(bkz: burası karışacak vaziyet alın)

Size bu konularla ilgili şunu diyebilirim;
Burada hakkı yenen bir yazar olduğunda diğer üyeler zerre sikine takmıyorlar. En fazla duyarlı 3-5 kişi çıkıyor. O yüzden moderasyon yaptığı haksız uygulamayı düzeltmiyor, açıklama bile yapmıyor. Ben bunu test edip öğreneli çok oldu. O günden beri sözlük Ve sözlük yönetimine dair hiçbir şey sikimde değil. Çünkü böyle böyle sözlüğü bitiriyorlar Ve sonunda kaybeden kendileri olacak. Son 1 senedir online sayısı Bunun en önemli kanıtı.
Başlığı açılan kişi moderasyondan birilerini tanıyorsa buna bağlı olabilir ama çaylaklığın gerekçesini de görmek lazım pek ala.
dana pilic - on birinci nesil silik.

coming soon..
Eskisi kadar büyük çapta yaşanmayandır.
Olayların patladığında "l" harfi ile ilgili başlık bile açılamaz anında çaylak ya da silik olurdun.
Yok mu açıklama yapacak babayiğit bir mod?
Yaklaşık 3-4 gündür benimde içerisinde bulunduğum durum.

Kimseye küfür etmem, kimseyle nickaltı savaşı yapmam, kendi halimde kafama göre yazar geçerim yıllardır.

ilk kez çaylak olduğumu biliyorum ama neden olduğuma dair en ufak bir bilgim yok.

Hatta sözlükte çaylak olmanın ne demek olduğunu dahi bilmiyorum.

Birisi konu hakkında beni bilgilendirirse çok memnun olacağım.

Not: kendini ifade etmeye çalışan, kendi halinde bir yazar.
bir yazarın lookin başlığı açtı diye çaylak yapılması gayet normal bir durum.burası uludağ sözlük, ne bekliyorsunuz ki?moderasyon geçen seneki rezaletlerini nasıl gizleyecek?tabiki insanlara baskı uygulayarak,çaylak yaparak yada silerek.

(bkz: uludağ bitmiş)
modlarımızın her zamanki durumu, ekstra birşey göremedim.