barışa rock'ın son gününe denk gelmesi açısından kötü olacak ve konsere gitmek isteyenlerin zorlanacağı etkinliktir.

türküler susmaz halaylar sürer
barışarock' tan vazgeçmeme sebep olmuş konserdir. en azından 25' inde orda olmayacağımdır.
yıllardır izlemiyorum bu adamları. en son 90'ların sonunda hacıbektaş şenliklerinde dinlemiştim. o zamanlar grupta gençten çocuklar çalıyordu ve ben yılların grup yorum'u nasıl olur da bu kadar genç elemanlardan oluşur diye sormuştum kendi kendime... sonradan öğrendim ki grup yorum ismi uzun yıllardır varmış fakat kadro sürekli yenilenmekteymiş. içeri düşenlerin yerine anında yenisi getiriliyormuş..

harbiye gibi bir yerde bu abileri dinlemek hoş olacak. kısmet olursa gitmek isterim..
bugün biletini aldığım eski tadı bulamayacağını umduğum grubun konseridir.
eski tadı alamayacağım ancak yeni tadının en az eskisi kadar tatlı olacağına şüphem olmayan konserdir. biletim cebimdedir.
en meşhur şarkıları uğurlamadır. Siyasi görüşleri sebebiyle defalarca yargılanmışlar, kasetleri piyasadan toplanmıştır. Üyeleri düşünce suçuyla yargılanmış ve hüküm giymiştir. izleyeceğiniz konser bence size fazla haz vermeyecek çünki bu grubun as elemanlarını dışarıda bulmak biraz zor. (bkz: ab yolunda düşünce suçu ile yargılanmak)
protest muzik nasıl yapılır, neden vardır, neye benzer diye merak edenlerin gidip görmesini, tatmasını dilediğim konser olmuştur.