bugün

olaya fenerli bir arkadaşımın yaklaşımı:

''Biz 2 sene avrupaya gidemiyoruz aradaki makas acilacak derken adamlar kendi kendilerini bitirdi. ''
eğer bu adam kurumsallık uğruna harcanmışsa sportif başarı yoksa istediğin kadar kurumsal ol adama kıçıyla gülerler.

bizim kulüp inşaat zengini ama avrupada 2 sene yokuz böyle dünya kulübümü olur.
diğer takımları sevindiren bir gelişmedir.
zaten çok bariz bir huzursuzluk vardı. fatih terim hep bir sorunla boğuşuyordu ama o sorunu öğrenemedik. yönetim hocayı istemiyordu. en azından bu olay lig ortasında olmasaydı.
florya camlarına ''eleman aranıyor'' yazısını asmaya neden olmuştur.şaka bi yana hiç sevmem ne gs yi ne fatih terimi ama adam öyle yada böyle türkiyede en başarılı teknik direktör.bu kadar kolay adam harcamak anca rakibe avantaj getirir.ünal aysal kafasına sıktı bu gece.
galatasaraya yaslamak isteyenleri sıraya sokmuş haberdir, derin bir oh çektik fengshui olduk resmen.
(#21404583)
git bu kulüpten ünal aysal ve liselileri.
ünal başganımızın cep telefonunun şu görüntüye geçmesini sağlamıştır.

görsel
doğru karar, yanlış zaman.
daha iyi bir maaşla başka bir yerde başladıktan sonra kendisi için hiç bir sorun olmaz, profesyonel sonuçta, olmadı demek ki ayrıldı. Abartacak bir durum yok ama keşke kulüp bu spor adamına yakışanı layık görseydi, iki tarafın da olduğu bir basın toplantısı ile duyuru yapılsaydı çünkü her hangi bir teknik direktör değil kendisine aysal her ne kadar "eleman" dese de...
(#21332591)futboldan birazcıkta olsa anlayan her galatasaray taraftarının üzülmediği hatta zil takıp oynadığı durum.
muhtemelen "madem kurumsal yönetimiz, kurumsal risklerde alınmalı" sözünü ortaya atan bir orospu evladı yüzünden alınan karardır. iki palamut gibi adamın birbiriyle anlaşamaması gariptir. galatasarayımıza vurulmuş bir darbe olduğunu düşünmekle birlikte, yanılmış olmayı da dilerim.
galatasaray a olan sevgimiz biter mi? bitmez. ama ünal aysal a olan saygı biter mi? su götürmez.
artık klasikleşmiş bir şekilde ilerlerleyen galatasaray kaderine kurban giden adam.

adamlar ne zaman iyi bir şeyler yapıp 2,3 sene süper gitse, ne yapıp edip kendi içlerinde dinamit patlatıp tekrar dibe vuruyorlar.

2 kere kovulduğu yere bi daha gelirse terim, onada yazıklar olsun artık.
2010-2011 senesinde ligi 8.bitiren takımı almış, 2 sene üst üste şampiyon yapmış, şampiyonlar liginde çeyrek final oynatmış, son 2 sezonu ezeli rakiplerini eze eze geçirmiş hocanın kovulmasıdır. kendisine yapılan ayıptır. aslında milli takımla anlaşmaması gerekirdi. anlaştığı gün bu olayı yaşayacağımızı anlamıştım ama bu kadar erken olmasını beklemiyordum.
nasıl alex'in gönderilmesi doğru ama yanlış zamanda uygulanmış bir karar idiyse, fatih terim'in gönderilmesi de aynı durumdur. doğru karar, yanlış zamanlama.
muhteşem yüzyıldan daha entrikalıdır...
ligi kaçıncı bitiricez acaba endişesi yaşatmıştır.

cumanın gelişi perşembeden belliydi de yerşne kim gelcek lan? josenin de kulubu var..damn it.
ünal aysal ın kendi kuyusunu kazmasıdır. akabinde olağanüstü kongreye giderlerse de hiç şaşırmayacağım bir konudur.
fatih hocayı severiz kredisi sonsuzdur biz galatasaraylılar arasında amma velakin dostlar..
bize saraçoğlunda kupa vermemek için bin takla atan terim'i milli takıma davet edip değerli zamanının bölünmesine sebep olan ve en önemlisi neredeyse her takım taraftarı tarafından nefret ile anılan ismi lazım değil tüpçünün 3 + 1 yıllık teklifini henüz galatasaray teknik direktörü olmasına rağmen kabul etmesini doğru bulmuyorum. hocam hani aslolan galatasaray'dı hani.
Gönderilmelidir ya da gönderilmemelidir ayrı konu, ancak yanlış zamanda gönderilen teknik direktör olmuştur. Tüm ligler başlamışken, istediğin teknik direktörü nerden bulacaksın? Buldun diyelim, yeni gelen teknik direktör, oyun sistemini ne zaman oturtacak ve takımı ne zaman tanıyacak? Bu arada şampiyonlar ligi ne olacak?

En azından ocak ayına kadar beklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Hoca milli takıma gidecekdiyse bile en azından ocak ayına kadar takımı götürebilirdi.

Bu iş çok su götürür. Olası bir faciadan sonra tüm oklar Ünal Aysal'a yönelecektir. Yönelmelidir de...
Tüm kuşların sevindiği olaydır. O gider, bir başkası gelir merak etmeyin
öğrenildiğinde tarlası yanmış köylü oturuşu yaptırmıştır.
akşam akşam dumur etmiş olaydır. tamam baz sıkıntılar oldu ama bunu beklemiyordum...

galatasaray ın zararına gerçekleştiği kesindir. tam da ligde işleri yoluna koymaya başlamışken...
görsel
Kendi teknik direktörleri 3 kere istifadan döndüğü iÇin, kuşlar tarafından yadırganmış bir durumdur. Ne bilsinler kural, kanun ÇerÇevesinde işleyen olayları. Siz gidin şike yapıp ligimizin ismini Çıkarın, Galatasaray yeni hocasını bulur. Sıkıntı yok