yeditepe mahallesinde çok ciddi bir patlama meydana geldi.

edit: karataş mahallesinde çatışma sesleri geliyor...
2. patlama bilgisi düştü şu anda.
resmi açıklama yok.
Hain oğlu hainler rahat duramıyor.
Sonic boom olduğunu düşündüğümdür. Tüm şehirde duyulmasını buna bağlıyorum, evlerin sallanması da sesten veya alçak uçuştan olabilir. Suriyeye olan sınırdan ötürü de antep güzergah olabilir. Roket olduğunu söyleyenler de var, umarım sadece kuru gürültüdür.

Edit: her ne kadar bulunmasada roketse bile şehir merkezi dışına düşmüs bulunuyor. Yetkililer eline ulaşan bilgi yok, manevi kayıp şimdilik yok.

Edit 2: milletin bacalardan çıkan dumanı, e malum kış, patlama diye sosyal medyada paylaşması da trajikomik cidden.

Edit 3: Sonic boom olduğu anlaşılmış. Olaydan 5-10 dk sonra tahminim o yöndeydi ama malum abartma huyumuz olduğundan çevremdekiler dahil kimse olabilirliğini düşünmedi. E ne diyelim çokta şeapmamak lazım.
şehirde şu anda zırhlı birlikler ve tanklar dolaşıyor. özdemir caddesi civarında.
görsel
ve birden bir kez daha hayatlarımızın geri zekalıların elinde olduğunu görüyoruz, bombalar patlayabilir, bombalar patlamayabilir.
Şahinbey Bel.Başk.Tahmazoğlu "Şu an şehir içinde herhangi bir sıkıntı yok, emniyet patlamanın kaynağını araştırıyor" dedi.
dogalgaz patlamasi deniliyor.
o eski haber...
Sputnik de doğruladı. Kesin olmamak ile birlikte doğru gibi görünen haber.
mehmet şimşek'in twitinden daha az konuşuluyor amk...
Kimi doğalgaz patlaması diyor kimi kontrollü eyp kimi roket düştü kimi ise hücre evi baskını diyor....

Olay acilen aydınlatılmalı.
Biriniz mit i arayıp haber versin. Enişte bu saatte uyumuştur.
Yetkililer roket arıyor ama ellerine ulaşan ihbar yok. Herkes ayrı telden çaldığından malum farklı farklı senaryolar dönüyor. ilçelerde bile gürültünün duyulması patlama sonucu olacak gibi değil kanımca. Patlama olsa bile Can kaybının olmaması şimdilik teselli. Ayrıca (bkz: sonic boom).
Ben şimdi mit e haber veriyorum arkadaşlar, siz olayı araştırmaya devam edin, bizi de bilgilendirin.

Antep'in birçok bölgesinde duyulan ve hissedilen patlamadır. Alçak uçuş yapan uçak ve helikopterler mevcutmuş.
imkanı olan ülkeden çıkışları yapsın arkadaşlar ülke artık yaşanılacak değil ciddi anlamda parody gibi ülke.
türklüğe milliyetçiliğe nasıl önem verdiğimi herkes bilir. kanla alınan kanla verilir fakat ciddi anlamda roket düşen ülkede halen yönetim birşey yapmıyor.
Fatma Şahin yetkili makamlar açıklama yapmadı şeklinde beyan vermiş, abla afedersin Büyükşehir belediye başkanı ben değilim senden yetkili merci mi var?
Ne biçim ülke bu ya her gün farklı bir olay ölen başka insanlar sözlük troll olmaya devam etmeli yoksa mutsuzlugumuza mutsuzluk eklemekten başka bir şey değil bu olanları duymamız ayrıyetten sonu da yok bence bu olanların.
görsel
Sonik patlama olduğu anlaşılmıştır. Rahat bir nefes aldık.