bugün

Flört edilen 23 yaşındaki kızın birbirini tanımaya atıfta bulunarak 'beni çözmen gerekiyor' demesidir.

Senin her yerin gizem olsa ne olur, 23 yaşındasın lan?
23 yaşına kadar bir kızın ne kadar engin tecrübeler edilebileceğinden haberdar olmayan yazar beyanıdır.
Türkiye şartlarında bir kızın 23 yaşına gelmiş olmasi bile bir mucizeyken daha ne gibi bir gizem bekleniyor anlamış değilim...
Bulmaca sanki avradını siktiğim neyi çözeceksek.
çözüm sürecinden bu ülkede kime hayır gelmiş ki deyip savuşturulması gereken kızın cümlesidir.
iki üç başarısız ilişki yaşadı diye kendini tecrübeli sanan kızın söylediği sözdur. Şüphesiz ki o bir kezodur...
Yavaş yavaş teyze olmaya başlayan kızın son gizemlerini yapmasıdır.
Birkaç sene sonra yapabileceği en büyük gizem, emekli maaşını hangi bankadan çektiğini çaktırmamaya çalışmak olacaktır.
25 yaşına gelip evde kaldığını fark edince kendiliğinden çözülecek kızdır, kendi haline bırakılması tavsiye edilir...
Bilakis masa altındAN AYAKKABI BAğcıkları birbirine bağlanabilir.
Kızın kendini bulmaca sanması.
olası durumlar:

1. kız gemici bağlarından hangisi ile bağlandığını hatırlayamadığından yardım istiyor olabilir.
2. kuaför çırağının saçlarını kördüğüm etmesi sonucu etraftan medet umuyor olabilir.
3. çok yüksek ateşli havale nöbeti geçirdiğinden kendini bulmaca sanıyor olabilir.
4. psikoloji okuyan son sınıftaki erkek arkadaşına deneme sınavı veriyor olabilir.
23 yaşına kadar çözülmediysen bundan sonra biraz zor be ablam.
Tipik Türk kızı hareketidir.
Sanki bana ingiltere kraliçesi amk neyi çözücez?
Bondage fantezisi vardır.
Kendini nimetten sanan kızın 23 yıllık sefil hayatına anlamlar yüklemesidir.
benle cinsel sex yapmalısın demek istiyordur, yoksa böyle gizli gizli şeyler demez.
Ona kuş beyinli olduğu hissettirilmemeli sınırlar zorlanarak espriler yapılarak geçiştirilmelidir. Ee devir değişti. artık ekmek aslanın midesinde.
bırakın evde kalsın çözülmemesi daha iyi.
Baba parasıyla finanse ettiği 23 yıllık hayatını gizemlerle dolu bir tecrübe abidesi olarak gören yurdum kezosunun ibretlik lafı.
Evet, bu söze direkt muhatap oldum. *
(bkz: bağlamalı fantezi)