bugün

zehir olsundur, hepinizden nefret ediyorum.

Aptal bir gün.
(bkz: öğretmen troll ü)
aynı zamanda televizyona çıkıp minimum 2200 maaşla geçinemeyip ağlayan- yok burda mübalağa ya da herhangi bir söz sanatı yok gerçekten bi tanesi çıkmış salya sümük ağlıyordu- öğretmenlerin günüdür. afedersiniz ama bi siktirin gidin siktirmeyin kutsal mesleğinizi demek istiyorum.
lan asgari ücretle çalışıp aile geçindiren çocuk okutan kim bilir kaç bin insan var bu ülkede.
senin maaşının yarısını alıp günde 12 saat çalışan emekçilerimizin hiç mi sözü yok.
haftada iki gün tatil senede 3 ay zaten tatil maksimum akşam 5 te çık git evine ama yok biz geçinemiyoruz yok şöyleydi de böyledi.
liseden biliyorum otogaleri gibiydi okulun bahçesi hemen hemen hepsinin de evi şehrin lüks sitelerindeydi yani. ama verdikleri eğitimle yaşadıkları hayat ters orantılı malesef. bakış açıları da şu çocuğa bir şeyler öğretiyimden çok ayın 15 i gelsinde maaşımı alıyımdı.
eskiden nasıldı bilmem ama şuan için benim için bir bok ifade etmeyen gündür.
iyi ki öğretmen oldum dedirten gün.

öğretmen olmak paha biçilemez.
burdan seniha uzunoğlu adlı örseleyici, gelişimimin katili ilkokul öğrtmenimin, öğret-mensler günü kutlu olsun. ahım üzerinde.
doğum günüm olan gündür.
doğum günüm olan gün olan gündür. 24 olduk ulan. ne ara olduk ya.
çocuklar için öğretmenleri ying yang gibi bir şey.
kar kış demeden sabahın köründe kalkıp okula gitmek zorunda olan çocukları, döven taciz eden, ayrımcılık kin nefret öğreten,
içlerinde veya etraflarında siyah leke olan,
bütün öğretmenlerin öğretmenler günü son olsun.

minnacık beyinlere itaat vatan millet devlet kavramlarından önce insan özgürlük eşitlik ve barış kavramlarını öğreten,
vatana millete yararlı, söylenen her şeyi ezberleyen insanlar olmalarından önce sorgulayan iyi ve özgür insanlar olmalarını önemseyen,
içlerinde veya etraflarında beyaz ışık olan,
bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.
atanmış henüz sürülmemiş engellenmemiş ve hala kutlayacak halleri kalmışsa tabi..
5+3+4+4 yıllık okul hayatım boyunca karşıma hiç "ne biçim hoca bu böyle" diyeceğim biri çıkmadığı için sanırım şanslıyım. Bu yüzden birileri kötülerken öğretmenleri batıyor sanırım bu bana.

Neyse, uzun lafın kısası bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. işe yaramayan, beş para etmez karaktere sahip olmayan şahıslarla karşılaşmamaları ümidiyle.
ne kadar paracı, gözü kör cahil, nankör ve egosu yüksek, küçücük beyinlerin ailesinden çok gördüğü nemrut suratlı ve onlara kötü davranan 50 senedir öğretmenlik yapıp eski sistemleri hala dayatan, emekli olmayıp bunca mağdur gence yer açmayan, fi tarihinde bala göte ögretmen olmuş, beden dersinde sadece yoklama alıp bırakan ne kadar kara lekeli öğretmen varsa hepsinin kapısına kara çelenk bırakarak bu günlerini kutlamıyorum aksine kınıyorum. aksine nerde genç, öğretmenliği severek ve aşkla, dizlerine kadar karda dahi olsa çaba ile okuluna gidip yapan, kalorifer kıymeti bilmeyenden ziyade kömür sobasına alışkın, bilgi öğretmek amaçlı gelip derse giren, çocukları bir mal olarak değil de şekillenmesi gereken bir birey olarak gören, düzgün, yolunda, ilkeleri olan ve mağrur ve disiplinli ve insan halinden anlayan ne kadar öğretmen var ise başta Başöğretmen Mustafa Kemal olmak üzere tümünün öğretmenler gününü kutluyorum.
edebiyatcimizinkini necip fazil resmi bastirdigimiz pasta ile kutladigimiz ozel gun.
insanın hayat tablosuna en önemli fırça darbelerini atan saygıdeğer öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.
öğretmenlerimizi bir kez daha şükranla anmaya vesiledir. değerli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.
Kutlu olsun. Öğrettikleri her şey için de Allah razı olsun.

