bugün

Kabullenmeyenler şu anda 27 yaşında.
Benim bu. 17 mayıs’ta 22 yaşıma girdim. Sosyal hayat olarak hiçbir şey yaşamadım. Mesela hiç sevgilim olmadı, bir kızın elini tut(a)madım. Akşam dışarı çıkmadım. Geç saatte eve gelmedim.

Her türlü insan tipi gördüm, bütün rezaletleri, çileleleri de çektim ama bunları anlatmanın artık anlamsız olduğuna, sidik yarışından başka bir şey olmadığı kanısındayım. Bu kör talih ne zaman beni terk edecek acaba
Aynen ya ben de şöyle bi 80 olmak istiyorum ama nerde...
21'im daha yolun başına gelmedim bile.

devam.
21, 22 nedir yaa biz fosiliz AMK.
Ben gayet memnunum. Beğenmeyen siktirsin gitsin 22 yaşından.
Yav sikicem Seni amk. Bi siktir git.
Kabullenmek zor çünkü hala büyümedin, sorumlulukların artıyor ve bu senin gözünü korkutuyor ve gerçek anlamda yaş aldıkça iyi kalabilmenin zor olduğunu fark ediyorsun, ekmeğin aslanın ağzında olduğu gerçeği kafana dank etti, bir de bu yetişkinlerin dünyasında kimlik bunalımın var elbet; siyaset, ekonomi, inanç, felsefe... Her anlamda kendini tanımlamaya çalışıyorsun. Zordur tabi 22 yaşında olmayı kabullenmek. Tek çare kitap, ancak o seni gerçeğin eline ulaştırır. Gerçek de acı olandır elbet ama anlamı ve kendini ancak gerçek olanda bulabilirsin.
silik ve loser tiplerin içinde bulunduğu durum. yazık ya size. biraz özgüven be gerisi geliyor.
21 yaşındayım, birkaç ay sonra 22 olacağım. Ancak 22'den sonrası biraz ürkütücü gibi. Şu birkaç ay hiç geçmese keşke 21 en güzel yaş.