklı başında fenerlileri tebrik ederim.
Fenerin koya koya bir kaldığı maç.
seri 3-0 fener lehine bitecek at fava bekle...

Korkacaksanız oynamayalım...
Klasik gatalasaraylı ağlamasına sahne olan maç. Yenince biz yendik yenilince hakem yüzünden diye ağlarlar. Ağlayın açılırsınız. Evet.
93-79 bitmiştir.
görsel
Görüyorum ki basketboldan gram anlamayan insanlar futbol seyircisi gelmiş koyduk mu bilmem ne diyor attıkları fark ise sadece 14. Yani bir final four oynayan takım için çok az ki ben galatasarayı tebrik ediyorum gerek hakem hataları gerekse fenerbahçe kadar geniş kadrosu olmamasına rağmen iyi iş çıkartmışlardır. Aziz yıldırım iyiki basketboldan anlamıyor fakat öyle iş bozucu bir adam ki her sportif alanda işi bozuyor ve taraftarların arasını açıyor yani yazık ediyor fenerbahçe taraftarına. Ama yinede fenerbahçeyi tebrik ediyorum fakat 14 sayı farka çok diyen koyduk madara ettik diyen insan basketboldan anlamiyordur bu çok net.

Seride 3-2 fenerbahçe alır. Galatasaraylıyım.
fenerbahçe'nin seride 1-0 öne geçtiği spor toto basketbol ligi yarı final maçı.

ulan maç bitmiş hala tartışmasını yapıyorsunuz. hayır fenerbahçe'yi yeneceğinizi mi sanıyorsunuz. oturup ta izlemedim bile maçı. kadro belli, kalite farkı belli, gayette iyi oynayan tecrübeli oyunculara sahip bir takımız. neyin muhasebesini yapıyorsunuz.
20-30 fark yiyip rezil olmayalım yeterdi.

zaten kadro üstünlüğü fenerbahçede.bu sene eurocup'ı aldıktan sonra tek hedef karşıyakayı yenmekti.

bence güzel sezon oldu.