bugün

süper lig 22.hafta karşılaşması

başlama saati 20.00
Hakem faktörü olmazsa, Berabere biter.
Fenerbahçenin mutlak kazanması gereken maçtır .
dikkat dikkat !!... başakşehir son 9 resmi maçında yenilmemiş!! Ismail hoca, sonra gene n'oluyo lan, diye panik yaparsın, haberin olsun bak.

Ben fenerli olsam samsun'dan ziyade başakşehir 'den çekinirdim. Ama samsun da bile tökezledim.

Ben beşiktaşlıyım,biz pandik falan yedik de ondan diyorum, bu lig de kolay maç yok, haberiniz olsun, samsun maçı gibi laubali başlarsanız, dürerler defterinizi.

Sonra da, gene şampiyon olamadık da, büyü mü var bu takımda da, diye başlarsınız...başlamayın!

Adam 9 maç yenilmemiş bak ..
fener puan kaybederse psikolojik olarak çöker.
volkan babacan'la fenerbahçe arasında geçen maç. başakşehir şaşırtmıyor.
Saçma sapan pozisyon harcadığımız maç. Aferin kaçırın böyle.
Size o kokartı takanların amına koyayım.
Bir ara hakem bize de kart çıkaracak diye düşündük.
Goooolllll.
Attık.

45 dk 10 kişi bırakılmış başakşehir karşısında 90+5'te penaltıyla gol attık.
Koyduk, sapladık. Yaşasın kanarya.

Aslanlar kudursun.
Keşke başakşehir maçın başında 10 kişi kalsaydı belki 3-4 tane sallar, averaj kasardık, ahahahah.

Fenerbahçe olummmm bu, akıllı olun.
fenerin bilezik gibi geçirerek kazandığı maçtır.
Basaksehirli embesil herif elini anasının amina kadar açarak takım arkadaşlarının emeğini hiç etmiştir.
Tebrik ediyoruz kendisini.
Fenerbahçe'nin samsunspor maçında yaptığı gibi basite alarak oynadığı ve sonucunda son dakika penaltısıyla golü bulduğu maçtır.
Penaltı yok diyen Fetullahla anal seks yapıyordur.
Pozisyon içeride mi, dışarıda mı?
görsel
fenerbahçe başında düzgün hocası olan, belli bir ivme yakalamış tüm takımlara karşı ya zorlandı ya da puan kaybetti. istanbulspor, konyaspor gibi zor dönemlerden geçen zayıf rakiplere alınan farklı galibiyetlerin balon olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

penaltı doğruydu. ama hakemler fenerbahçe-gaziantep fk ve fenerbahçe-karagümrük maçlarında fenerli savunma oyuncularının benzer şekilde koluna çarpan toplara penaltı vermemişti. bu işin standardı fenerbahçe lehine ve aleyhine olması galiba. "hakem seminerlerinde bunlara çalmayın demişler abi yia" diyen yorumcular şimdi buna net penaltı der.

fenerbahçe lige havlu atabilirdi. tıpkı geçen sezonki joao pedro'nun, crespo'nun golleriyle yarışa tutunduğu gibi bir süreç daha yaşadı. ocak'ta olmadı şubat'ta atar.
son dakikadaki penaltı golüyle milyonlarca şikesaraylının götünü yakan maç. sktirin gidin pensilvanyada ağlayın hadi evladım hadi.
goyduk eğleniyoz. hahaha.
Bu takıma acilen bitirici santrfor lazım, dzeko oyunu yukarı taşıyor harika da yapıyor ama artık oyunun değil skorun gerekli olduğu zamanda o topu içeri atacak yok.
ismail kartal'ın Lincoln dururken Emre mor tercihi de evlere şenlik.

Ulan sana içeri adam gibi kesecek, duran top kullanacak, skor yapabilecek adam lazım sen Emre Mor'u hem de ters kanada atıyorsun.
Sağlam küfür yediler.