bugün

24 eylül 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

Maçın en iyisinin hasan ali kaldırım olduğu bir karşılaşma izledik. Hesap edin nasıl vasat altı bir maç.

Fenerbahçe zaten bitik bu takımdan bir sik olmaz. Ben kendi takımım hakkında bir kaç renci edici kelam edecem.

Öncelikle ben bu kadar korkak bir beşiktaş ömrümde izlemesim. Yaşım 37, 8 yaşından beri beşiktaş maçlarına gider gelirim ömrümde kaçırdığım izlemesiğim maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez ben bu kadar korkak rakibi bu kadar dağınıkken iki top yapamaKen kafasını kaldıramayan bir beşiktaş ömrümde iZlemedim. Yahu fenerin kaleye gelecek hali yok. O kadar kötüler ki hasan ali gibi basatın da vasatı adamı kral olan bir takıma karşı bir varlık gösteremedi. inanılır gibi değil. Bunu kabul etmek mümkün değil. Kendi evinde belki de ilk defa bu kadar kötü bir fenerbahçeyi bir daha nerede bulacaksın. Tolgası oğuzhanı lensi q7 si alayı çöp alayı. Fener oyundan düştükçe düşüyor şenol öylece seyrediyor amk ya. Yediğimiz gole zaten diyecek bir şey yok. Şu golü bu ligde bir beşiktaş başka hiç bir takım yemez.

Ben bu puan kaybını önce şenol güneş e sonra oyunculara yazarım.

Yazıklar olsun.