bugün

2010-2011 sezonu şampiyonlar ligi 1. eleme turu 1. maçı. giuseppe meazza'da saat 21:45'te başlayacaktır.
diliyorum ki bayern im intikamını acı alır.

şampiyonlar ligi ilk 16 maçıdır tanım olarakta.
çok doluyum laan!
üst diyorum bu maça.
geçen seneki finalin rövanşı.
x-2 olacak maç.

umarım öyle olur.

edit: ben bu işten anlıyorum.
ilk yarım saatlik dilimine bakıldığında berabere bitecek gibi bir izlenim yarattı. hayırlısı bakalım.
çok sağlam geçmekte olan maç.0 0 dahi bitse izlediğime asla pişman olmayacağım nitelikte
halısaha maçı gibi ortasaha olmadan top bir orda bir burda. acaba robben i çağırsam 11-12 sporland e gelirmi ki.
ilk yarı 0 ikinci yarı 2 oynadığım ve bayern'in gol atmasını beklediğim maç.
gomez attı dakika 90 bayern 0-1 önde bu gidişle çeyrek finalde italyan takım göremiycez galiba.
Star tv spikerinin inter'in yediği golü julio cesar'ın üstüne yıktığı maç. Gıcığı nedir anlamadım adama! Zira o şutu tek hamlede tutabilecek bir kaleci tanımıyorum dünyada.
jose mourinho'nun* ne kadar etkili ve büyük bir hoca olduğunu,bugünki interi gördükten sonra anladığımız maç .
julio cesar robbenin şutunu kontrol etmeye çalışmak yerine yana doğru çelse golsüz berabere bitecek olan karşılaşmadır.. en kötü korner olurdu.. münihin italyadan tur için oldukça avantajlı döndüğü karşılaşmadır.
Maçın 90. dakikasında julio cesar'ın elinden kaçırdığı topu bayernli mario gomez ile ağlara gönderen geçen senenin rövanşı olan karşılaşma.
bayern münih'in ve inter'in kafa kafaya oynadığı ve münih'in son dakikada bulduğu golle maçı kazandığı tur avantajı yakaladığı maçtır.
bayern'imin ilk dakikalardan itibaren başlayan baskısı geçte olsa kendini göstermiş ve maçı bavyeralar 0-1 almıştır. iddiada inatla inter yazan arkadaşım göt olmuştur.

fc bayern ulan, stern des sudens!
gökhan telkenar in anlatımıyla katlettiği maç olmuştur. sahadaki futbolcuların yarısına maicon demiş ayrıca lucio yu inter kalecisi yapmıştır.