bugün

manchester unitedin cristiano ronaldo sayesinde kazanacağı karşılaşmadır.
bayram havasında geçecek maç.
ulusal egemenlik ve çocuk bayramının olduğu gün oynanması hakkında bir espri düşündüğüm ama bulamadığım maç.

edit : aha benden önce bulmuşlar..*
çok anlamlı bir gün olması nedeniyle futbolcularla beraber sahaya çıkan minik yavruların 23 nisan kutlu olsun pankartıyla çıkması beklenen maç. kazanan takım için de ertesi gün atılacak manşet belli : çifte bayram!
barcelona'nın maç kendi evinde olduğundan kolay teslim olmayacağı maçtır. maçı rölantiye alabilen sağlam ortasaha seçenekleri var. bu yanıyla ronaldo ve arkadaşlarına karşı koyması beni şaşırtmayacak. hadi iddaacılar için de bir kıyak;

hem alt hem beraberlik.
nou camp stadinda oynanacak sampiyonlar ligi yari final ilk karsilasmasi.
(bkz: 29 nisan 2008 manchester united barcelona maçı)
santra vuruşunu milletlerin ve çocukların kardeşliği adına etoo'nun oğlu ile van der sar'ın kızı yapacaktır.
futbol ziyafeti ve kıran kırana geçecek bir maç olması hasebiyle, şimdiden ön hazırlıklarını yapacağım maç.
ne kadar barcelona'yi belirsiz sebepten tutuyor olsam, sempatim olmus olsa da, son zamanlarda butun maclarını izlemis birisi olarak, mukemmel forvetlere ragmen gol atamayan ve zor gol yiyen bir ekip oldugunu dusunursek, barca'nin kesin kazanamayacagi karsılasmadir benim gozumde. uzulerek.
kıran kırana gecmesi beklenen ama barca'daki muthis form dusuklugu nedeniyle manchester'ın rahatça kazanacagı(en kotu ihtimalle berabere)yarı final mücadelesi...
manchester unitedin iddiacıları kırmayarak(bugün hemen herkes manchestera oynadı)yeneceği maç hatta yenmesi gereken maç.
bugün 23 nisan manchester united kazansın diyor insan.
beklentilerin aksine barcelona'nın rahatça kazanacağı maç olacaktır.

edit: barcelona'nın tek kale oynamasına rağmen gol kaydedemediği karşılaşmadır.
manchester united'ın mutlak favori olduğu karşılaşma. bu tabiki kesin barcelona'nın kaybedeceği anlamına gelmez. oynanan futbol, oyuncu formları karşılaştırıldığında ibre manchester'dan yana.
c'nin coşacağı maçtır.
star`ın güntekin onaydan sonra adam akıllı bir spiker bulamamasından dolayı yine bol bol küfür edeceğimiz maç.
iddaa da man u ya oynayanların hüsrana uğrayacağı maç.
man u kesinlikle beklenildiği gibi rahat kazanamaz.
zorlu geçeceğini düşündüğüm fakat manchester united in daha formda olması nedeniyle bir adım önde olduğu maç. ama barcelona da ev sahibi avantajıyla durumu dengeleyebilir.
andres iniesta'nın oynaması gereken maçtır.* ** iyi oynayan kupayı alsın.
ronaldo'nun penaltı kaçırdığı maç. dakika 2.
c. ronaldo nun penaltı kaçırdığı maç. *
kaçan penaltı barcelona nın direncini çok yükseltecek.
ronaldo'nun sanssız basladıgı karsılasma.
herkesin manu kazanacak demesinden messi' nin oynamadığını sandığım maç. ama meğersem oynuyomuş. anlamadığım manu sanki kayseri erciyesle oynuyomuş gibi bir hava yaratıldı sözlükte * farkındamısınız ama rakip barcelona ve maç nou camp ta. hani şu el fantastico barcelona. *
ne kadar çabalasa da sabri ugan 'ın bile katledemeyeceği harikulade maçtır.