bugün

En akla gelmedik işleri yapmasıyla ünlü iktidarın seçim sonuçlarına müdahale edemeyeceğini hissettiği takdirde seçimleri daha yapılmadan iptal etmesidir. Yani 31 mart seçimlerinde olduğu gibi çıkan sonuca göre tekrarlatmaktan değil, hiç yaptırmamaktan bahsediyorum. süresiz Kayyuma gider Istanbul artık.

çünkü diktatör olmak bunu gerektirir: adam demokrasi ile koltuğunu ve para kaynaklarını bir başkasına verecek değil herhalde. Terör olayları der, ekonomik kriz der, birşey der işte. Nihayetinde bahanelerinin mantıklı, gerçek veya hukuka uygun olmasına hiç gerek yok, son ysk kararının gerekçelerinden belli. adet yerini bulsun diye sallar birşeyler.

ama yükseldiği artık gayet belli olan bu toplumsal ivmeye bir seçim yaptırırsa sandık hileleri veya ysk ile kapatılamayacak bir sonuç ile karşılaşacaktır; kim belediye başkanı olacak meselesini çoktan geçti olay, kitle tepkisi büyüyor, korku ve umutsuzluk kırılıyor, taze rejimin hissettiği şey bu. dolayısıyla son dakika golü atmaya çalışıp kendisini kurtarmaya gayret edecektir. yani koskoca bir kitle yavaş yavaş üzerinize geliyor ve ayak seslerini işitiyor olsaydınız o korkuyla ne yapardınız bir tahmin edin.
ihtimaller dahilindeki durumlardan bir tanesi.

Doğuya kayyum atanırken kimsenin demokrasi adına doğru düzgün sesi çıkmadı. Oraları Laboratuvar gibi kullandılar resmen. Denendi onaylandı misali. Şimdi istanbul'da da önce bir gürültü kopar sonra birkaç seneye alışır millet zaten.
şikecilere müstahaktır.
Sabahattin Önkibar tarafında da dile getirilen bir ihtimal:

https://www.youtube.com/watch?v=ywjjmPt3qAM?=12m10s
Bana öyle geliyor ki "beka meselesi var." diyerek seçimi ya erteleyecekler, ya da iptal edecekler.

Bu sadece benim öngörüm, yanlış veya doğru olabilir.
An itibariyle güldüren bir beklenti/iddia.
800 bin farkın az bulunması durumu.
Nefesleri tuttuk 1.5 milyon diyoruz. *
Bu saatten sonra göt ister.
yok artık lebron.
bütün tekrarı olmuyor diye biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar