bugün

Ezik erkektir sürekli başkalarına özenir hiç bir kız buna bırak vermeyi bakmaz bile bu gençde o ezikliğini oraya buraya saldırarak çıkarır türk gençlerinin yüzde 80 i bu gruba dahildir.
23 yaşını beklesin kamyon ehliyetini alır krallar gibi gamyoncu olur.
kaltaklara, bir arabaya veren fahişelere dert olmuştur.
ya zengin ebevenyleri olmayan ya da eve bakmak zorunda olan erkektir.
bende '' bilmem kaç yaşında ama türkiye koşullarından bi haber adam''' başlığı açma isteği uyandırdı.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
Bunu yapmayı çok seviyorum.
ülkemiz şartlarında araba satın almanın fuzuli olacağını ve lükse kaçacağını düşündüğü için kendini, düzdürmeyen insandır.
baba parası yemeyen erkektir, canı yenilesidir.
22 yıllık arabayı kullanmayan erkektir.
babasının götünü yalamayan erkektir.
arabası olunca bütün kızlar ona vercek zanneden erkekten daha erkektir.
kent kartı, akbili vs olandır. dolmuş güzergahlarına hakim, otobüs duraklarının yerlerini bilendir. öğrenci kartına ihtiyaç duyan da olabilendir. korkmayınız o erkeğin hasıdır. hala erkektir. erkekim benim.
Taze makine mühendisidir. Annesi babası bu devlet için senelerdir çalışmış, öğretmenlik yapmıştır fakat yetiştirdikleri öğrencilerden böyle başlıklar açanlara bile rastlanabilir, normaldir, karakter herkeste eşit bulunan bir özellik değildir. Bugüne kadar anasının babasının eline bakmadan, kendi dişiyle tırnağıyla okumuş, çalışmış, geçinmiştir. Arabası yoktur, kızlar ona versin diye bi uğraşı da yoktur. Kadını metalaştırmaz, bu mentalitedeki kadını da adamı da yanında bulundurmaz. Ve bu tür başlıkları görünce asla da içerlenmez, aynaya bakar ve gurur duyar.
Lise biter bitmez pmyo veya astsubay myo ya başlamamış erkektir. Yani Türkiyedeki erkeklerin yaklaşık %95idir.
Yakıt alma yağ filtre değiştirme sorunu olmayan erkektir.
Araba alma ya da kullanma gereği duymayan erkektir. Arabası yoktur belki de kiralıyodur, para harcamayı seviyodur falan..
Arabası yoksa beyni var arabayı kullanamıyorsa beynini çalıştırsın araba değil yat alır kara da dolaşır. Saygılar.
Normal bir erkektir.
zamanında değiştirmiştir.

biraz mola.