bugün

Bence bi tane de sen yap. Combo olsun.

ilginç bir durumdur.
babanızın son atımlık barutunun hala işe yaradığını öğrenmenize sebep olacak durumdur.

arkadaş bir düşününsene 24-25 yaşında çocukları var adamın ve karısına diyor ki;

"hanım şu ufaklıkları uyut da yanıma gel eccük".

yemin ederim hayattan soğudum.

midemde bulantılar.
kaza kurşununa denk gelmiştir. şakası bir tarafa 24 yaşında abla olmak her insana nasip olmaz. başkabirarzunuz nickli yazarın 24 yaşında bayan olduğunuda öğrendik.bugün bereketli başladı.
not_ zannederim ters köşe oldum.bugün yazılanlara inanmamak lazım. insanları kandırmayın. peygamber efendimiz 'bizi aldatan bizden değidir' BUYURMUŞLARDIR.
bakin bu dramdir.
Genelde kadinlar menopoza dogru olusan duzensizliklerde artik menopoza girdiklerini dusunur oysa ki hakem bitis düdüğünu otturmemis yan hakemlere bakmaktadir. Siz de hakem yan hakeme bakti deyip savunmayi birakinca son dakika golunu yersiniz. Gol gecerlidir.

Dalga gecilecek bir mevzu degildir. Allah saglikla kucaga almayi nasip etsin.
Kendi cocuğunla arkadaş olarak büyüyecek bir kardeş.
babanın uzatmalarda altın gol attığını gösterir.
dayıyla tanışsak iyiydi. o yaşlarda ne yapacağımızın taktiklerini alırdık. maşallah silah hala taşıma ruhsatlı daha bulundurmaya düşmemiş.
hayırlı olsun öncelikle Allah anneli babalı büyütsün inşallah .
Seks iyidir hoştur ama bilinçsiz çocuğa karşıyık.
büyük annenin 55 yaşında abla olması kadar garip bir durum değildir. lan büyyük annem lan bak benim annemin annesi diyorum 55 yaşında abla oldu lan. büyük büyük dede de mermi bitmediyse demek maşallah maşallah. *
bebeğe anneden çok ablanın bakacağına işaret eder.
Ay düşman başına dediğim şey.

Birkeresinde rüyamda kardeşim olmuşTu ağlamıştım kardeş istemiyorum diye.
hala ve yiğen aynı yaşta mı olacak?

Bir keresinde annem kadın doğuma gitmişti hamile sanmıştım 1 hafta konuşmamıştım annemle ama değilmiş.

(bkz: allah bağışlasın)
gerçi ben abi olmuştum ama olsun yine de benzer bir durum başıma geldi.
annemle aramda 19 yaş var, kardeşimle de aramda 19 yaş var. diyeceklerim bu kadar.
yok bu kadar değil daha diyeceklerim var. büyük yaşta edinilen kardeş dünyanın en tatlı varlığıdır. ilk başlarda bir garip gelir. ulan ben üniversitedeyim 6 aylık kardeşim var bu ney lan minvalinde laflar edersin. sonra zamanla geçer. sonra zamanla herkesten çok o küçük kardeşini seversin.
Bende de aynı durum var. Üvey anne fokur fokur. Çalışmalara devam. Asla ama asla kabullenmem o veledi.

Not: yaş 22.
kötü bir durumdur kanımca. ayrıca komik. *
arkadaş çevresinde "yalnız karnını da iyi gizledin hee. hiç fark edemedik." gibi şakalara maruz kalabilirsiniz.
6 yaşındayken abi olacağını öğrenmek kadar sarsıcı değildir.kıskanıyorum uleyn. * hayırlı olsun.
Marifet babada değil annede dir. Fabrika üretimi durdurmamış daha. Baba da fabrika zincirlerini iyi kırmış helal.
annenin üvey olması halinde olacak bir durum. ya da anne köylü olabilir, doğumlara 12-13 yaşında başlamış olabilir. ufak bir ihtimal olarak bunların dışında anne 40'lı yaşlara yakınsa çocuğun gerzek olma ihtimali çok yüksektir.
hayıııırr. o spermin yerinde olmak isterdim yaaaa.
90 yaşında baba olacağını öğrenip içine kurt düşmesinden iyidir.
bi nevi anne olacaktır.
Babada iş bitmemiş demekki güdümlü füze gibi maşallah. Sana da annelik eğitimi olur işte kardeşinle bol bol ilgilenirsen yarın öbürgün kendi çocuğun oldugunda zorlanmazsın.
26 yaşında dayı olmayı bekleyen fakat olamayan biri olarak yazıyorum. Anlayamazsınız... :(