ilkokul öğretmenimi dahil etmek istemiyorum. iğrenç kadın. Ortaokul fen öğretmenimi de. O da iğrenç kadın. Onların dışındakiler aşklarım. Öpüyorum.
Kutlamazsam babamin küsecegi gundur. Cicek sepetinden bi cicek gonderiyim bari.
Bir sınıf öğretmeni adayı olarak tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutluyorum.
Atan(a)mayıp işçi, esnaf, polis, memur, güvenlikçi,işsiz vb... olan tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun. Digerlerinin öğrencileri bol bol kutlar zaten.
Gerçekten hak edenlerinin kutlu olsundur. Malesef içlerinde bu mesleğe yakışmayan çok var.

Ayrıca bir öğretmen adayı olarak benim de kutlu olsun bari.
yaşıyorsa allah selamet versin vefat etmiş ise allah rahmet eylesin güzin öğretmenim. 1989 yılında hayatıma giren muazzam kadın. günün kutlu olsun. seni çok seviyorum.
oldum olası nefret ettiğim gündür. yok, öğretmenlerle bi alıp veremediğim olduğundan değil. ilkokuldan itibaren hiç bir kere bile doğum günüm kutlanmadi hiç bu pis gün için. hep kaynadı. bütün hediyeler öğretmenlere gitti. ben bile yeri geldi öğretmen hediyesine para kattım, kendim üçün birini alırken. bi tane bile öğretmen çıkıp da demedi amk, "lan şunun da doğum günü bugün, bi kutlayıverin". bencil ipneler. sanki gelen hediyeye ortak cikacaz!
sırf bu sebeple, öğretmen olmaktı hayalim küçükken. onu da beceremedim ya neyse...
başta (bkz: hayyamin rubaisi) kardeşim olmak üzere tüm meslektaşlarımın gününü kutlarım.
Fiilen kutladığım ikinci öğretmenler günüm olmakla birlikte türlü tesadüflere mahal veren gündür. ilçe Milli Eğitim müdürlüğünün öğretmenler günü kutlamasında hazır bulunuyorum şu an. Türkü dinletimiz var siz de buyrun azıcık kafa dağıtırız.
başöğretmen mustafa kemal atatürk başta olmak üzere, siz değerli öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutlar saygılar iletiriz.
Öncelikle tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak başlamak istiyorum. Tüm okullarda bayram havası sezdiren bir gün.. hem de tüm esnafın mağazaların kendine satış günü ilan ettiği gündür. Çalışmayan çalışan tüm müşterilerinde indirim var midir diye ihtiyaç olsun ya da olmasın kendilerini sokaklara attığı gündür.. Tam bir bayram havası yaşatır bence..
24 Kasım dolayısyla yarın ilçe proğramı ve çelenk sunma toreni dolayısıyla öğleden sonra ders olmayacak.ilçe yemeği düzenleniyor ardından ve katılmak zorunlu katılmayan savunmasını hazırlasın diyor ilçe mem.Ya şimdi çok önemli deģil gider katılırsın belki en fazla 1 saatini alır ama bu zorlama neden neyin egosu.insan istiyorki şöyle gerçekten değerli olduğunu hissedeceği bir tavır görsün.Hediye falan zaten umrumuzda değil.Bir gruba,bir zümreye atfedilmiş günlerden hiç bir zaman hoşlanmıyorum zaten.Herkes astınına bir kendini gösterme cabasinda ne yazık ki.Her neyse Bütün Öğretmenlerin Öğretmenler günü kutlu olsun..